Starters presenteren zich ReventaCare Natuurlijk Mooi 4Dental Zeeland Contacta 8 to Business mBÊBm mm SS5&" Golden Tulip steStel ZËË STRAND? Westduin Koudekerke/Vussingen www.goldentulipwestduin.nl tel 0118-552510 De formule van zakendoen in een informele sfeer slaat enorm aan. Ook vanuit de aangrenzende provin cies en België neemt de belangstel ling voor Contacta elk jaar toe. door Loes van der Hoeven GOES - Niet alleen bedrijven die hun sporen inmiddels hebben verdiend pre senteren zich op de grootste bedrijven- beurs van Zuidwest-Nederland. Organisator Inter-Expo (Goes) B.V.- Zeelandhallen Goes is blij, ook dit jaar di verse onlangs gestarte exposanten te mo gen begroeten. Drie daarvan plaatst zij in de spotlights: ReventaCare uit Stellen dam (standnummer 376), Natuurlijk mooi uit Goes (standnummer 217) en 4Dental Zeeland uit Vlissingen (stand nummer 241). Algemeen bekend is dat te weinig ademen slecht is voor de mens. Minder mensen weten echter dat te véél ademen een derde van alle aandoenin gen veroorzaakt. De ervaringsdeskundigen van ReventaCa re uit Stellendam leren mensen, hoe zij klachten zoals chronische vermoeidheid, depressies, hyperventilatie en angstaanval len de baas kunnen worden. Ziekteverzuim aanpakken Algemeen directeur Ad de Wit startte in juni 2006 ReventaCare. "Ademhalen is net zoals bij eten: je moet er precies ge noeg van nemen, anders word je te licht of te zwaar. De gevolgen van onjuiste adem haling zijn echter niet alleen onder- of overgewicht. Zij maken deel uit van een droevige top 50 van veel voorkomende aandoeningen, waarvan inmiddels is aan getoond dat zij zijn veroorzaakt door overmatige ademhaling. Wij zorgen er voor dat die klachten na gemiddeld tien weken intensieve ademhalingstraining voor altijd zijn verdwenen! Tot onze opdrachtgevers behoren bedrij ven uit allerlei branches uit heel Nederland en België, maar ook particulieren die bijna niet meer naar de dokter durven, omdat het 'wel weer niks zal zijn'. Onze coaches hebben aan den lijve meegemaakt wat ver keerd ademhalen kan veroorzaken. Op Contacta lichten zij aan de bezoekers toe, hoe zij definitief kunnen afrekenen met vage klachten. Het is in de korte tijd van ons bestaan al vaak bewezen: de coaches van Reven taCare brengen in nauwe samenwerking met een team van artsen het ziekteverzuim van allerlei organisaties terug. Ook dat van u... en voor altijd!" www. reventacare. nl Ad de Wit. Foto: ReventaCare In de drukte van alledag grijpen mensen graag terug naar de oeroude bron van rust. Niet voor niets vinden zij die rust en inspiratie in de natuur. Een perfect alternatiefis de natuur te brengen naar de werkplek of leefruimte. Ans Burggraeve. Foto: Willem Mieras Dat kan sinds Natuurlijk mooi uit Goes zich dit vooijaar heeft gespecialiseerd in de verhuur van fotografische kunstwerken die de natuur als lijdend voorwerp hebben. Alleen het werk van de beste natuurfoto- grafen uit de hele wereld komt in aanmer king voor de collectie die eigenaresse Ans Burggraeve aan ondernemers en particu lieren presenteert. Voor elk interieur "De foto's zijn leverbaar in twee afmetin gen al naar gelang de ruimte waar zij ko men te hangen. Wij bezitten zeer geavan ceerde apparatuur, waarmee wij kunstwer ken van een superieure kwaliteit afdruk ken", vertelt Ans Burggraeve. "Fotolijsten hebben bij ons plaatsgemaakt voor specia le aluminium platen die tevens de omlijs ting vormen. Daarop worden de foto's aangebracht en voorzien van een be schermlaag. Het geheel past juist door zijn eenvoud in zowel een modem als een klas siek interieur.Natuurlijk mooi komt met haar collectieboeken vrijblijvend bij u langs op kantoor of bedrijf. Daaruit kunt u uw eigen collectie samen- stellen, die dan alleen bij u te zien is. Ans komt deze dan bij u installeren op de afge sproken tijd en wijze. Deze collectie blijft een jaar hangen, waarna zij terugkomt om de collectie te wisselen, uiteraard in over leg met u. Ook kunt u met Ans andere afspraken ma ken over de tijd dat een collectie bij u hangt en/of wisselt. Zij staat open voor uw ideeën. www. natuurlijkmooi. info Roel Kosters Foto: 4Dental Zeeland Sinds 2006 is onze provincie een toonaangevend tandtechnisch la boratorium rijker. Toen opende 4Dental Zeeland zijn deuren in Vlis singen. Vestigingsmanager Roel Kosters zet uiteen waarom 4Dental in 2005 is ontstaan. "Vier gerenommeerde tandtechnische laborato ria hebben de handen ineengeslagen, waarmee veel kennisoverdracht ontstond, alsmede het aanbod van een breed assorti ment hoogwaardige producten en dien sten. Inmiddels bestaat 4Dental uit tien tandtechnische laboratoria, verspreid door Nederland." Actueel Vanwege zijn grote volume kan 4 Dental continu investeren in nieuwe technieken. Daardoor kunnen de tandtechnici tandart sen ook bij gecompliceerde werkstukken ondersteunen. Dankzij de samenwerking tussen de laboratoria en hun leveranciers is 4Dental voortdurend betrokken bij de jongste ontwikkelingen. "Zo ontstaat binnenkort voor tandartsen de mogelijkheid om een van onze Klini sche Prothese Technici (KPT-er) in te schakelen bij de totstandkoming van een prothese. De tandarts verwijst dan de patiënt door naar ons, waarna die in ons laboratorium zijn voorkeur voor een bepaalde prothese kenbaar maakt, terwijl de nabehandeling bij diezelfde tandarts blijft. Onze KPT-er adviseert hem in opdracht van de tandarts en toont hem de prothese die hij uit ons assortiment heeft gekozen. Een prothese is heel intensief, want naast comfort speelt esthetiek een belangrijke rol. De patiënt moet gelukkig zijn met zijn prothese. Bo vendien kan de tandarts meer tijd besteden aan zijn eigen core business. Wij bieden wij dus extra ondersteuning aan tandarts én patiënt", besluit Roel Kosters. www.4Dental.nl advertentie in een kostuum van Goes, Lange Kerkstraat, 1e etage, 0113 - 27 00 25 www.steutelgoes.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 89