boeken SCARLETT KWEKKEBOOM KRIJGT EERSTE EXEMPLAAR Nieuwe Zeelandboek is uit 4' Foto's: duofoto Scarlett Kwekkeboom-Janse, alge meen directeur van Istimewa Elektro, kreeg op vrijdag 21 septem ber het eerste exemplaar van het nieuwe Zeelandboek. Het is alweer de elfde uitgave van het boek, waar in alles staat wat er maar over Zee land te weten valt. door Ron Gregoor VLISSINGEN - Het Zeelandboek is een jaarlijks verschijnend tijdsdocument over Zeeland. Vanuit een grote verscheiden heid aan invalshoeken komen actuele Zeeuwse onderwerpen aan de orde. Men sen en gebeurtenissen, ruimte en land schap, economie en bedrijvigheid, kunst en cultuur, alles wat deel uitmaakt van de Zeeuwse samenleving, passeert de revue. Hete boek is een uitgaven van de Stichting Zeelandboek. De serie Zeelandboeken, elf in totaal al weer, behoort tot een van de belangrijkste naslagwerken over de provincie. Ieder jaar wordt in het Zeelandboek een Zeeuwse onderneming uitgebreid belicht. Dit jaar is dat Istimewa Elektro uit Vlissin- gen- Oost. Dat was dan ook de reden dat het eerste exemplaar werd overhandigd aan Scarlett Kwekkeboom en dat dit gebeurde in de werkplaats van haar eigen bedrijf aan de Frankrijkweg in Vlissingen. Istimewa be staat ruim 35 jaar en is inmiddels uitge groeid tot een middelgrote onderneming met aansprekende opdrachten in binnen- en buitenland. Niet voor niets werd Scarlett Kwekke boom- Janse in 2001 uitgeroepen tot za kenvrouw van het jaar. De geschiedenis en de toekomstplannen worden uitgebreid beschreven. Zowel de pieken als de dalen komen uitgebreid aan bod. Vanaf nu is het Zeelandboek te bestellen via de Stichting Zeelandboek. Volle bak hij de overhandiging van het eerste Zeelandboek.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 117