Familieberichten 32 I Dinsdag 2 oktober 2007 PZC "De Heer is mijn Herder" Op zondag 30 september 2007 overleed, toch nog onverwacht, temidden van haar vertrouwde omgeving Tannetje Cornelia Westerweele -Tanny- in de leeftijd van 78 jaar. Uit aller naam Goes Correspondentieadres: Oostsingel 164 4461 KH Goes Onze bijzondere dank gaat uit naar personeel en vrijwilligers van zorgcentrum Ter Valcke voor de zeer liefdevolle verzorging. De afscheidsdienst, waarbij u bent uitgenodigd, zal gehouden worden donderdag 4 oktober om 10.15 uur in de aula van "Monuta", op de algemene begraafplaats te Goes, Gelde- loozepad 30. Aansluitend zal om I 1.00 uur de begrafenisplechtigheid plaatshebben op de begraafplaats aldaar. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde aula. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Heden overleed zacht en kalm mijn lieve vriendin T anny Westerweele (anny Meerman Goes, 30 september 2007 Na alle fijne jaren die we met haar mochten beleven hebben wij, toch nog onverwacht, afscheid moeten nemen van Tanny Westerweele Bero en Anja Goes, 30 september 2007 Bedroefd zijn we door het plotselinge overlijden van Tanny Westerweele jan en Hanny (in herinnering) Wim en Nelly Piet (in herinnering) en Riet Kees en Rita Annet en Job 30 september 2007 Toch nog onverwacht is na een moeilijke laatste periode overleden onze nicht Tanny Westerweele Kloetinge: Familie Hollestelle Enige en algemene kennisgeving Heden overleed zacht en kalm, onze tante Maria Francina Janna Zuijdweg tante Sien Een special woord van dank aan het personeel en vrijwilligers van verpleeghuis 'Ter Valcke' voor de liefdevolle verzorging. Nichten en Neven Correspondentieadres: Nachtegaallaan 59 4461 RK Goes De begrafenis zal in stilte plaatsvinden. Heden behaagde het de Heere uit onze familiekring weg te nemen onze geliefde oudste broer, zwager en oom Jacob Zandee echtgenoot van J.C. de Dreu op de leeftijd van 97 jaar. Goes: L..P. Zandec-de longe Marknesse: P. Sinke-Zandee Krabbendijke: C. Butijn-Zandee Neven en nichten Krabbendijke, 29 september 2007 Bedroefd delen wij u mee dat de Heere van ons heeft weggenomen onze lieve, zorgzame en altijd meelevende Opa Zandee Jacco en Janneke Jaap Cornelie, Martijn, Adriëlle Jan Gea en Bart Monique en Jan Albert, Deborah Jeroen, Robin, Sofie Wilco Pieter en Leanne Pieter Anne-Lize Erna en Gerard Mia Mark en Nannie Kees en Dianne Johan en Jessica Romée, Marylène Jaap en Daniëlle Jacomien en Freek Patrick, Sander Peerke, Daphne Huib en Angela Cor en Mariska Christy en Twan Ruth Peteren jolanda Dianne en Corné Eva, Chanèl, Naomi Pierre, Nina, Rutger Anita en Peter Johanna en Erwin Arne, forn Olivia Dieneke en Adrian Jappe en Debora Julian Joanneke Frannie en Johan Sem, Thom Anton en Patricia Marco en Sandrina Krabbendijke, 29 september 2007 Bedroefd geven wij u kennis dat, na een arbeidzaam leven, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn geliefde man, onze lieve, zorgzame vader, meelevende opa en over- opa Jacob Zandee echtgenoot van Johanna Cornelia de Dreu eerder weduwnaar van Jacomina Koster overleden 19 februari 1949 in de hoge ouderdom van 97 jaar. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van afdeling D uit Ter Weel te Krabbendijke voor de liefdevolle verzorging. Krabbendijke: [.C. Zandee-de Dreu Krabbendijke: P.M. Zandee Krabbendijke: M.P. Zandee H. Zandee-Quist Krabbendijke: A. Zandee F. Zandee-van der Hart Krabbendijke: M. Zandee J.N. Zandee-Oostdijk Krabbendijke: O. Zandee D. Zandee-van der Hart Klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, 29 september 2007 Correspondentieadres: Aalbessestraat 26 4413 DE Krabbendijke Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het mortu arium van Nieulande te Krabbendijke, alwaar woensdag 3 oktober van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid is tot condo leren. Ingang van het mortuarium via de Nieulandestraat. De rouwdienst wordt D.V. donderdag 4 oktober om 13.30 uur gehouden in één der zalen van de Geref.Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in de zaal gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Gaarne gepaste kleding. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. De vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Elizabeth Proos-van de Kreeke zijn ons bijzonder tot steun geweest. Onze dank daarvoor. A. Proos Kinderen en kleinkinderen Goes, oktober 2007 SU®

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 50