Buitenland Excuses Belg voor moorden T- -Mobile- Marineschip Nederland helpt bij vulkaanuitbarsting Jemen 8 Dinsdag 2 oktober 2007 PZC ANTWERPEN - De van racistische moorden verdachte 19-jarige Bel gische jongen heeft gisteren op de eerste dag van zijn proces excuses aangeboden aan de nabestaanden. Tot drie keer toe zei hij sorry. „Ik wil hier zeggen hoe ik walg van hoe ik toen handelde, dacht en be zig was", zei de beschuldigde. „Ik weet niet hoe ik het gevoel moet verwoorden of hoe ik wroeging moet tonen", vervolgde hij. Daar op richtte hij zich voor het eerst naar de zaal. Nadat hij de hele dag zijn hoofd naar beneden gericht had, keek hij opeens de rijen vrien den en familieleden van zijn slacht offers aan. Daarop ging de vader van de vermoorde peuter Luna rechtop staan. Tot drie keer toe zei de beschuldigde: 'sorry'. De verdachte vertelde waarom hij wapens in huis had en een exem plaar van Hitiers Mein Kampf De meeste wapens had hij gekregen, Mein Kampf nam hij uit sentimen tele overwegingen mee uit de nala tenschap van zijn grootouders. De 19-jarige staat terecht voor de moord op een 2-jarige Vlaamse peuter en haar Malinese oppas op 11 mei vorig jaar in Antwerpen. Ook schoot hij een Turkse vrouw neer. Die overleefde de schietpar- JABAL AL-TAIR - Een matroos van het Neder- Rode Zee. Het fregat is onderdeel van het per- operatie uitvoert. De kustwacht van Jemen tij. De moorden zouden zijn ge- landse fregat Hr. Ms. Evertsen kijkt naar de vul- manente Navo-eskader dat opereert in de heeft het eskader dat toevallig in de buurt was, pleegd uit racistische motieven. kaanuitbarsting op het eiland Jabal al-Tair in de Hoorn van Afrika en nu een humanitaire hulp- te hulp geroepen. foto ANP Aan al onze klanten, Wellicht heeft u onlangs vernomen dat T-Mobile en Orange in Nederland samen verder gaan. Deze twee bedrijven worden één bedrijf met 4,8 miljoen mobiele en 500.000 breedbandklanten in Nederland. Wat betekent dit voor u als klant? Onze samenwerking biedt u straks meer van dat wat onze bedrijven gemeen hebben: het verlenen van de best mogelijke service. Daarmee willen we hét verschil maken voor u. U gaat dit merken aan bijvoorbeeld het grotere aantal service- en verkooppunten. Zo kunt u op meer plaatsen terecht wanneer u advies nodig heeft. Daarnaast bundelen we ook onze krachten als het gaat om ons netwerk. Zodat u straks van een nog betere dekking profiteert. Natuurlijk kunt u gewoon gebruik blijven maken van de huidige producten en diensten, zoals u bij Orange of T-Mobile gewend bent. Uw mobiele telefonie- en internetabonnement blijft gelijk, net als uw e-mailadres(sen) en uw telefoonnummer(s). Samen zetten wij onze dienstverlening onverminderd voort. Voor u. Mocht u vragen hebben, kijk dan voor meer informatie op www.t-mobile.nl of www.orange.nl. Met vriendelijke groet, T-Mobile Netherlands Orange Nederland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 8