Familieberichten IrtawsuIl£f fl Pieter Braam Piet Braam Piet Braam 28 I Woensdag 3 oktober 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Wij zijn getrouwd! Tessa Joziasse Jody Hokke Een mengeling van pijn en tranen slechts af en toe een sprankje hoop Gedreven door een sterke wilskracht hoewel het onheil nader sloop ]e gedachtenis zal immer blijven te vroeg ben je van ons heengegaan We houden van je en zijn je dankbaar voor alles wat je hebt gedaan Van ons ging heen mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa 10 oktober 1931 Kapelle 11 oktober 2007 Kapelle: Francien Braam-Wisse Cairns: Corina en Karl (Australië) Roy, Damian Kapelle: Anja en Kees Jimmy en Amanda Correspondentieadres: Bruëlisstraat 74,4421 CS Kapelle Onze oprechte dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgcentrum "Cederhof" voor de liefdevolle verzorging en aandacht. Er is gelegenheid om van Piet afscheid te nemen op donderdag 4 oktober van 19.00-19.30 uur in rouw- centrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Een dienst van herinnering zal worden gehouden op zaterdag 6 oktober om 13.00 uur in het crematorium in Bergen op Zoom, Mastendreef 5. Hierna is er gelegenheid tot condoleren vanaf 14.30 uur in voornoemd rouwcentrum te Kapelle. Hij hield van het leven en de mensen om zich heen. Dankbaar voor de vele jaren die wij van zijn goedheid en zorg hebben mogen genieten, hebben we afscheid genomen van onze lieve broer, zwager en oom CatrienenWim Ko en Trees JanenJannie Koos en Thijs Mina en Ko Rinus en Jo Maatje en Joop Annie en Jaap Neven en nichten 1 oktober 2007 Diep getroffen zijn wij door het overlijden van Hij was als vrijwilliger vele jaren actief voor de bewoners van Zorgcentrum Cederhof. Wij herinneren hem als een oprecht en dienstbaar medemens. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij dit grote verlies. Bewoners, vrijwilligers, medewerkers, directie en bestuur Zorgcentrum Cederhof Kapelle, 3 oktober 2007 'n Beetje Sterven doe je niet ineens maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt: "Ik ben wat moe Maar op een keer dan ben je, aan je laatste beetje toe. (Toon Hermans Bedroefd delen wij u mede dat in haar eigen vertrouwde omgeving toch nog onverwacht in haar slaap is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma-Marie Maria Martha Florussen weduwe van Daniël van der Beek in de leeftijd van 91 jaar. Middelburg: A. J. van der Beek E. P. van der Beek-Koster Niels en Annie Mickaël, Lucie Remco en Janine Yoeri, Anouk 1 oktober 2007 Correspondentieadres: Sir Winston Churchilllaan 21 4333 BA Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 5 oktober van 19.00 uur tot 19.30 uur in rouwcentrum Monuta, Roose- veltlaan 6, Terneuzen. De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden zaterdag 6 oktober om 11.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c, Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. zomaar voorbij de horizon gezeild. Piet Cevaal Pieter Kornelis Heerhugowaard, 23 november 1945 f Vlissingen, 2 oktober 2007 Aan een strijdlustig leven is zo plotseling een einde gekomen, we zijn intens verdrietig. Els Cevaal-van Teijlingen Lein Pieter Cevaal Mirjam Roodbol Catheleine Thijs Cevaal Fran van den Bogaert Schubertlaan 30 4384 LN Vlissingen Piet is thuis opgebaard, u kunt afscheid van hem nemen op donderdag 4 en vrijdag 5 oktober van 17.00 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst, waarin zal worden voorgegaan door ds. JH. de Koe, zal plaatsvinden op zaterdag 6 oktober om 10.30 uur in kerkcentrum Open Hof, Alexander Gogelweg 57 teVlissingen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene begraafplaats te Biggekerke. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in wijkcentrum Open Hof, Alexander Gogelweg 59 te Vlissingen. be Geschokt waren we toen we hoorden van het overlijden van Piet Cevaal echtgenoot van onze collega Els. We wensen Els, kinderen en kleinkind veel sterkte en steun toe voor nu en in de toekomst. Collega 's Zorgstroom Psalm 102:13 (onberijmd) Diepbedroefd geven wij u kennis van het overlijden van mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader en opa Dirk Jan Hubregtse echtgenoot van Elizabeth Wilhelmina Sinke in de leeftijd van 64 jaar. Hij is voor ons altijd een steun en toeverlaat geweest. We zien met verwondering terug op de wijze waarop de HEERE hem kracht gaf om zijn ziekte te dragen. 's-Gravenpolder: E.W. Hubregtse-Sinke Woerden: René en Alice Hubregtse-Kruitbosch Marjolein, Diederic, Tjerk. Elsbeth, Hannah, Lennart Heelsum: Jorien en Hans Roodbeen-Hubregtse Diane, William, Matthias Kruiningen: Marleen en Dirk van der Hoeven-Hubregtse Marlies, Dennis 's-Gravenpolder: Lisette en Arjan den Toonder-Hubregtse Elles, Anne, Anouk, Jan 2 oktober 2007 Kerkhoekstraat 43,4431 AN 's-Gravenpolder Op D.V. vrijdag 5 oktober is er van 19.30-20.30 uur gelegenheid tot condoleren in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. zaterdag 6 oktober om 10.00 uur in de 'Elimkerk', Langeweg 61 te 's-Gravenpolder, waarna omstreeks 11.00 uur de begrafenis i zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Met leedwezen vernamen wij het overlijden van onze ernstig zieke vriend Dirk Jan Hubregtse Hij was voor ons een onvergetelijke gastheer en (jacht)vriend. j We wensen Betsie en de (klein)kinderen Gods nabijheid j toe in dit zware verlies. Berry en Marijke Kooiker Jaap en Joop van Erk Kees en Corlien Lindenbergh Wim en Maja de Jonge Rinus en Marian Klippel 's-Gravenpolder, 2 oktober 2007 Ons bereikte het droevige bericht dat, na een moedig gedragen ziekte, is overleden onze oud-collega Dirk J. Hubregtse Wij wensen zijn vrouw en familie veel sterkte met het dragen van dit grote verlies. Namens béheerscolleges, directie en medewerkers van Rabobank Beveland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 46