Johan Cruijff is het spoor bijster 60 jaar Volkswagen. 60 aanbiedingen. Hugo Borst steelt show tijdens vermakelijk forum JVOZ in Goes. 6CTJA-A stuurder van de KNVB, die de JVOZ wel degelijk heeft geholpen, benadrukte dat de regels niet toe staan dat er onderscheid wordt ge maakt. Borst ging er keihard tegen in. „Met deze hobbyistische opvat ting remt u de ontwikkeling van talenten. Prima initiatieven mogen nooit ten koste gaan van het brede re belang. U moet er heel snel werk van maken, zodat ambitieu ze jonge spelers op een hoger ni veau kunnen voetballen." Verkamman viel zijn vriend bij. „Meneer Jagt, denkt u nooit voor dat u naar bed gaat: doe ik mijn werk wel goed?" Jagt antwoordde gevat: „Ik ga niet vertellen wat ik denk voordat ik naar bed ga..." De goed gevulde showroom van de Goese garage lachte uitbundig, maar Borst maakte meteen ge bruik van het inkoppertje: „Dat is de eerste goede opmerking die u vanavond heeft gemaakt!" Van Nijnatten, Borst, Verkamman en ook Dolf Roks en Dennis de Nooijer zorgden voor een prima discussie, waarin Cruijff ook niet mocht ontbreken. De macht van El Salvador is tanende, wisten de forumleden. Of zoals Hugo Borst het verwoordde: „Cruijff is het spoor bijster. Hij komt amper op De Toekomst bij Ajax en is een oude man die twaalf jaar geleden voor het laatst als coach op de bank zat. En altijd die kritiek op de Nederlandse jeugd. We grossie ren nu in eremetaal, dat is in zijn tijd als speler nooit gebeurd." door Barry van der Hooft GOES - De man die elke zondaga vond met Youri Mulder en Jack van Gelder zijn voetbalkennis op televisie ventileert, kwam gistera vond zonder zijn twee kompanen naar Goes. Hugo Borst nam op een sponsor- en relatieavond van de Jeugd Voetbal Opleiding Zee land (JVOZ) plaats in een forum en stal bijna vanzelfsprekend de show. „Johan Cruijff is het spoor bijster." De Rotterdammer Borst nam plaats naast zijn vriend Matty Ver kamman, met wie hij onder meer het idee ontwikkelde voor de Voet bal Experience, die in 2009 in het Middelburgse ZEP evenementen park moet verrijzen. Werkelijk alle facetten van het voetbal komen daar aan bod, bleek tijdens een wat langdradige presentatie. Ter in fo: in het voetbalmuseum kun je na een bezoek aan de wc toiletpa pier gebruiken van de club waar je juist zo'n hekel aan hebt. Borst luisterde ernaar en nam, toen hij aan de beurt was, zoals al tijd geen blad voor de mond. Hij mengde zich ook in de discussie of er ooit nog profvoetbal in Zeeland moet komen. „Ik zat zondag bij Studio Voetbal met twee Super boeren aan tafel: Bennie Jolink en Jan de Jonge. Wij kijken allemaal Hugo Borst, Matty Verkamman, Dolf Roks en Dennis de Nooijer (vlnr) spraken in Goes onder meer over de jeugd opleiding in het Zeeuwse voetbal. foto Dirk-Jan Gjeltema vooral naar de topvier en het Ne derlands elftal en daar word ik eer lijk gezegd een beetje moe van. Het was een verademing met die twee. Ik vind ook dat iedere regio in Nederland vertegenwoordigd moet zijn in het betaalde voetbal. Als De Graafschap zich daarin kan wortelen, moet dat ook in Zeeland kunnen." Borst betitelde het werk van Dolf Roks en Dennis en Gérard de Nooijer bij de JVOZ als vooruitstre vend. En bemoeide zich meteen ook maar met het feit dat de voet- Verkamman en Borst laten in forum licht schijnen over jeugdvoetbal in Zeeland balschool op een te laag niveau speelt. De regels van de KNVB staan nu eenmaal niet toe dat een amateurclub, en dat is de JVOZ, een paar klassen hoger wordt inge deeld. Borst: „Ik hoor dat jullie teams bijna iedere week met 10-0 of meer winnen. Wat heb je daar aan? Is het dan niet mogelijk om hoger te spelen? Wie lobbyt er voor jullie?" Discussieleider Chris van Nijnat ten, journalist bij het AD, bracht de microfoon bij Wim Jagt. De be- Golf "60". Climatic airconditioning Elektrische ramen vóór Centrale deurvergrendeling met afstands bediening Middenarmsteun vóór Lederen stuur, schakelpookknop en handremgreep Boordcomputer Stootlijsten en spiegels in carrosseriekleur 4 Luidsprekers Speciale bekleding 6 Airbags Diverse aantrekkelijke accessoirepakketten verkrijgbaar Vanaf 19.250,- Jetta "60" Comfortline. Climatronic Elektrische ramen vóór en achter Elektrisch verstel- en verwarmbare buitenspiegels Centrale deurvergrendeling met afstands bediening Boordcomputer Cruisecontrol In hoogte en lengte verstelbaar stuurwiel In hoogte verstelbare bestuurdersstoel ABS Stootlijsten en deurgrepen in carrosseriekleur Chromen grille 16" Stalen velgen met wieldoppen Middenarmsteun vóór Chromen lijst rond de zijruiten Comfortstoelen vóór. in hoogte verstelbaar Diverse aantrekkelijke accessoirepakketten verkrijgbaar Vanaf 22.990,- Leaseprijs vanaf €475,- Passat "60" Comfortline. Climatronic Elektrische ramen vóór en achter Elektrisch verstel- en verwarmbare buitenspiegels Centrale deurvergrendeling met afstands bediening Boordcomputer Cruisecontrol Middenarmsteun vóór Licht- en regensensor Comfortstoelen «Automatisch dimmende binnenspiegel ABS, TSC en ESP 6 Airbags Diverse aantrekkelijke accessoirepakketten verkrijgbaar Vanaf 27.555,- Leaseprijs vanaf 615,- Passat Variant "60" Comfortline Business. Climatronic Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening Radio-/navigatiesysteem RNS 300 CD-wisselaar Multifunctioneel stuur wiel Park Distance Control Middenarmsteun vóór Telefoonvoorbereiding Elektrische ramen vóór en achter ABS, TSC en ESP 6 Airbags Diverse aantrekkelijke accessoirepakketten verkrijgbaar Vanaf 32.395,- Leaseprijs vanaf €699,- Kijk voor alle andere aanbiedingen op www.volkswagen.nl Volkswagen. Wie anders? De vanaf prijzen van de uitvoeringen die onderdeel uitmaken van deze actie bedragen: Golf "60" 19.250,-, Jetta "60" 21.490,-, Passat "60" 27.555,-, Passat Variant "60" 32.395,-. Vanaf prijs is inclusief BTW en BPM, exclusief verwijderingsbijdrage en kosten rijklaar maken. Deze aanbieding is alleen uit voorraad leverbaar (behalve Golf "60"), zolang de voorraad strekt. Leaseprijs o.b.v. Full Operational Lease via Volkswagen Bank, 48 maanden/20.000 per jaar, excl. BTW en brandstof. Actieperiode loopt t/m 30 november 2007. Brandstofverbruik 0 5,0 - 10,7 L/100 km (1L op 9,3 - 20,0 km), C02 uitstoot 0 132 - 255 g/km. Wijzigingen ook in uitvoeringsdetails voorbehouden. Getoonde afbeeldingen kunnen meeruitvoeringen bevatten. Kijk voor alle aanbiedingen en de actievoorwaarden op www.volkswagen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 70