Familieberichten 7 de Groot-de Kam bv St tel. 0118-612868 28 J Dinsdag 2 oktober 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl 5.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl I j De Heere heeft ons op een zeer bijzondere en ongedachte wijze willen verblijden met de komst van een (klein)zoon en broertje Jonathan Gersom Fan lonathan is geboren op 24-12-2003 in Sanchung City, Taipei County, Taiwan. ouders: A.A. Brugge en A. Brugge-Meerkerk zusjes: loe-Lize, Janne-Lin broertje: Joran 21 september 2007 Krispijnseweg 8,3314 KK Dordrecht grootouder: E. Brugge-Luteijn Steengrachtstraat 7,4386 AR Vlissingen WELKOM KLEINE PRINSES Farahnaz Mitra ROVERS Geboren op 1 oktober 2007 Patrick, Miranda, Reza en Darius Rovers Molenlaan 24 4401 CC te Yerseke Het zag er zo mooi uit, nieuw huis, 2e kind onderweg en dan het verschrikkelijke bericht dat Joris zoon van onze collega Miriam, haar man Rob en broertje van Tim na slechts 2 dagen bij zijn papa, mama en broertje te verblijven, is overleden. Wij wensen jullie heel veel sterkte met dit verlies. Ondernemingsraad Waterschap Zeeuwse Eilanden "Als leven lijden wordt, is sterven een gewin Verdrietig, omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame moeder en oma Adriana de Bokx-Riemens weduwe van Willem de Bokx Axel, 9 mei 1915 Terneuzen, 30 september 2007 Ina en Wim Barentsen-de Bokx (anet en Stephan Jeroen en Cindy Gijs en Ina de Bokx-Dieleman Peter Willem Terneuzen, Oostelijk Bolwerk 374 Correspondentieadres: Langs de Kreek 3 4535 CA Terneuzen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 4 oktober van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum. Hughersluys 22 te Terneuzen. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op zaterdag 6 oktober om 11.00 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats te Terneuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Na een zeer arbeidzaam leven, vol zorg voor allen die hem lief en dierbaar waren, is plotseling door de Heere uit ons midden weggenomen, mijn innig geliefde man, onze lieve vader, opa en overgrootvader Johannes Christiaan van den Bos in de leeftijd van 84 jaar. S.C. van den Bos-Krijgsman Nellie Sandra en Barry Zo'è Anouk 30 september 2007 Boeijerstraat 2 4311 EW Bruinisse De rouwdienst zal donderdag 4 oktober om 13.30 uur gehouden-worden in het Stiltecentrum van "In 't Opper", Dr. de Kockstraat 13 te Bruinisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op begraaf plaats "Molenhof" te Bruinisse, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Stiltecentrum. - Geen bloemen - Schepen komen, schepen gaan. Op meerdere plaatsen heb jij de haven aangedaan. Een indruk achterlaten, een lach en een traan. Welnu was het schijnbaar tijd om naar een ander plaatsje te gaan. Navigerend op de sterren kijk ook maar even achter de maan. Zeker weten zal ergens voor jou wel een poortje open staan. Niet getreurd, wij krijgen allen deze beurt, je zal ons dan met open armen begroeten, zoals je altijd hebt gedaan. Bedroefd delen wij u mee dat na een periode van langdurig afnemende gezondheid is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en lieve opa Cornelis den Breejen Kees oud-schipper van m/s Gea echtgenoot van Gea Trapman Hardinxveld, 14 april 1935 t Terneuzen, 30 september 2007 Terneuzen: Gea den Breejen-Trapman Snuf 9 Fijnaart: Truus en Arie Boon-den Breejen Michel en Deborah Stefan Slbt. Libra, Terneuzen: Anna en Jan Gulien-den Breejen Tessa Huib Kees lan-Arie Zaltbommel: Piet en Suzan den Breejen-Bakker Marco Gerben Thomas Carola Robert m/s Silvester H.I. Ambacht: Gerrit en Wanda den Breejen-Bruins Slot Julia Alward Ilona Richard Dordrecht: Karin en Johan Kist-den Breejen Corné Chris Roza Van Cantfortstraat 8 4537 PETerneuzen Kees is thuis, waar dagelijks van 14.00 tot 16.00 uur gelegenheid is om afscheid te nemen. De samenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden donderdag 4 oktober om 14.00 uur in de aula op de Zuider begraafplaats, Bellamystraat 28c, Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. 4r uitvaartverzorging itgpley Informatiecentrum en uitvaartwinkel. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Je hebt het leven gevierd en met een knipoog nam je afscheid. Onze lieve, eerlijke, zorgzame vader en vriend Martinus Flagenaar is op tachtigjarige leeftijd na een kortstondige ziekte vredig ingeslapen. Goes, 16 december 1926 t Vlissingen, 30 september 2007 Pa, je was fantastisch! Vlissingen: Frits Hagenaar Na Hagenaar-Mansaray Utrecht: Peter Hagenaar Correspondentieadres: Beatrixlaan 53 4382 XH Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid te nemen van onze vader op woensdag 3 oktober van 19.00 tot 20.00 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De gezongen uitvaartdienst zal worden gehouden op donderdag 4 oktober om 13.00 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena, Singelstraat te Goes. Aansluitend zal om 15.00 uur de plechtigheid voorafgaande aan de crematie plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijk Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte. Je moeder blijft je moeder zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen omdat je van haar houdt. Maar eens dan komt de dag dat je haar moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is maar in je ogen blinkt een traan. Dankbaar dat zij niet langer heeft moeten lijden, maar intens verdrietig om het verlies, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve vrolijke moeder, oma en over grootmoeder Marguerite Regina Hilbert-Neijt -Margriet weduwe van Jan Hilbert In de leeftijd van 86 jaar Middelburg: Ruud Hilbert Pepper 9 Oost-Souburg: Hans Hilbert Willie Hilbert-Laanen Mark en Annemieke Meike, Mika Erwin en Astrid Koudekerke: André Hilbert Henriet Hilbert-Carbaat Charlotte Vlissingen, 29 september 2007 Correspondentieadres: Spaarnestraat 59,4388 TH Oost-Souburg Onze moeder is thuis in de Gouwestraat 21 te Oost-Souburg opgebaard, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op dinsdag 2 oktober van 19.00 tot 19.30 uur. De plechtigheid voorafgaande aan de crematie zal plaats vinden op donderdag 4 oktober om 11.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Ma hield van bloemen. Onze Jan Heel bijzonder, heel gewoon. Gewoon een heel bijzondere man, dat was Jan. Moeder Janny en Rien Sandra en Ad Miranda en Ron Maria en Johan Paul en Marieke In de schemering van de avond, is mijn lieve broertje over gegaan. Op weg naar het licht wens ik hem een goede reis en een behouden thuiskomst. Dag lieverd. Jan Jakobsen Veel liefs van je zusje Lenie en vriend Jack 30 september 2007 Rust zacht Lieve Jan Jaap t en Ria Jakobsen Peter Jakobsen Rinus en Loes Jakobsen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 46