familieberichten Comelis (Kees) Bruggeman 8 Maandag 1 oktober 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 08008060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl- Ik heb een steen verlegd in een rivier op aarde. Nu weetik dat ik nooit zal zijn vergeten. Ik leverde bewijs van mijn bestaan. Omdat door het verleggen van die ene steen, de stroom nooit meer dezelfde weg zal gaan. Misschien eens gevuld door sneeuw en regen, neemt de rivier m'n kiezel met zich mee. Om hem, dan glad en rond gesleten, te laten rusten in de luwte van de zee. Met intense droefheid geven wij kennis, dat na een ernstige ziekte is overleden, mijn innig geliefde partner, schoonzoon, onze broer, vriend en oom Goes, 4 maart 1933 f Goes, 29 september 2007 Kapelle Adrie Bruggeman - Kosten Moeder Kosten - Heystek Vlaardingen CorrieGoedegebure-Bruggeman GoesPiet Bruggeman Leny Roijers - Overbeeke Goes :Joop Bruggeman Nichten en neven. Correspondentieadres: Vijverstraat 5, 4421 AW Kapelle Onze bijzonder dank gaat uit naar dr. Bins collega's, dr. Riemeijeren het verplegend personeel van het Oosterschelde- ziekenhuis voor de liefdevolle zorg en begeleiding. Naar de wens van Kees zal het afscheid en de crematie in besloten kring plaatsvinden. Liever geen bezoek aan huis. Verdrietig maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat vredig is heengegaan mijn lieve en zorgzame man, onze vader, opa en schoonvader fob Dingeman Priemis echtgenoot van Hennie Priemis -Meijers Renesse 26 september 1918 t Goes 30 september 2007 Hennie Priemis-Meijers Janneman t Hen-fan t en Ineke Erik en Els Michel en Joke Merijn en Marloes Piet en Aafke Anoucken Maarten Laurens en Mariëlle lan-Willem Pieter Fréderique Hiske Luuk Lindelaan 1-40 4.325 ED Renesse Gelegenheid om afscheid te nemen op woensdag 3 oktober van 13.00 tot 13.15 uur in de Jacobuskerk te Renesse. Aansluitend vindt er om 13.30 uur een herdenkingsdienst plaats in genoemde kerk, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Renesse. Na afloop is er in het Dorpshuis gelegenheid de familie te condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig beschouwen. Zwijgzaam, stil en zonder klagen, heb jij je ziekte 2 jaar gedragen. Ie vocht met als je levenskracht, voor elke nieuwe dag en nacht. De strijd is gestreden, het leed is voorbij, de pijn is verdwenen. Rust zacht, je bent vrij. Verdrietig, maar dankbaar dat hij niet verder meer hoeft te strijden, geef ik u kennis dat na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid, bescheidenheid, behulp zaamheid en onbaatzuchtigheid is overleden mijn geliefde levenspartner en trouwe vriend Gerardus van Kortenhof Zoutelande t Middelburg 4 augustus 1936 29 september 2007 Vlissingen: Tamara Machar Papaverlaan 3,4382 PM Vlissingen De afscheidsbijeenkomst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden woensdag 3 oktober om 11.15 uur in de aula van uitvaartcentrum "Monuta de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenisplechtigheid plaatshebben op het r.-k. gedeelte van de algemene begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Een speciaal woord van dank aan het personeel en de vrijwilligers van het hospice "St. Jans de Casembroot te Middelburg voor de aandacht en liefdevolle verzorging in zijn laatste levensfase aan hem bewezen. Nooit klagend, nooit vragend, altijd maar doorgaan en klaar staan voor iedereen Na een dappere strijd die hij zo moedig heeft ondergaan is zacht en kalm van ons heengegaan, onze vader, schoonvader en opa Gerardus van Kortenhof Eerder weduwnaar sinds 11 augustus 1996 van Maatje van Kortenhof-de Nooijer in de leeftijd van 71 jaar. Oost-Souburg: Gerard en Edith van Kortenhof Edith van Kortenhof-Goosens Sjoerd Niels Vlissingen: Jaap van Kortenhof Elly van Kortenhof-Groenewegen Vlissingen: Robbie van Kortenhof Carolien Openeer Angela Danny Chelsey Vlissingen: Anne van Beugen van Kortenhof Jaco van Beugen Meivin Middelburg: Erik van Kortenhof Linda de Bree Cindy Emy 29 septenber 2007 Met speciale dank aan het personeel van hospice Casembroot in Middelburg voor de liefdevolle verzorging. Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden. Je hebt het als een moedig mens gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden? Rust nu maar uit, en laat het leven gaan. Sterk van lichaam en geest tot in het laatste uur, is ingeslapen te midden van zijn dierbaren, mijn man, onze vader, schoonvader en opa Bram van Loenhout echtgenoot van Margriet van Loenhout-Beck geb: 25-01-1924 overl: 30-09-2007 Goes: M. van Loenhout-Beck Heinkenszand: Ad en Leny Kim en Derek Nancy en Jan Boy Kloetinge: Petra en Piet Peter en Sabine René Kloetinge: Reggy en Esther Dennis Menno Noah Elzenstraat 15 4462 BS Goes Mijn man, en onze vader is overgebracht naar rouw- centrum 'De Bevelanden' Geldeloozepad 20 te Goes. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 4 oktober om 13.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot con doleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Als wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig beschouwen. wa Een man van woorden en daden. Strijder van de Irene Brigade. A great great-grandfather, grandfather, father and husband. Een fijn mens is van ons heengegaan. Pieter Marinus Maas Kortgene, 22-06-1911 t La Vale, 28-09-2007 La Vale Md: Lena Maas de Regt Clovis Ca: Cees en Conny Maas La Vale Md: Lydia en Jim Martin Kats NL: Frank en Ronny Maas All over the World: Kleinkinderen en achterkleinkinderen Wij hebben in besloten kring afscheid van hem genomen. Correspondentieadres: L. Maas Arizona Avenue Box 110119, La Vale Md 21502 USA Tel uw zegeningen één voor één. Verdrietig om haar heengaan, maar blij dat ze zo lang bij ons mocht zijn, laten wij u weten dat is overleden Christina Maaskant-Verschoor weduwe van Pieter Maaskant Vlaardingen Zoutelande 19 februari 1914 29 september 2007 De kinderen: Wout Maaskant Tineke Maaskant-Thannhauser Christina van Mourick-Maaskant Jan van Mourick De kleinkinderen: Esther Hoven-van Mourick Steven Hoven Debby van Mourik Iris Vermeer-Maaskant Dimitri Vermeer Inge van Poeijer-Maaskant René van Poeijer De achterkleinkinderen: Tom Hoven Bob Hoven Rik Hoven Benthe van Poeijer Moeder heeft genoten van de liefdevolle verzorging in woonzorgcentrum de Tienden. Correspondentieadres: W. Maaskant Ewisland 53 4337BZ Middelburg Wij nemen afscheid van haar tijdens een samenkomst in de St. Catharinakerk te Zoutelande op donderdag 4 oktober a.s. om 14.00 uur, waarna zij zal worden begraven op de algemene begraafplaats te Zoutelande. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in zaal Middendorp, Smidsstraat 16 te Zoutelande. Geen bloemen. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te bbeschouwen. Herinner mij, niet in sombere dagen, Als wolkenluchten licht verjagen. Herinner mij in de stralende zon. Hoe ik was toen ik alles nog kon. De laatste jaren brandde haar lampje steeds zwakker, hedenochtend is het uiteindelijk gedoofd en is rustig en kalm overleden onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma Janna Reijerse weduwe van Henk Roeting 4 14 februari 1914 t 29 september 2007 Geersdijk: Kees en Miep Kruiningen: Mar Kapelle: Adrie en Betsie Steendam: Dien en Charles Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Familie A. Kant Boogerdlaan 22,4421 EK Kapelle De crematieplechtigheid waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op woensdag 3 oktober 2007 om 13.00 uur in het crematorium te Middelburg. West. Oude Haven- dijk 3. Van 12.40 uur tot 12.50 uur is er in de aula van het crema torium nog gelegenheid tot afscheid nemen. Na de plechtig heid is er in de koffiekamer gelegenheid de familie te condoleren. Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum Cederhof voor de liefdevolle verzorging. Indien wij vergeten zijn u een rouwkaart te sturen verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 8