La Ban 1111 Met kaarten en cadeaus van Unicef geeft u kinderen een toekomst Zorg dat papa niet boos wordt Zorg dat mama niet zo droevig is. Zorg dat ik niets vertel over het geheim van mijn oom. Zorg dat ik niet in mijn eentje achterblijf na gym. Zorg dat ik iets te eten krijg. Zorg dat niemand mijn blauwe plekken zieL Zorg dat mijn zusje niet hetzelfde overkomt als mij. Zorg dat hij mijn knuffel niet afpakt. Zorg dat papa en mama niet gaan slaan. VEI1 4 hiv bloed tests www.unicefshop.nl Parfumerie Laban gaat van 2 naar 1 zaak! Lange Geere 24 gaat sluiten Duizenden kinderen in Nederland maken zich elke dag zorgen omdat ze niet veilig zijn. Ze worden verwaarloosdmishandeld of misbruikt, vaak door iemand uit hun directe omgeving. Het is tijd dat wü ons zorgen gaan maken en in actie komen tegen kindermishandeling. Steun No Kidding en word donateur. Kijk op no-kidding.nu of bel 0800-0270270. of bel 070 333 93 00 (ook voor verkooppunten) 48 I Woensdag 3 oktober 2007 PZC PARFUMERIE* Trefpunt der wereldmerken MIDDELBURG lange Geere 24, Middelburg, ItL 0118-634184 Segeersstraat 10. Middelburg, tel 0118-613401 Opheffingsuitverkoop aan de LANGE GEERE 24 Ook winkelinterieur, salon apparatuur, diverse decoraties, etalage materialen etc. Uitsluitend contante betaling! GEMEENTE (GEWIJZIGDE) VASTSTELLING 3E HERZIENING BESTEMMINGSPLAN BUITENGEBIED Burgemeester en wethouders van Veere maken bekend dat van 4 oktober t/m 14 november 2007 de door de gemeenteraad op 27 september 2007 gewijzigd vastgestelde 3e herziening bestemmingsplan Buitengebied ter inzage ligt. De openingstijden van het gemeentehuis aan de Traverse 1 in Domburg zijn maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 16.00 uur en donderdag tot 19.00 uur. De herziening van het bestemmingsplan Buitengebied waarin de ruimtelijke aspecten worden beschreven, heeft in hoofdzaak betrekking op: a. uitbreidingsmogelijkheden voor kleinschalig kamperen; b. mogelijkheden voor het realiseren van landschapscampings bij agrarische bedrijven; c. mogelijkheden voor het realiseren van appartementen in bestaande agrarische bedrijfsgebouwen en monumentale en karakteristieke panden (eindkwalificatie A); d. mogelijkheden voor het realiseren van hotelaccommodaties in bestaande agrarische bedrijfsgebouwen en monumentale en karakteristieke panden (eindkwalificatie A); e. mogelijkheden voor het realiseren van kampeerboerderijen in bestaande agrarische bedrijfsgebouwen; f. mogelijkheden voor mantelzorg bij permanent bewoonde dienstwoningen en burgerwoningen. Ten opzichte van het ter visie gelegde ontwerp heeft de gemeenteraad de 3e herziening van het bestemmingsplan gewijzigd vastgesteld. De gewijzigde vaststelling heeft in hoofdzaak betrekking op: Toelichting/voorschriften 1. Aangezien kleinschalige kampeerterreinen via het bestemmingsplan geregeld worden en niet zonder meer passen binnen de agrarische bestemming, is het noodzakelijk om deze duidelijk in deze herziening te verankeren. Dat kan door in de doeleindenomschrijving van artikel 14, lid 1 een nieuw sublid (w) toe te voegen, dat luidt: "w. ter plaatse van de in voorschriftenlijst 10 opgenomen adressen op het agrarisch bebouwingsvlak of direct daaraan grenzend: een kleinschalig kampeerterrein, waarbij: - het aantal standplaatsen niet meer bedraagt dan is aangegeven in de kolom "aantal standplaatsen" in voorschriftenlijst 10; 2. Verder wordt de in het ontwerpbestemmingsplan opgenomen vrijstellingsbevoegdheid voor het toevoegen van nieuwe kleinschalige kampeerterreinen omgezet in een wijzigingsbevoegdheid; 3. Ook wordt een wijzigingsbevoegdheid opgenomen voor het - na beëindiging van het betreffende kleinschalig kampeerterrein - afvoeren van bestaande kleinschalige kampeerterreinen van voorschriftenlijst 10, dat luidt: 4B. Burgemeester en wethouders zijn bevoegd voorschriftenlijst 10 te wijzigen door adressen af te voeren, met dien verstande dat planwijziging slechts wordt toegepast nadat het kleinschalig kampeerterrein ter plaatse is beëindigd; 4. Aan artikel 14 lid 4A onder f wordt toegevoegd (na de zinsnede "binnen het bebouwingsvlak één nieuw gebouw worden opgericht met een maximale oppervlakte van 100 m2"): "en een maximale goot- of boeibordhoogte van 3 meter;", om de maximale goot- of boeibordhoogte en de maximale bouwhoogte te regelen; 5. Voor andere bouwwerken, zoals speeltoestellen is een afzonderlijke bepaling opgenomen, (artikel 14, lid 3 onder aldat luidt: "a1 in afwijking van het bepaalde onder a zijn ter plaatse van kleinschalige kampeerterreinen andere bouwwerken toegestaan tot een maximum hoogte van 3 m"; 6. Het aanpassen van de begripsbepaling Standplaats en het toevoegen van de begripsbepaling Kleinschalig Kampeerterrein; 7. Het aanpassen van de begripsbepaling Tuincentrum. Plankaart 1. het totale perceel Wielemakersbaan 6 te Koudekerke (plankaart 12) is met een passende bestemming Recreatie subbestemming manege, opgenomen; 2. Het achterste deel van het perceel Vroonweg 13 te Vrouwenpolder (plankaart 4) is met een passende bestemming Natuurgebied/Maatschappelijke doeleinden, subbestemming waterstaatsdoeleinden opgenomen, om hier bouwmogelijkheden tegen te gaan; 3. aan het perceel Kraaienestweg 5 te Veere (plankaart 5) is aan de Agrarische bestemming een passende subbestemming theeschenkerij toegevoegd; 4. de bestemming van het perceel Prelaatweg 76 te Aagtekerke is overeenkomstig het bestaande gebruik gewijzigd in de bestemming Woondoeleinden. Verder is de begrenzing van het agrarische bebouwingsvlak Herenweg 6 aan de werkelijke situatie aangepast. Ook is ter hoogte van de woningen Prelaatweg 72 en 70, achter de bestemming Woondoeleinden het juiste aantal woningen (2) vermeld (plankaart 6); 5. eerder op grond van artikel 19WRO gevoerde vrijstellingsprocedures zijn verwerkt, nl. het verplaatsen van strandpaviljoen De Branding te Zoutelande (plankaart 10) en hét vergroten van het bebouwingsvlak Vioskeweg 3 te Veere (plankaart 8); 6. het bebouwingsvlak van het perceel Wijkhuijsweg 1 te Oostkapelle is aangepast aan de kadastrale situatie (plankaart 3); 7. het aanpassen van de plankaart omdat enkele terreinen geen AMK-terrein (archeologie) meer zijn of kleiner zijn geworden. Gedurende de genoemde termijn kunnen mondelinge en schriftelijke bedenkingen worden ingediend bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg (0118-631700) door: - diegene die tijdig zijn zienswijze bij de gemeenteraad kenbaar heeft gemaakt; - iedere belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet In staat is geweest overeenkomstig artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening tijdig zijn zienswijze bij de gemeenteraad kenbaar te maken; - iedereen die bedenkingen heeft tegen de door de gemeenteraad bij de vaststelling aangebrachte wijzigingen in het bestemmingsplan. Het gewijzigd vastgestelde bestemmingsplan is ook in te zien op de gemeentelijke website, www.veere.nl. onder "visie en beleid, bestemmingsplannen". Domburg, 3 oktober 2007, Burgemeester en wethouders voornoemd, De secretaris, De burgemeester, J.S. de Regt R.J. van der Zwaag Giro 121 j» -2 Illustratie Dick Bruna copyright Mercis bv, 2006

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 76