j fët fT1ensenlinq.nl j i Zoek, Vind... j Familieberichten OVERTOOM-GROEN j Een bekende overleden? teken het condoleanceregister www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! 30 Dinsdag 2 oktober 2007 PZC Met dankbaarheid omdat we hem zolang in ons midden mochten hebben en bedroefd omdat hij nog zoveel voor ons betekende, geven wij u kennis van het onverwachte overlij den van mijn lieve man, onze vader, groot- en overgrootvader Johannis Marinus Jansens echtgenoot van Francina Geense 19 oktober 1914 - t 26 september 2007 F. Jansens-Geense |.P. Jansens M.N.K. Jansens-Goedegebuure John Beau, Cynthia Eelco en Amanda Teun A.J. Jansens L.J. Jansens-Slabbekoorn Frangois Jeroen en Brigitta J.F. Jansens D.H. Jansens-Goedegebuure Michel en Marlies Manon F.J. Jansens G.A. Jansens-Vermare Lisanne Jeffrey Zorgcentrum 'Poelwijck', (kamer 210) Slotstraat 15,4458 BK 's-Heer Arendskerke De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaats gevonden. We zijn opnieuw verdrietig nu ook onze vriend Bram van Loenhout is overleden. De vriendengroep: Ary en Paulien, Arie en Nel, Ad en Wil, Fons en Ria, Janny en Gerard (in herinnering), Kees en Henny Met ontroering ontvingen wij het bericht van het overlijden van ons erelid de heer Job Priemis Jarenlang een enthousiast en trouw lid van ons koor. Als erelid bleef hij zeer belangstellend en betrokken bij de ontwikkelingen van en in het koor. Zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen wensen wij veel sterkte en troost toe in het verwerken van dit verlies. Kerkkoor Renesse Jaap Kraaijenbrink, voorzitter Henk Mos, secretaris Vandaag vernamen wij dat is overleden het oud-lid van de beheerscolleges van de voormalige Raiffeisenbank Noordwelle en Rabobank Schouwen, de heer J.D. Priemis Wij wensen de familie veel sterkte toe. Beheerscolleges, directie en medewerkers Rabobank Schouwen-Duiveland Nieuwerkerk, 1 oktober 2007 Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze oud-buurman en vriend, de heer J.D. Priemis Familie M. van de Kasteele Familie J.C. Hanse Familie D. Braai Familie A. Braai D. de Jonge-Hanse Familie P.S. de Ronde Familie C. Kooman Familie P.M. van Oost Familie W. van Dalen J. Fierens B.J. Kooman-Hart Renesse, 30 september 2007 wa Het heeft de Heere behaagd uit ons midden weg te nemen onze geliefde, zorgzame moeder, oma, overoma en over-overoma Lena van Velzen-Boot sinds 23 september 1979 weduwe van Cornelis Eliza van Velzen in de gezegende leeftijd van 90 jaar. En nu, wat verwacht ik, o HEERE! Mijn hoop, die is op U. Psalm 398 's-Gravenpolder: G.L. Goudzwaard-van Velzen J. Goudzwaard Goes: I.G. van Velzen J. van Velzen-Krijger 's-H.H. Kinderen: G.I. van Velzen L. van Velzen-van Damme Goes: L.G. Louwerse-van Velzen S. Louwerse 's-Gravenpolder: E. Hoekman-van Velzen P.J. Hoekman Goes: C.E. van Velzen C.M. van Velzen-de Lange Lewedorp: P. van Velzen J.A. van Velzen-Wisse Goes: J. van Velzen E. van Velzen-van Luttildiuizen Goes: H. Geluk-van Velzen P.M. Geluk Kleinkinderen Achterkleinkinderen Achter-achterkleinkind Goes, 29 september 2007 Zorgcentrum "Rehoboth" Correspondentieadres: Fam. Goudzwaard-van Velzen Magnoliastraat 13 4431 DN 's-Gravenpolder De rouwdienst wordt D.V. woensdag 3 oktober om 12.45 uur gehouden in de Koningskerk, Nassaulaan 153 te Goes. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er in dorpshuis Amicitia, Schimmel- penninckstraat 14 te Kloetinge gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Tel uw zegeningen, één voor één. Verdrietig om haar heengaan, maar blij dat ze zo lang bij ons mocht zijn, laten wij u weten dat is overleden Christina Maaskant-Verschoor weduwe van PieterMaaskant Vlaardingen Zoutelande 19 februari 1914 29 september 2007 De kinderen: Wout Maaskant Tineke Maaskant-Thannhauser Christina van Mourick-Maaskant Jan van Mourick De kleinkinderen: Esther Hoven-van Mourick Steven Hoven Debby van Mourick Iris Vermeer-Maaskant Dimitri Vermeer Inge van Poeijer-Maaskant René van Poeijer De achterkleinkinderen: Tom Hoven Bob Hoven Rik Hoven Ben the van Poeijer Moeder heeft genoten van de liefdevolle verzorging in woonzorgcentrum de Tienden. Correspondentieadres: W. Maaskant Ewisland 53 4337BZ Middelburg Wij nemen afscheid van haar tijdens een samenkomst in de St. Catharinakerk te Zoutelande op donderdag 4 oktober a.s. om 14.00 uur, waarna zij zal worden begraven op de algemene begraafplaats te Zoutelande. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in zaal Middendorp, Smidsstraat 16 te Zoutelande. Geen bloemen. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Werpt al uw bekommernis op Hem, want Hij zorgt voor u. 1 Petrus 5 7 Na een leven van zorg voor alles wat haar lief en dierbaar was, hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Christina Hendrika Verburg-Priester weduwe van A.P. Verburg levenspartner van J.G. van der Have f Wissenkerke, Terneuzen, 30 september 1914 29 september 2007 Delft: Adri en Helma Verburg-Bleeker Middelburg: Nelly en Bram Heijstek-Verburg Haarlem: Wim en Magda Verburg-van Baal Heerlen: Rien en Trees Verburg-König Kleinkinderen en achterkleinkinderen Familie van der Have Terneuzen, Ferdinand Bolstraat 30 Correspondentieades: A.W. Verburg Jacoba van Beierenlaan 119 2613 JD Delft De rouwdienst wordt gehouden op vrijdag 5 oktober in de aula op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen, aanvang 12.00 uur. Na de rouwdienst is er gelegenheid tot condoleren. Aansluitend vindt na een korte bijeenkomst de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Deze bijeenkomst begint om 15.00 uur in de aula van de begraafplaats. Na de begrafenis is in voornoemde aula nog gelegenheid elkaar te ontmoeten. Grote dank voor de liefdevolle verzorging door het personeel van "Bachten Dieke" en voor de medische zorg door dr N. Waalewijn. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Onze welgemeende dank aan allen die onze moeder met aandacht, liefde en zorg hebben omringd. Familie Van Velzen Begrafenis- en Crematieverzorging Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 i i i i

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 58