METALOTERM ONTOP B.V. Middelburg Managementtrainee m/v weGeNeR Kom jij ons team versterken? Product Development Engineer ONTOP Agrimarkt Goes Zaterdag 29 september 2007 PZC Kijk ook op QJobTrack.nl Koninklijke Wegener NV zoekt managementtrainees met maximaal twee jaar werkervaring De functie Wil je je uitleven in uitgeven? Dan kun je als managementtrainee een flitsende start maken met je loop baan. In het driejarige management traineeprogramma ligt de nadruk op 'learning by doing'. In het eerste jaar neem je deel aan een aantal projecten. In het tweede en derde jaar vervul je een lijn- functie. De bedoeling is dat in deze periode commerciële en operationele ervaring opdoet, beleidsmatig werkt en leiding geeft. Naast tal van individuele opleidingen neem je met andere trainees deel aan de Trainee Leergang. Voorbeelden van startfuncties van trainees, die jou al voor zijn gegaan: coördinator telefonische verkoop, productmanager, account manager en projectmanager. Wil je meer informatie over ons management traineeprogramma en ben je benieuwd naar loopbaanverhalen van starters? Click dan door naar onze website: www.wegener.nl/html/trainees.htm Profiel Recent afgeronde universitaire opleiding: (Technische) bedrijfskunde, bedrijfseconomie, communicatie wetenschap. Ook andere studierichtingen zijn mogelijk. Maximaal twee jaar werkervaring. Affiniteit met (multi)media en marketing. Als toekomstig manager zie je de veranderingen in de media als een uitdaging. Je hebt het vermogen het voortouw te nemen, uitdagende doelen te stellen en deze met je collega's te bereiken. Wegener vindt de volgende kerncompetenties belangrijk voor haar managers: ondernemerschap oordeelsvorming leidinggeven en aansturen overtuigingskracht en probleemanalyse besluitvaardigheid. Informatiepakket Wil je meer informatie over het management traineeprogramma, vraag dan een informatiepakket aan via recruitment@wegener.nl of bel (055) 538 85 35, Solliciteren Spreekt ons managementprogramma je aan en wil je solliciteren, mail dan je sollicitatiebrief met een persoonlijke motivatie en CV naar recruitment@wegener.nl. Meer bereiken. Met Wegener Wij zijn op zoek naar een persoon die een creatieve en vernieuwende bijdrage aan onze producten/systemen kan leveren.Op de afdeling Productontwikkeling is een fulltime vacature ontstaan voor de functie van De kandidaat houdt zich bezig met het ontwikkelen van nieuwe producten en productlijnen. De hoofdtaak bestaat uit het zelfstandig ontwerpen, testen en aan klantwens toetsen van componenten voor modulaire rookgasafvoersystemen. Hierbij moet intensief samen gewerkt worden met onze buitenlandse vestigingen, keuringsinstanties, toeleveringsbedrijven, afdeling verkoop en productie productietechniek. Profiel: - Opleidingsniveau: HBO/WO richting bouwkunde industrieel productontwerp - Bij voorkeur ervaring in een soortgelijke functie - Vernieuwend, creatief - Goed analytisch vermogen - Goede contactuele eigenschappen - Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid - Affiniteit met productieprocessen - Bekend met MS Office en AutoCAD/Inventor - Kennis van de Engelse en Duitse taal - Bij voorkeur 4 tot 5 jaar ervaring Onze organisatie biedt: Uitstekende arbeidsvoorwaarde volgens CAO-Metalelektro, prettige werkomstandigheden en een groep enthousiaste collega's om mee samen te werken. U kunt uw reactie binnen 4 weken sturen per e-mail: mko@metaloterm.com of schriftelijk aan: Ontop B.V. t.a.v. mw M.F. Koppejan, Postbus 135, 4330 AC Middelburg. Voor meer informatie omtrent de functie kunt u op werkdagen van 08:00 tot 16:30 uur contact opnemen met de heer B. Loijenga, Manager Productontwikkeling, telefoonnummer 06-13788423 0 Agrimarkt BV is een succesvolle detailhandelsonderneming in Zuidwest-Nederland. Er zijn nu 4 Agrimarkt Supermarkten waarin een breed assortiment artikelen wordt aan geboden tegen zeer scherpe prij zen. Agrimarkt is marktgericht en reageert alert en flexibel op ver anderingen en trends. In onze organisatie werken ruim 450 werknemers in een dynamische omgeving. Agrimarkt BV is een dochteronderneming van de CZAV te Wemeldinge. Meer informatie over Agrimarkt vind je op www.Agrimarkt.nl Je kunt je in de winkel aanmelden voor deze vacatures (vraag even naar dhr. Jaap Baaijens) of je kunt jouw sollicita tiebrief, voorzien van CV voor 13 oktober as. sturen naar Agrimarkt bv, Postbus 404,4460 AV Goes of per mail aan svd.linden@czav.nl„ In is werk voor: Enthousiaste VULPLOEG medewerkers (Pan tima) Als vulploeg medewerker vul je op efficiënte en correcte wijze de schappen van voor al de afdeling kruidenierswaren. Je controleert de goederen en signaleert afwijkingen en fouten. Je bent enthousiast, nauwkeurig en werkt graag in een team. De minimale leeftijd voor deze functie is i.v.m. avondwerk 18 jaar. We vullen op verschillende avonden. Geef bij jouw reactie aan op welke avond(en) je beschikbaar bent. Enthousiaste KASSA medewerkers/sters (Part time en full time) Een Kassamedewerker maakt deel uit van het afdelingsteam kassa, Je rekent alle artikelen af op een klantvriendelijk en klantgericht wijze. Je bent alert, nauwkeurig, flexibel en gaat graag met mensen om. Je kunt zelfstandig werken maar verliest het team niet uit het oog. Je bent proactief, collegiaal en vooral gedreven om samen met je afdelingsteam dagelijks een uitstekende prestatie neer te zetten. Er is zowel voor de avond (vanaf 18 jaar) als voor overdag (vanaf 17 jaar) plaats! Geef bij jouw reactie aan op welke dagen je beschikbaar bent. Enthousiaste Medewerker SCHOONMAAK (Part time) Als medewerker schoonmaak verzorg je 's avonds tussen 18.00 en 20.00 uur het schoonmaken van onze dienstruimtes en kantine. Je bent enthousiast en nauw keurig. De minimale leeftijd voor deze functie is i.v.m. avondwerk 18 jaar. Het schoonmaken gebeurd op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag avond. Als je niet elke avond kunt geef dan bij jouw reactie aan op welke avond(en) je beschikbaar bent. Interesse? Agrimarkt biedt je een interessante werkomgeving in de grootste en goedkoopste supermarkt van de regio. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO levensmidde len. Aanvullende informatie kun je verkrijgen bij de winkelmanager Jaap Baaijens, telefoon 0113-214020 S U P E MARK

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 96