Verkeerd ademhalen: Oorzaak van meer problemen dan u lief is BANDENEXPERTS! ReventaCare auto unie zeeland b.. al 40 jaar infotorial Persoonlijk, flexibel en duidelijk. Dat is De Berk. Zo simpel is dat. Specialists in Maintenance Et Surface Treatment de berk uitzendwerk detacheringen beveiliging payrolling Al meer dan 50 jaar specialist op het gebied van reiniging, onderhoud en metaal- oppervlaktebehandeling. De Vecóm Groep biedt een compleet pakket diensten waaronder oppervlaktebehandeling van roestvaststaai en andere metalen, alsmede verwerking van industriële afvalstromen. Tevens levert Vecom een uitgebreid programma behandelings-, reinigings- en onderhoudsproducten voor de metaalverwerkende industrie, de (petro)chemische industrie, de voedingsmiddelenindustrie en de institutionele- en transportmarkt. Voor meer informatie: kijk op www.vecom-group.com Badhuisstraat 141 4382 AL Vlissingen Nederland tel. 0118-411 581 infoOdeberk.org www.deberk.org Verkeerde ademhaling kan leiden tot ernstige klachten; van chronische vermoeidheid, depres siviteit, angsten en fobieën tot burn-out. Er bestaan ruim 200 verschillende lichamelijke en psychische klachten die te maken kunnen hebben met verkeerd ademhalen. Zowel uw werk als uw privéleven kunnen daar vaak zwaar onder lijden. Maar dat is echt nergens voor nodig! Tijd om er wat aan te doen Te gehaast en te onrustig ademen is vaak het gevolg van stress of traumatische erva ringen. Eerst merk je niet zo veel: een beetje druk op de borst, pijn in nek of schouder, duizeligheid, misselijkheid, ge jaagdheid, oorsuizingen en vermoeidheid. Dit zijn slechts enkele van de meer dan 200 klachten die kunnen ontstaan door een verkeerde ademhaling. Als deze klachten langduriger aanhouden ontstaat een algeheel gevoel van malaise. Dit be lemmert je in het dagelijks plezier op je werk of het genieten van je vrije tijd.. Hoog tijd om er iets aan te doen en weer volop te gaan genieten van het leven. Mensen die het snappen ReventaCare leert mensen door middel van gerichte training weer goed te ade men. Onze coaches zijn door onszelf opgeleide ervaringsdeskundigen die aan den lijve de gevolgen van een verkeerde ademhaling hebben ondervonden. Het resultaat: bij 95% van onze cliënten verdwijnen de klachten al tijdens het trainingstraject. Vermoeidheid maakt plaats voor nieuwe energie. Het zelfvertrouwen keert terug. Bijna ie dereen voelt zich na onze ademhalings trainingen als herboren en menigeen wil zelf coach worden. Postbus 86, 3250 AB Stellendam tel:. 0900 738 36 82 (lokaal tarief) of kijk op: www.reventacare.nl Wacht niet af, neem de stap Weer bewust goed ademen maakt een enorm verschil in uw leven. Dat is geen luxe, maar iets waar u recht op heeft. Neem daarom een verstandig besluit en vraag onze brochure aan of kijk op onze website www.reventacare.nl. Voor bedrijven Voor het bedrijfsleven wordt het steeds moeilijker om aan voldoende gekwalifi ceerd personeel te komen. Wees daarom zuinig op uw huidige personeel. Laat uw medewerkers daarom tijdig bij ons een training volgen, zodat u uitval kunt voor komen. Indien uw medewerker reeds ziek thuis is, zorg ervoor dat uw mede werker weer zo spoedig mogelijk aan de slag kan. Bel vandaag nog voor een af spraak. Wie zijn ademhaling beheerst, geniet van het leven.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 102