Televisie
hoe dingen werken
'Ik probeer alle dingen die zich aandienen te zien als cadeautjes.'
Victoria Kobienko, een van de presentatoren van Het Gesprek
PZC Dinsdag 2 oktober 2007 47*"
06:15 Sally Jessy Rap
hael 07:05 Hart van Ne
derland - Vroege edi
tie 07:25 Tele 6: Tel sell
08:25 The bold and the
beautiful 08:55 Tele 6:
Tel sell 10:00 CreaTi-
eV 10:55 Tele 6: Tel sell
11:55 Flash Cash 14:00
McCloud 15:00 Star Pri
ce 16:35 The bold and
the beautiful 17:10The
flying doctors
07:00 Teleshop 7: Astro-
tijd 08:00 RTL Nieuws
08:15 Teleshop 7: Tel
sell 08:45 RTL Nieuws
09:00 RTL Z Nieuws
13:20 VakwerkNL 13:40
Who's next 14:00 RTL
Z Nieuws 17:45 Who's
next
07:00 Teleshop 8 07:01
Tel Sell 08:45 Shop4nop
09:00 Tel Sell 10:00 Live
shop 14:30 Astrotijd
14:45 Liveshop 15:45 As-
trotijd 16:00 Liveshop
17:00 Everybody loves
Raymond 17:30 Ally Mc-
Beal
06:00 McLeod's daugh
ters 06:45 Safari 07:05
Suddenly Susan 07:35
Roseanne 08:05 Cen
ter of the universe
08:30 Tel sell 09:05 Ed
09:55 Tel sell 10:25 As
tro TV 11:25 Born2Cook
12:25Trauma centrum
12:55Tel sell 13:55 Cash
Smash 15:05 King of the
Hill 15:30 Disney Feest:
American Dragon: Jake
Long 16:05 Providence
16:55 Suddenly Susan
17:20 The O.C
VERONICA
09:05 Wielen van de
bus 09:25 T ractor Tom
09:50Bobde Bouwer
10:10 Koala Broertjes
10:35 Harry en zijn em
mer vol dinosaurussen
10:45 Hamtaro 11:05 De
Drieling 11:30 Straw
berry shortcake 11:55
Captain Flamingo 12:05
IggyArbuckle 12:30
De Tofu's 12:40 Planet
Sketch 13:00 Team Ga
laxy 13:25 Atomic Bet
ty 13:45 Jacob Dubbel
14:15 What's with Andy
14:40 Carl 215:05 Poké-
mon 15:25 Planet sketch
15:40 Bobobo 16:10
Mega Babies 16:35 Iggy
Arbuckle 17:00 Shuriken
School 17:20 Yin Yang
Yo 17:35 Kim Possible
TELEVISIE
O
O
18:05 Medisch cen
trum, realityserie
18:00 The A-Team, ac
tieserie
18:55 Law order, ad-
vocatenserie
18:20 Dr. Phil, talkshow
18:15 Charmed, fantasy- 18:00 Two and a half
serie men, comedyserie
18:55 Friends, comedy
serie
19:00 Hart van Nederl.
19:50 DePfaffs, do-
19:10 Oprah Winfrey
19:05 McLeod's daugh- 19:25 Spin city, comedy-
- Vroege editie,
cusoap
show, talkshow
ters, dramaserie serie
nieuwsprogramma
19:55 Seinfeld, comedy
19:25 Shownieuws
serie
- Vroege edi
tie, nieuws uit de
showbizz wereld
20:00 Trauma centrum, 20:30 Wesley Snipes 20:00 Een plek onder 20:05 Sex and the city,
informatief week: 7 seconds, de zon, realityserie komische dramase-
20:30 House, dramaserie actie-thriller 20:30 LookingGood, rie
amusement 20:30 Desperate hou
sewives, komische
dramaserie
20:30 Down to earth,
filmkomedie
21:30 Medical investi
gation, dramaserie
21:00 Hoe word ik
een New York-
se vrouw?, amuse
ment
21:30 From Alaska with
love, realityserie
21:30 What about Bri
an, dramaserie
22:30 Hart van Nederl.
22:30 Mayday mayday,
22:30
As the world
22:30 Law Order:
22:00 Hot.Doc: Het
- Late editie, re
realityserie
turns, soapserie
Special Victims
vrouwelijke or
portages
Unit, dramaserie
gasme, serie re
22:45 Piets weerbe
portages
richt, weerbericht
22:50 Shownieuws-
Late editie
23:20 Te dik: Geboren
23:30 European Poker
23:20
The nanny, come
23:15 Law Order,
23:00 Partypoker.net:
om dik te zijn, se
Tour Dortmund,
dyserie
misdaadserie
Dutch Open, po
rie documentaires
verslag
23:50
4 in het land,
nieuwsprogramma
kerwedstrijd
00:20
Club reps
00:30
Teleshop 7
00:15
RTL Nieuws (h)
00:10
Sex and the city
00:45
Spin city (h)
00:50
Nachtprogram
00:31
TVkoopjes
00:25
RTL Weer (h)
(h)
01:15
Nachtprogram
mering: Get Cash
00:45
Nachtlounge
00:30
Een plek onder
00:40
Nachtprogram
mering
04:00
Nachtprogram
03:00
The Hotspot
de zon
mering: Relax TV
04:15
Hart van Nederl -
mering: Hart van
05:30
Astrotijd
01:00
Teleshop 8
04:00
Hart van Neder
Vroege editie (h)
Nederland - Late
01:01
Boysatnight
land - Late editie/
05:05
Stargate SG-1
editie (h)
02:00
The Hotspot
Shownieuws (h)
05:59
Jetix
denten over ontwikkelingssamen
werking. De wedstrijd wordt geor
ganiseerd om studenten uit het ho
ger onderwijs te betrekken bij ont
wikkelingssamenwerking. De stu
denten die de cases het beste op
lossen, krijgen een studiereis ca
deau. „Ik heb er allerlei filmpjes
voor gemaakt en de zaak inhoude
lijk mee voorbereid. De cases die
aangepakt moeten worden, zijn
geen kattenpis. Ze variëren van
een goede drinkwatervoorziening
in China tot een antwoord op de
vraag hoe een multinational kan
bijdragen aan vrede in Sudan."
Met haar loopbaan laveert de voor
malig studente politicologie steeds
meer tussen acteren en maatschap
pelijke activiteiten. Een logisch uit
vloeisel van die oorspronkelijke
studiekeuze, zo vindt ze. „Ik be
gon ooit met politicologie omdat
ik wil weten hoe onze maatschap
pij werkt. Al mijn nevenactivitei
ten draaien ook om de vraag: hoe
zit dat in elkaar? Ik probeer alle
dingen die zich aandienen te zien
als cadeautjes. ]e kunt ze zien als
beperkingen, omdat ze je bijvoor
beeld afleiden van het acteren,
maar dat past niet bij mij. Ik ken
mensen die met één ding bezig
zijn, één passie hebben, muziek,
voetbal, en de rest moet daarvoor
wijken. Maar als ik straks 50 ben,
wil ik geen spijt hebben omdat ik
bepaalde dingen niet heb gedaan."
Vanaf 2 oktober in het hele land te
ontvangen: interviewzender Het Ge
sprek. Elke avond vanaf 19.00 uur via
het kanaal Liveshop. Ook via inter
net en Astra-satelliet te ontvangen.
00
O
mX
10
O
O
KJ
IO
O
KJ
IO
O
O
KJ
W
Victoria Kobienko.
foto GPD/zender Het Gesprek
OVERIGE
Omroep Zeeland
09:00 Tekst-tv
18:00 Journaal
18:22 Zeeland nieuws
18:39 Doen!
18:41 't Blauwe Hart
18:52 RegioNed
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Donna op één. 12:10
De rode loper. 12:35 Blokken.
13:00 Het journaal. 13:30
Het weer. 13:35 Man bijt
hond. 14:00 Dierendokters.
14:30 Thuis. 15:00 Ballykis-
sangel. 15:55 Witte raven gaat
vreemd. 16:45 Clips. 17:05
Vrolijk Vlaanderen. 17:35 Bu
ren. 18:00 Het journaal. 18:10
De rode loper. 18:35 Blokken.
19:00 Het journaal. 19:40 Man
bijt hond. 20:05 Het weer.
20:10 Thuis. 20:40 16+. 21:10
Koppen. 21:45 Evelien. 22:00
De slimste mens ter wereld.
23:00 Het journaal laat. 23:21
KENO-uitslagen. 23:22 Het
weer. 23:25 'Allo 'allo!. 23:50
De rode loper. 00:10 Man bijt
hond.
België 2
08:55 Terzake. 09:30 Herfst-
beelden. 15:30 Nouky en
zijn vrienden. 15:35 Pocoyo.
15:40 Draakje. 15:45 Wizzy
Woppy. 15:50 Harry en zijn
emmer dinosauriërs. 16:00
Kleine Einsteins. 16:25 Samson
Gert. 16:50 Smos. 17:05
Doug in het Disney festival.
17:30 Zoé Kezako. 17:45 Go
IV. 17:55 Spring. 18:05 Kar-
rewiet. 18:15 Spring. 18:30 En
daarmee basta!. 18:45 Lockie
Leonard. 19:10 Girls in love.
19:35 Karrewiet. 19:45 Space
goofs. 20:00 Terzake. 20:45
Europalia Europa. 20:50 Tra
gedy in Amish country. 21:35
Black out. 22:05 Hustle. 23:00
The Catherine Tate show.
23:30 Pelé, a world cup hero.
00:25 Doorlopende herhaling
van Terzake.
RTBF1
07:00 Doorlopende herhaling.
08:30 C'est du Beige. 08:50
Jardins et loisirs. 09:10 Decode.
09:40 Références tv. 10:00
Fatale séduction. 11:25 Une
maman formidable. 11:55 Ta
ble des terroirs. 12:00 Les feux
de l'amour. 12:48 Nieuwsover
zicht en weerbericht. 12:56
Questions d'argent. 13:00
Nieuws. 13:30 Weerbericht.
13:40 Télétourisme. 13:50
Derrick. 14:50 L'impasse du
cachalot. 16:30 Incantesimo.
17:30 Questions d'argent.
17:35 Arabesque. 18:30 Le 6
minutes. 18:35 Weerbericht.
18:45 Au quotidien. 19:20
Weerbericht. 19:30 Nieuws.
20:09 Multimedia.mag. 20:11
Weerbericht. 20:15 Septième
ciel Belgique. 21:20 Joséphine,
ange gardien. 23:00 Dr. Virus
et mr. Hyde. 23:57 Questions
d'argent. 00:00 En quête de
sens: La pensee et les hommes.
00:15 Cinquante degrés nord.
RTBF2
07:00 Tekenfilms. 07:20 lei bla
bla. 08:05 Tekenfilms. 09:00
Niouzz. 09:10 Tekenfilms.
09:35 Studio 1.11:05 Champi
on's le mag. 11:35 Plus belle la
vie. 12:00 Toute une histoire.
12:58 Tekenfilms. 13:45 His-
toire du look. 14:40 Toute
une histoire. 15:35 C'est pas
sorcier. 16:05 lei bla bla. 16:50
Di-gata. 17:10 Rantanplan.
17:11 X-Calibur. 17:35 Niouzz.
17:45 Air de familie. 17:50
Toute une histoire. 18:50 Plus
belle la vie. 19:20 Une maman
formidable. 19:50 Un gars, une
fille. 20:00 Beursberichten.
20:05 The watcher. 21:45 Le
triangle d'ör. 22:10 Un gars,
une fille. 22:23 KENO. 22:25
Weerbericht. 22:30 Le 12
minutes. 22:40 Beursberichten.
22:45 Toutes les télévisions du
monde. 23:15 Décode. 23:45
Doorlopende herhaling.
BBC1
07:00 Breakfast. 10:15 Animal
24/7.11:00 Homes live. 11:55
Nieuws en weerbericht. 12:00
To buy or not to buy. 12:45
Cash in the attic. 13:10 Nieuws
en weerbericht. 13:15 Bargain
hunt. 14:00 Nieuws en weerbe
richt. 14:30 Regionaal nieuws
en weerbericht. 14:40 Neigh
bours. 15:05 Doctors. 15:35
Murder, she wrote. 16:20
Nieuws, regionaal nieuws en
weerbericht. 16:25 Lazytown.
16:50 Bear behaving badly.
17:10 Skunk fu. 17:35 Best of
friends. 18:00 Blue Peter. 18:25
Newsround. 18:35 Neighbours.
19:00 Nieuws en weerbericht.
19:30 Regionaal nieuws en
weerbericht. 20:00 The One
show. 20:30 EastEnders. 21:00
Holby City. 22:00 Murphy's
law. 23:00 Nieuws, regionaal
nieuws en weerbericht. 23:25
Regionaal nieuws. 23:35 You
can't fire me, I'm famous. 00:20
Film 2007.
BBC 2
07:00 Balamory. 07:20
Big cook little cook. 07:40
Boogie Beebies. 08:00 Pitt and
Kantrop. 08:25 Newsround.
08:30 Roar. 09:30 In the night
garden. 10:00 Me too!. 10:20
Take a bow. 10:30 Lunar Jim.
10:40 Bob the builder. 10:50
Tommy Zoom. 11:00 Finley the
fire engine. 11:15 Postman Pat.
11:30 Watch. 11:45 Friends
and heroes. 12:10 Churchill's
bodyguard. 13:00 The daily po
litics conference special. 14:00
Shakespeare: The animated
tales. 14:30 Working lunch.
15:00 Sun, sea and bargain
spotting. 15:30 Identity. 16:15
Open gardens. 16:45 Flog
it!. 17:30 Ready steady cook.
18:15 The weakest link. 19:00
Eggheads. 19:30 Nature's
calendar. 20:00 Galapagos.
20:50 New Forest adders.
21:00 Great British journeys.
22:00 Stephen Fry: HIV and
me. 23:00 The grumpy guide
to. 23:30 Newsnight. 00:15
Weerbericht. 00:20 Today at
conference.
Duitsland 1
09:00 Tagesschau. 09:05
Rote Rosen. 09:55 ARD-Wet-
terschau. 10:00 Tagesschau.
10:03 Brisant. 10:30 Die Frau
vom Checkpoint Charlie. 12:00
Tagesschau urn zwölf. 12:15
ARD-Buffet. 13:00 ARD-Mit-
tagsmagazin. 14:00 Tages
schau. 14:10 Rote Rosen. 15:00
Tagesschau. 15:10 Sturm der
Liebe. 16:00 Tagesschau. 16:10
Pinguin, Löwe Co. 17:00
Tagesschau urn fünf. 17:15
Brisant. 17:47 Tagesschau.
17:55 ARDvor acht. 19:50 Das
Wetter im Ersten. 19:55 Börse
im Ersten. 20:00 Tagesschau.
20:15 Der Dicke. 21:05 In aller
Freundschaft. 21:50 Plusminus.
22:15 Tagesthemen. 22:43
Das Wetter im Ersten. 22:45
Menschen bei Maischberger.
00:00 Nachtmagazin. 00:20
Das Appartement.
Duitsland 2
09:00 Tagesschau. 09:05 Volle
Kanne - Service taglich. 10:30
Wege zum Glück. 11:15,11:35
Reich und Schön. 12:00 Tages
schau urn zwölf. 12:15 dreh-
scheibe Deutschland. 13:00
Mittagsmagazin. 14:00 heute
- in Deutschland. 14:15 S.O.S.
Tierbabys. 15:00 heute - Sport.
15:15 Ruhrpott-Schnauzen.
16:00 heute - in Europa. 16:15
Wege zum Glück. 17:00 heute
-Wetter. 17:15 hallo deutsch
land. 17:45 Leute heute. 18:00
SOKO Rhein-Main. 19:00
heute. 19:20 Weerbericht.
19:25 Die Rosenheim-Cops.
20:15 Amageddon - Der
Einschlag II. 21:00 Frontal 21
21:45 heute-journal. 22:12
Weerbericht. 22:15 37°: Aufêer
Kontrolle - Kindesmissbrauch
und Prevention. 22:45 Johan
nes B. Kerner. 00:00 heute
nacht. 00:15 Neu im Kino:
Ratatouille. 00:20 lm Schatten
der Walder.
Discovery
07:40 Rides: Time capsule.
08:30 A 4x4 is born. 08:55 A
chopper is born. 09:20 John
Wilson's fishing safari: Uganda.
09:45 John Wilson's fishing sa
fari: Namibia. 10:10 Ray Mears'
world of survival: Arnhemland.
10:35 Forensic detectives:
Murderous attraction. 11:30
Ultimates: Ultimate trains.
12:25 How do they do it?
Air-to-air refuelling/ Ski slopes/
Car production. 12:55 Stunt
junkies: Wing suit base jump.
13:20 World toughest jobs: Kil
ler bee removal. 14:15 Building
the biggest: International
Space Station. 15:10 American
chopper: Dixie chopper. 16:05
American hotrod: Junkyard
dog. 17:00 Ultimate cars: Road
rally. 17:30 Massive speed:
Armoured speed. 18:00 How
do they do it?: Ice breaker/Mo-
ney/Bowling alleys. 18:30 Stunt
junkies: Kayaking El Salto falls.
19:00 Mythbusters: Killer cable
snaps. 20:00 World's toughest
jobs: Aircraft carrier removal.
21:00 Extreme engineering:
Super fast warship. 22:00 Oil,
sweat and rigs. 23:00 Rides:
Impressions. 00:00 Mega buil
ders: Fantasy islands - Dubai.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
12:00 Megastructures: Future
trains. 13:00 Earth investi
gated: The big freeze. 14:00
Seconds from disaster: Skywalk
collapse. 15:00 Hunter hunted:
Shark invasion. 16:00 Get outta
town: Lucerne. 16:30 Crit-
tercam-WildTech adventures:
Nurse sharks. 17:00 AAp Co.
17:30 Let's get inventin. 18:00
Earth investigated: Moon
mysteries investigated. 19:00
Seconds from disaster: Tunnel
inferno. 20:00 Mad labs. 20:30 a
Megastructures: Garbage
mountain. 21:30 Seconds from
disaster: New York air crash.
22:30 Is it real?: Bermuda Tri
angle. 23:301 didn't know that.
00:00 Seconds from disaster:
Crash of the Concorde.
TMF
09:00 De videotheek. 11:00
Eeuwige hits. 12:00 10 X
Di-Rect. 13:00 Moviefacts.
13:05 De videotheek. 14:45
Jeweeted. 15:00 Moviefacts.
15:05 Floortje serveert. 15:30
Interactive chart. 16:30 Reac
tion. 17:30 ClipKennis. 18:30
Kaf of koren. 19:00 Eeuwige
hits. 20:00 Moviefacts. 20:05
Interactive chart. 21:00 Game-
kings. 22:00 Moviefacts. 22:05
TMF rockt. 23:00 De Dagrand. t
23:40 Nachtdienst.
MTV
10:10 Breakfast club MTV top
10.11:00 Top 11 at 11.11:50
Brand new. 12:25 Top 5 most
wanted. 12:50 Top 25.14:35
Degrassi. 15:00 Delta state.
15:30 Making the band. 16:20
Dismissed. 16:45 The X-effect.
17:15 Boiling points. 17:40
Pimp my ride. 18:05 6Pack.
18:35 Punk'd. 19:00 MTV Best
show ever. 19:05 Cribs. 19:30
Hogan knows best. 20:00
Crank Yankers. 20:25 My super
sweet 16.20:50 Made. 21:40
All access. 22:30 6Pack. 22:55
Tom Green show. 23:20 Beavis
Butthead. 23:45 Roll the
dice. 00:00 MTV Live.
TV 5
08:00 Canadees nieuws. 08:30
Étapes gourmandes. 09:00
Cöté jardins. 09:30 Télétou
risme. 10:00 Josephine Baker
en couleur. 10:55 Des chiffres
et des lettres. 11:15 Tout le
monde veut prendre sa place.
12:00 TV5Monde l'info. 12:05
Les escapades de Petitrenaud.
12:30 Plus belle la vie. 13:00
Pure laine. 13:30 Belgisch
nieuws. 14:00 L'entente cordi
ale. 16:00 Coeur océan. 16:30
Questions pour un champion.
17:00 Temps présent. 18:00
Nieuws. 18:20 Le journal de
l'éco. 18:30 Sartre, l'age des
passions. 20:30 Frans nieuws.
21:00 Thalassa. 23:00 Nieuws.
23:10 Zwitsers nieuws. 23:40
Complément d'enquête/Un 4
oeil sur la planète.
Eurosport
08:30 Eurosport buzz. 09:00
Gooooal!. 09:15 Eurogoals.
10:00 Voetbal: Champions
League. 11:00 WATTS. 11:15
Voetbal: Champions League.
12:15 Gooooal!. 12:30 Voet
bal: Champions League. 14:00
Tennis. 18:00 Eurogoals flash.
18:15 Tennis. 19:15 Eurogoals.
20:00 Eurogoals flash. 20:15,
21:00 Boksen. 23:00 Auto
sport: Rally. 23:30 Motorsport:
Speedway.
CNN
09:00 Business international.
10:30 World sport. 11:00
Larry King. 12:00 Business
international. 13:00 World
news Asia. 14:30 World sport.
15:00 World news Asia. 16:00
Your world today. 20:30 World
business today. 21:00 World
news Europe. 21:30 World
business today. 22:00 World
news Europe. 22:30 World
sport. 23:00 Business interna
tional. 00:00 CNN today.