SCHRIJF NU IN VIA advertentie BOG@FAASSE-FERMONT.NL Bezoek onze stand op de contacta! FASE 2: BEDRIJFSKAVELS TE KOOP Sasse Poort Faasst0ewa2%L 36 nieuwbouw bedrijfsunits vanaf 70 m2 www.twinsinvestments.com Wijngaardstraat 53 te Goes, 0113 - 250 555 PUJ www.faasse-fermont.nl goes@faasse-fermont.nl yfundc^ Ook dit jaar staat Faasse Fermont Bedrijfshuisvesting op de Contacta, samen met BCNed. Op onze stand zullen wij een groot aantal nieuwe projecten voor het eerst tonen aan het publiek. In samenwerking met BCNed bieden wij bovendien nieuwe kantoorruimte aan. Bezoek onze stand voor meer informatie over de projecten, of voor andere panden die wij aanbieden. Ons standnummer is 186, in de nieuwe Noordzeehal. Tot ziens op de Contacta! S MM M u m e t i^tr wrtnE ir "De So&ic Poont, uta oieutei tot <bucce& Voorbeelden van mogelijk te realiseren panden op de beschikbare kavels, pase 2 bestaat tien losse T bedrijfskavels vanaf ca. 2.000 m2 op |jT| een fraaie locatie op het nieuwe bedrijventerrein. De bedrijfskavels zijn uitermate geschikt voor kleine en 3 middelgrote bedrijven in bijvoorbeeld lichte industrie, bouw, handel, logistiek etc. Onlangsis gestart met de verkoop van vrije bedrijfskavels op multifunctioneel bedrijventerrein i "De Sasse Poort". Dit nieuwe - ff. www.desassepoort.nl VESTIGING GEOPEND! Goes Stationsplein 9-11 Huurprijs op aanvraag Goes, Kreukelmarkt 8 winkelruimte In het centrum van Goes bieden wij u aan ca. 100 m2 winkelruimte gelegen op een A2-locatie aan een belangrijk looproute. Het karakteristieke pand bestaat totaal uit twee bouwlagen: winkel ruimte plus een bovenwoning. Deze aanbieding geldt alleen voor de winkelruimte op de begane I grond. De ruimte is ideaal voor detailhandel, van- j wege zijn efficiënte indeling. Het front is ca. 4,5 i meter. In de nabije omgeving is veel (betaalde) parkeerruimte beschikbaar. De bovenwoning en winkelruimte kunnen apart worden verhuurd. Huurprijs winkelruimte 29.580,- per jaar Huurprijs bovenwoning 600,- per maand Nadat op 1 juli de tweede verdieping is geopend, is nu ook de eerste verdie ping van de nieuwe vestiging van BCNed geopend in gebruik genomen. De kantoorruimtes variëren in grootte van 16 tot 60 m2. BCNED biedt alle facilitei- ten, die voor bedrijven nodig is op het niveau van de grotere MKB-bedrijven, maar dan voor kleine bedrijven vanaf 1 tot ca. 15 medewerkers. Starters en kleine ondernemers hebben op deze manier de ideale mogelijkheid om, zon der investering vooraf, een hoogwaardig afgewerkt kantoor op te starten. Niet alleen een eigen kantoor, maar ook de mogelijkheid om gebruik te maken van gemeenschappelijke vergaderruimten, centrale keukeninrichtingen en een gezamenlijke receptie. BCNED faciliteert het netwerk, telefonie, de kantoor ruimte incl. afwerking, toiletten, professionele uitstraling en ontvangst en alles wat men verder bij grotere MKB-bedrijven mag verwachten. Maak vrijblijvend een afspraak voor meer informatie, of bezoek onze stand op de Contacta! verkoopinfo- TWINS 0174 289 946 verKOopmro. INVESTMENTS Faasse Fermont 01 13 250 555 BEDRIJFSHUISVESTING Sas van Gent 'De Sasse Poort' Goes Albert Plesmanweg 1 Goes, Columbusweg 26a bedrijfsunit Nieuwe, zeer representatieve bedrijfsunit met een oppervlakte van ca. 144 m2 BVO, gelegen op bedrijventerrein "De Poel II", op twee minuten gelegen van de afrit naar de A58. De ruimte is efficiënt van opzet en heeft voorbereidingen voor een meterkast en toilet (excl. leidingwerk). In de unit is een mogelijkheid tot het plaatsen van een verdiepingsvloer, zodat de oppervlakte naar eigen inzicht kan worden vergroot. De ruimte wordt standaard voorzien van een overheaddeur, aparte entreedeur en glazen pui. Huurprijs op aanvraag Verkoopprijzen op aan vraag Vanaf nu in verkoop: fase 1 van bedrijventerrein 'De Sasse Poort'! De komende jaren zal dit voormalige CSM-terrein worden herontwikkeld. De eerste fase bestaat uit de realisatie van 10 woon-werkcombina- ties en 1 bedrijfshal van 600 m2 voor de vrije verkoop. Er is keuze uit kavels van 1.100 tot 2.000 m2 eigen grond met diverse types vrijstaande woningen en bijbehorende bedrijfshallen. De ligging van dit project is ideaal door de Westerscheldetunnel, de omliggende infrastructuur en de ligging in het grens gebied. Hierdoor zijn steden als Gent en Brugge zeer makkelijk bereikbaar. Sas van Gent ligt centraal op de route Goes-Gent, wat uitstekende kansen biedt aan ondernemers. Dit project is uniek voor Sas van Gent en ideaal voor ondernemers die wonen en werken willen combineren! Voor een uitgebreide bro chure kunt u contact opnemen met Faasse Fermont Bedrijfshuisvesting of Synchro bedrijfsma- kelaardij. Huurprijzen vanaf 85,- perm2 per jaar, excl. BTW Aan de Albert Plesmanweg op het industrieterrein "De Poel I' in Goes zal het zeer representatieve bedrijfsgebouw "Plesmanpark" worden gerealiseerd. Dit bedrijfsgebouw zal bestaan uit meerdere bedrijfsunits, bestemd voor bedrijfsdoeleinden met een afmeting vanaf circa 200 m2 (excl. eventuele verdiepingsvloer). Tevens is op de kop van het gebouw nog 300 m2 kantoorruimte beschikbaar op de begane grond. Deze ruimte is v.v. toilet, pantry en systeemplafond. Het gebouw kenmerkt zich door zijn hoogwaardige materialen en geeft het pand een uitmuntend design. De units kunnen eenvoudig worden gecombineerd tot een groter geheel. De bouw van het bedrijfsgebouw zal medio 3e kwartaal 2007 star- I ten. Dit object bieden wij collegiaal aan met Synchro Bedrijfsmakelaardij. Goes, Stationspoort kantoorruimte Op een uitstekende zichtlocatie aan de Van Hertumweg, wordt binnenkort een nieuw kan toorpand gerealiseerd. De ruimtes zijn te huur I vanaf 500 m2. Er wordt hier gewerkt met het Built Design-concept, wat inhoudt dat de huurders een grote inspraak hebben in het ont- I werp en specificaties van het pand. U bepaalt J dus zelf hoe uw nieuwe pand er uit komt te zien! Bent u geïnteresseerd in nieuwe kantoorruimte op misschien wel de mooiste locatie van Goes? I Neemt u dan contact op met Faasse Fermont Bedrijfshuisvesting voor meer informatie. Huurprijzen vanaf 135,- per m2 per jaar Goes Albert Plesmanweg 13 nieuwe bedrijfsunits Koopprijs vanaf 49.500,- V0N excl. BTW In het pand dat u op de toto ziet worden binnenkort 16 nieuwe bedrijfsunits gerealiseerd van 45 m2 en 2 grotere units aan de straatzijde van 180 m2. Dit nieuwe project past uitstekend in het ai gerealiseer de straatbeeld van nieuwe en vernieuwde panden in deze omgeving. Ook de nieuwe units zullen een fraaie uitstraling hebben. De units van 45 m2 worden voorzien van een overheaddeur met geïntegreer de loopdeur, voorbereidingen voor de meterkast en toilet en een optionele verdiepingsvloer, voor het I maken van een zolder. De kopunits hebben als extra voorziening, een glazen pui aan de voorzijde, wat I showroomverkoop mogelijk maakt. De kopunits hebben tevens eigen grond, wat geschikt gemaakt kan j worden als parkeervoorziening. Maakt u dan een afspraak met één van onze bedrijfsmakelaars, of kom langs bij onze stand op de Contacta, waar dit project aan u gepresenteerd wordt. Goes Nansenbaan/Scottweg showroom bedrijfsruimte Huurprijs vanal €55,-per m2 per jaar Aan de Nansenbaan op bedrijventerrein "De Poel II" in Goes wordt een zeer representatief bedrijfsver zamelgebouw gerealiseerd met zeven grootschalige bedrijfsunits. De diverse units zijn bestemd voor bedrijfsdoeleinden en variëren in grootte vanaf ca. 248 m2 tot ca. 605 m2. De bedrijfsunits aan de zijde van de Nansenbaan liggen op een uitstekende zichtlocatie en zijn daardoor ideaal voor gebruik als show room. Begin 2008 wordt de Nansenbaan een doorgaande weg, waardoor de locatie een nog betere uit straling krijgt. De hoekunits aan de zijde van de Scottweg en de Nansenbaan worden standaard voor zien van een verdiepingsvloer t.b.v. kantoorruimte, voor de overige bedrijfsunits geldt bet plaatsen van een verdiepingsvloer als een meerwerkoptie. De bouw is inmiddels gestart, oplevering geschiedt begin 2008. Voor meer informatie kunt u een afspraak maken met Faasse Fermont Bedrijfshuisvesting of Synchro Bedrijfsmakelaardij. nieuw bedrijfsverzamel gebouw "Plesmanpark" 10 Woon-werkkavels

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 142