Commandant Brandweer MEDEWERKER SPORTBUURTWERK www.middelburg.nl Koninklijke Maatschap de Wilhelminapolder AGRARISCH MEDEWERKERS m/v 1 O I Zaterdag 29 september 2007 PZC Kijk ook op JobTrack.nl Wegens vertrek van de huidige commandant brandweer van de gemeente Noord-Beveland zijn wij op zoek naar een: R BRANDWEE Voorkomen Voorbereiden Verhelpen Verbeteren Verbinden De veiligheidsregio is het overkoepelende orgaan voor fysieke veiligheid in Zeeland. Onze taken zijn brandweerzorg, geneeskundige hulpverlening bij ongevallen en rampen, de gezamenlijke meldcentrale en voorbereiding op en uitvoering van rampenbestrijding en crisisbeheersing. Dit in samen werking met alle organisaties en instanties die hierbij een rol spelen. M/V standplaats Noord-Beveland op basis van 36 uur per week De brandweer op Noord-Beveland bestaat uit 36 vrijwilligers, een medewerker preventie en preparatie en de beroepscommandant. Vanuit de kazernes in Kamperland en Colijnsplaat wordt door samenwerking met de ondersteunende posten in Wissenkerke en Kortgene in de brandweerzorg voorzien. De brandweer van Noord-Beveland valt samen met Walcheren in de geografische kring van de Brandweer Zeeland. Uw uitdaging: leiding geven aan de beroepskracht en de vrijwilligers; zorgdragen voor een juiste materieelsterkte, een goede personeelsbezetting qua vrijwilligers; het opstellen en bewaken van de planning en voortgang van het afdelingsplan (onderdeel brandweer); nauw samenwerken op het gebied van de brandweerzorg binnen de kring en met de kringmanager Walcheren/Noord-Beveland; zorgdragen dat binnen het toevertrouwde verzorgingsgebied de zaken die betrekking hebben op de brandweerzorg en rampenbestrijding conform de besluiten van het gemeentebestuur verlopen; u draagt zorg voor het onderzoeken, voorbereiden, adviseren ten aanzien van en realiseren en evaluatie van het gemeentelijk beleid voor de brandweerzorg; u draagt zorg voor het geven van brandveiligheidadviezen inzake uit te voeren wetten en verordeningen, geeft nadere aanwijzingen/richtlijnen i.v.m. vergunningen en eventuele nadere voorwaarden; u draagt zorg voor toezicht en controle op de naleving van de brandveiligheidsvoorschriften, voor het nemen van passende maatregelen bij geconstateerde onvolko menheden en voor het geven van voorlichting over de brandweer en de brandveiligheid; het adviseren van de burgemeester op het gebied van brandweerzorg en ontwikkelingen op het terrein van de Veiligheidsregio Zeeland; tevens wordt van u verwacht dat u een bijdrage levert aan regionaal georganiseerde taakvelden. het onderhouden van interne en externe contacten; deelname aan het piket binnen de Regionale regeling Operationele Leiding met woonverplichting binnen de gemeente Noord-Beveland. Wie zoeken wij: U beschikt over een afgeronde opleiding hoofdbrandmeester of vergelijkbaar (conform de nieuwe opleidingsstructuur van het NIFV); U beschikt over aantoonbare managementvaardigheden; U heeft uitstekende communicatieve vaardigheden; U heeft gevoel voor politiek-bestuurlijke en ambtelijke verhoudingen; U bent een motivator, stimulator en beschikt over coachende vaardigheden. Competenties: Klantgerichtheid, Resultaatgericht, Samenwerken, Doorzettingsvermogen, Stressbestendig, Innoverend, Integriteit, Politiek en Bestuurlijk inzicht. Wij bieden: Afhankelijk van opleiding, werkervaring en leeftijd bedraagt het salaris minimaal 2.874,- en maximaal 4.192,- (indicatieve functieschaal 11) bruto per maand bij een 36-urige werkweek. We hanteren een systeem van aan-, functie- en uitloopschalen. We hebben aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden o.m.: (gedeeltelijk) betaald ouderschapsverlof, koop en verkoop verlof, fietsregeling en spaarloon- of levensloopregeling. Informatie: U wordt aangesteld bij de Veiligheidsregio Zeeland en volledig gedetacheerd naar de gemeente Noord-Beveland. Uw standplaats is Wissenkerke. De rechtspositie van de gemeente Vlissingen is van toepassing. Voor meer inhoudelijke informatie kunt u contact opnemen met de Commandant Brandweer Zeeland (i.o.) dhr. L.P.A. van Dijk, telefoon: 06-51285498 of per e-mail: lpa.vandijk@vrzeeland.nl of dhr. D. Sinke, verantwoordelijk leidinggevende van de gemeente Noord-Beveland. Telefoon 0113-377311 of per e-mail: d.sinke@noord- beveland.nl. Voor vragen over de procedure kunt u contact opnemen met dhr. C.H. Poortvliet, coördinator stafbureau/beleidsmedewerker P&O, telefoon 0113-377312. De vacature wordt tegelijkertijd in- en extern opengesteld. De sollicitanten van de Veiligheidsregio Zeeland en de 12 brandweerkorpsen in Zeeland worden als interne kandi daten beschouwd. Interne kandidaten hebben voorrang op externe kandidaten. Een assessment kan onderdeel uit maken van de selectieprocedure. Een medisch onderzoek is verplicht. Belangstellenden kunnen hun sollicitatie met CV vóór 15 oktober 2007 richten aan het College van burgemeester en wethouders van Noord-Beveland, Postbus 3, 4490 AA Wissenkerke. Sollicitaties ontvangen wij bij voorkeur in een worddocument per e-mail: info@noord-beveland.nl De M van Middelburg is markant. Hij symboliseert het karakter van onze stad: monumentaal en tegelijker tijd modern. Monumentaal is de binnenstad met zijn koopmans woningen en pakhuizen, zijn gotische stadhuis en middeleeuwse abdij. Modern zijn de voorzieningen, winkels, nieuwbouw en festivals. Modern is ook de ruimte die de gemeente biedt. Ruimte voor vernieuwing en verbetering Werken in en aan een stad die het beste uit twee werelden combineert vergt inlevingsvermogen. Wij zoeken mensen die weten wat onze inwoners en bedrijven beweegt en hier graag op inspelen. Geraakt door de M van Middelburg? Maak van onze stad jouw wereld. Medewerker sportbuurtwerk m/v Afdeling Stedelijk Sociaal Beleid Voor 36 uur per week voor een periode van twee jaar Functie: Coördineren, voorbereiden en uitvoeren van sportactiviteiten. Overleg voeren met mogelijke uitvoeringspartners (onderwijsinstellingen, de welzijns organisatie en sportverenigingen). Inventariseren van de inrichtingsbehoeften van speelterreinen in de wijken. Profiel: mbo-werk- en denkniveau aangevuld met een opleiding die de bevoegdheid geeft om sport activiteiten te organiseren. Salaris: maximaal 2.898,-bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Reageer! Stuur je sollicitatie voor maandag 15 oktober a.s. naar de gemeente Middelburg, t.a.v. mevrouw N.L. de Groot, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Solliciteren per e-mail mag ook: personeelszaken@middelburg.nl. Meer informatie vind je op www.middelburg.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De koninklijke Maatschap tussen eigenaren van gronden in de Wilhelminapolder en de Oost- Bevelandpolder is in 1809 ontstaan na inpoldering van de schorren Goenje, Hongersdijk en Mosselbank. De Wilhelminapolder is particulier bezit waarvan de rechtsvorm wordt aangeduid als een maatschap. Het bedrijf is ruim 1.700 ha groot, waarvan ruim 1.300 ha. akkerbouw, 36 ha. bos en 56 ha. weiland. Het bedrijf is gevestigd in Wilhelminadorp, heeft ca. 17 arbeidsplaatsen, waar van 13 direct op het landbou wbedrijf. Op het bedrijf worden suikerbieten, poot- en tafelaardappe len, winter- en zomertarwe, graszaad en enkele andere gewassen geteeld. In deze organisatie, die een vooraanstaande positie inneemt op haar markt, is plaats voor enkele die zich aangetrokken voelen tot een dergelijk bedrijf. Aan deze medewerkers worden hoge eisen gesteld; ze dienen breed inzetbaar te zijn en ze gaan uitdagingen niet uit de weg. Bent u daarnaast: Een plantenteler met een afgeronde MBO opleiding, die interesse heeft en bekend is met de gangbare akkerbouwgewassen; Exact, gericht op het leveren van kwaliteit in uw werkzaamheden; Een techneut, met grote vaardigheid bij het gebruik van moderne landbouwmachines; Nieuwsgierig, altijd op zoek naar de beste oplossing: Een duizendpoot, bewust van de grote variatie die het werk biedt, dan dagen wij u uit op deze vacature te reageren. In deze zeer afwisselende baan kunt u in een klein team plezierig en flexibel werken. De bereidheid voor het volgen van bijscholing is vanzelfsprekend. Informatie over dit modern akkerbouwbedrijf kunt u vinden via www.kmwp.nl Als u belangstelling heeft en meent te voldoen aan bovenstaand profiel, vragen wij uw sollicitatie voor 14 oktober 2007 via e-mail door te sturen aan: info@ampersegoetheer.nl Wilt u schriftelijk reageren (eveneens voor 14 oktober 2007) kunt u uw brief sturen naar: Koninklijke Maatschap de Wilhelminapolder, per adres: Scheldestraat 54, 4456 AT Lewedorp. Meer informatie over deze vacature kunt u telefonisch vragen aan de bedrijfsleider, de heer Huug Luyk, bereikbaar onder het volgende telefoonnummer: 06 53 718 517 (geen acquisitie)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 98