ARTEC Specialist in technisch personeel! INTERIM BV Ziekte-invallers MA7 GEELHOED ft OAZ Manager bedrijfsbureau medewerker keuringsbureau doktersassistent Ben jij "onze" nieuwe CONSULTANT AcqZarftZtTpm^e'd www.ondememeiidoejesameTi.nl Kijk ook op <Q JobTrack.nl PZC Zaterdag 29 september 2007 I 11 Internaat voor schippersjeugd 'Koningin Juliana'' vraagt op korte termijn Het internaat maakt deel uit van de Stichting Hervormde Internaten voor Schippersjeugd. Wij bieden huisvesting aan ongeveer 45 schipperskinderen in de leeftijd van 6 tot 18 jaar, verdeeld over drie groepen. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en wordt conform de CAO voor internaten voor kinderen van binnenschippers en/of kermisexploitanten. Vakanties lopen voor een groot deel met de schoolvakanties in de regio. Ziekte-invallers hebben tot taak de vaste groepsleiding te vervangen in geval van ziekte en kunnen inzetbaar zijn daar waar extra uren op een groep nodig en mogelijk zijn. Het betreft groepen van maximaal 16 kinderen in de leeftijd van 6 tot 18 jaar. een gerichte vooropleiding, minimaal MBO-niveau, alsmede ervaring in het werken met kinderen, is vereist de opvoeding van de kinderen geschiedt vanuit een positief christelijke levensovertuiging gezocht wordt naar stevige persoonlijkheden met frisse ideeën, die flexibel en accuraat kunnen werken. Telefonische informatie over de functie kan u verstrekt worden op onderstaand telefoonnummer. Heeft u belangstelling voor deze functie, dan kunt u schriftelijk reageren, vóór 12 oktober 2007. Internaat 'Koningin Juliana' t.a.v. dhr. Ph. M. Becht Van Steenbergelaan 30 4531 HKTerneuzen tel. 0115-686100 Geelhoed is ruim 50 jaar actief op het gebied van betonwape- ning. Het bedrijf is door de jaren heen uitgegroeid tot een uiterst professionele, innova tieve onderneming met 100 enthousiaste medewerkers. Het bedrijf staat voor kwaliteit, daardoor heeft men bewezen dé specialist te zijn in beton- wa pening. Door te innoveren, een inten sieve samenwerking aan te gaan met de opdrachtgever en te werken volgens hoge normen komt een hoogwaar dig product tot stand. De medewerkers zijn daarbij het belangrijkste kapitaal. Daarom wordt volop ruimte geboden om te participeren binnen de bedrijfsvoering en zijn er prima opleidingsmogelijk heden. Geelhoed is met name actief in Zuidwest Nederland en Noord-België. Zij zijn KOMO-, VCA- en ISO 9002 gecertificeerd. Zij ontwerpen, vervaardigen en verwerken wapening voor uiteenlopende projecten in hun eigen wapeningscentrale. Dat varieert van het knippen en buigen tot het wapenen van betonvloeren en het ver stevigen van complexe beton constructies, waarbij prefab wapening een specialiteit is. www.geelhoed.nl bedrijfs- en organisatie m/M (fulltime) De functie: Als lid van het MT (4 personen) vervuld u een prominente rol als sparringpartner binnen de organisatie, met als kern activiteit: het op een efficiënte en slagvaardige wijze onder steunen van het primaire productieproces. Binnen dit proces geeft u leiding aan 5 medewerkers van de afdelingen calculatie en werkvoorbereiding. Uw taken: Het verkopen van het product, het inkopen van grond stoffen met oog voor efficiency in de opslagcapaciteit en het volgen van marktontwikkelingen evenals het tijdig inspelen hierop; Het beleid uitzetten voor het bedrijfsbureau (verkoop, inkoop, calculatie, werkvoorbereiding en planning), facilitaire zaken en het structureren en coördineren van deze processen; Incidenteel ondersteunen bij projecten op het gebied van kwaliteitszorg en facilitaire zaken alsmede het uitvoeren van deeltaken op deze gebieden; Het bewaken van alle projecten en coördineren van de projectadministratie; Het communiceren met de productieafdeling en klanten omtrent de planning; Het tijdig signaleren en aankaarten van capaciteits problemen en afwijkingen omtrent contracten (meer- en minderwerk); Het geven van advies bij investeringsvoorstellen; Vanuit een binnendienstfunctie het onderhouden van contacten met leveranciers en opdrachtgevers; U rapporteert rechtstreeks aan de algemeen directeur. Gevraagd wordt: Minimaal hbo werk-en denkniveau; 5-8 jaar ervaring in een soortgelijke functie binnen een productie-omgeving; Aantoonbare leidinggevende ervaring; Uitermate klantgericht naar in- en externe klantgroepen; Goede communicatieve en sociale vaardigheden; Organiserend en analytisch vermogen; Flexibele instelling. Heeft u belangstelling? Bent u de ambitieuze collega die wij zoeken? Stuur dan uw sollicitatiebrief en CV binnen 10 dagen aan OAZ, t.a.v. Jean-Paul Korstanje, Postbus 148,4460 AC Goes. U kunt hem bereiken op telefoonnummer 0113-256600; fax: 0113-256610; e-mail: vacatures@schipperoaz.nl; internet: www.schipperoaz.nl. 4rboUriie OrtvJü rnertien de motor n Arbo Unie richt zich op het creëren en behouden van een gezonde werkomgeving voor bedrijven en werknemers. Dit doen we door advisering over arbeidsomstandigheden, preventie van verzuim en snelle re-integratie. Regelmatig zoeken wij gemotiveerde medewerkers die energie willen ste ken in gezond en veilig werken. Arbo Unie zoekt voor haar Business Unit Zuidwest een voor 32 uur (0,88 fte) standplaats Middelburg en een voor 32 uur (0,88 fte) werkgebied Zeeland De functie medewerker keuringsbureau Het betreft een tijdelijk dienstverband voor de periode van 6 maanden. Je zorgt voor een optimale uitvoering van administratieve en plannings werkzaamheden ter onder steuning van het proces keuringen: - Administratieve voorbereiding en verwerking van keuringen in de vorm van het maken van afspraken - Uitnodigen van cliënten voor keuringen - Behandelen en plannen van binnenkomende opdrachten tot het verrichten van keuringen - Verzorgen van correspondentie - Fungeren als uitvoerende vraagbaak ten behoeve van interne en externe klant doktersassistent Als doktersassistent zorg je voor een optimale uitvoering van administratieve en medisch onder steunende werkzaamheden ter ondersteuning van de keuringsartsen/bedrijfsartsen. - Administratieve voorbereiding, verwerking en archivering van keuringen en PeriodiekArbeidsgezondheidskundig Onderzoek - Uitvoeren van diverse biometrische handelingen zoals ECG, bloedonderzoek, longfunctie, audio- metrie, visus, inspanningsECG en vaccinaties. - Verwerken van uitslagen van biometriegegevens en laboratoriumonderzoeken - Verzorgen van correspondentie - Fungeren als uitvoerende vraagbaak ten behoeve van interne en externe klant Jouw profiel medewerker keuringsbureau Je hebt een MBO denk- en werkniveau en kennis van plannen, administreren en archiveren. Je hebt ervaring met kantoorautomatisering (Microsoft Office). Je hebt een klantgerichte houding en beschikt over communicatieve vaardigheden. Presteren in stressvolle situaties is voor jou geen probleem. Verder heb je kennis van en inzicht in arbodienstverlening en minimaal twee jaar werkervaring in een relevante functie. doktersassistent Je beschikt over een opleiding tot doktersassistent. Je hebt ervaring met kantoorautomatisering (Microsoft Office). Je hebt een klantgerichte houding en beschikt over communicatieve vaardighe den. Verder heb je kennis van en inzicht in arbodienstverlening en minimaal twee jaar werkerva ring in een relevante functie. Aanvullende cursussen op het gebied van biometrie is een pré. In bezit van eigen vervoer. Ons aanbod Een afwisselende functie in een enthousiast team. Een prima salaris (afhankelijk van opleiding en ervaring), conform de CAO voor Arbo Unie met aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd? Ben je geïnteresseerd in deze vacature? Stuur je sollicitatie met curriculum vitae naar: Arbo Unie T.a.v. Jacqueline de Kam, teamleider Postbus 7128 4330 GC Middelburg Mailen behoort ook tot de mogelijkheden: jacqueline.de.kam@arbounie.nl Wil je telefonische informatie dan kan dit eveneens bij Jacqueline de Kam op telefoonnummer: 06-52501921 Artec Interim is een uitzend- en detacheringsbureau dat gespecialiseerd is in technisch personeel op uitvoerend, midden - en hoger kader niveau. Artec is een vooruitstrevend bureau en bevindt zich in de top drie van haar segment. Jij voldoet aan het onderstaande: - Je hebt een afgeronde MBO of HBO opleiding - Je hebt ervaring/affiniteit met de techniek - Je hebt een commerciële instelling of ervaring (+/- 2 jaar) - Je bent bereid tot het volgen van opleidingen/cursussen - Je bent positief, flexibel en hebt geen 9 tot 5 mentaliteit Het takenpakket: - werving en selectie - acquisitie en relatiebeheer - aansturen medewerkers - commerciële onderhandelingen uitvoeren - medeverantwoordelijk voor commerciële resultaten Herken je jezelf in dit profiel, reageer dan per brief, e-mail of telefoon. Artec Interim b.v., Boulevard Bankert 230, 4382 AC Vlissingen, t.a.v. de heer R. Fornari.T 0118-440199, info@artec-interim.nl, www.artec-interim.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 99