werkvoorbereider WARTSILA de Zeeuwsche assistentie VOOR VERPIEEGKONDIGEN! JobTrack.nl De Graaff Elektromonteurs Leerling monteurs winters Reconditioning Services Netherlands Wij zijn per direct zoek naar een: - boorder - leerling boorder - leerling lasser Makelaar o.z. (m/v) m'» mm. Zaterdag 29 september 2007 PZC Kijk ook op Elektrotechniek Q Boezemweg 6 3255 MC Oude Tonge Tel 0187 645133 Fax 0187 645134 De Graaff Elektrotechniek houdt zich o.a. bezig met het aanleggen van elektrotechnische installa ties, keuringen en onderhoud van elektrisch gereedschap. Op het ogenblik zijn wij op zoek naar: die: - het een uitdaging vinden om in een groeiend bedrijf te werken - van afwisselend werk houden - in het bezit zijn van een rijbewijs - in het bezit zijn van VCA - zelfstandig kunnen werken - bereid zijn eventuele cursussen te volgen - een passend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden weten te waarderen Schriftelijke reacties zien wij graag binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie tegemoet. bouw ontwikkeling Winters bouw ontwikkeling is een professionele bouwonder neming die is gevestigd in Breda en opereert in Zuid-Nederland. Met een jaaromzet van 25 miljoen euro en een personeelsbe stand van 75 medewerkers is zij actief in de utiliteitsbouw en woningbouw. Sinds haar oprichting in 1949 heeft het bedrijf een reputatie opgebouwd van een betrouwbare en kundige bouw teampartner. Met gebruikmaking van moderne bouwtechnieken worden omvangrijke projecten gerealiseerd. Hierbij staan pro ductkwaliteit, flexibiliteit en persoonlijke aandacht voorop. Voor de afdeling werkvoorbereiding zijn wij op zoek naar een: (MBO niveau bouwkunde of civiele techniek) m/v De functie: U komt te werken in een projectteam bestaande uit een projectleider, werkvoorbereider(s) en uit voerder, ondersteund door de materieeldienst. U bent verantwoordelijk voor uw eigen aandeel in de technische voorbereiding, planning en organisatie van één of meerdere projecten en werkt volgens ons gecertificeerd KAM-zorgsysteem. U neemt actief deel aan diverse overlegstructuren en volgt de benodigde cursussen en opleidingen die aansluiten op uw loopbaanontwikkeling. Gevraagd wordt: U bent enthousiast en gedreven voor uw functie. U beschikt over een ruime bouwtechnische kennis en inzicht, goede communicatieve vaardigheden en een praktische instelling. Doorzetten, omgaan met gezonde werkdruk en nauwkeurig werken zijn uw natuurlijke eigenschappen. U hebt minimaal 3 jaar werkervaring in deze functie opgedaan en bent woonachtig en werkzaam in Zuidwest- Nederland. U bent vertrouwd met het gebruik van relevante softwareprogramma's. Geboden wordt: Een middelgrote, zelfstandige organisatie met een open karakter, no-nonsense mentaliteit en korte communicatielijnen. Een prettige en collegiale werksfeer waarin hard wordt gewerkt en medewer kers een flexibele instelling hebben. Een zelfstandige functie met een breed en afwisselend taken pakket met uitstekende hierop afgestemde arbeidsvoorwaarden. Spreekt onze vacature u aan en heeft u interesse in een kennismakingsgesprek? Stuur dan een brief met c.v. vóór 15 oktober 2007 naar Winters bouw ontwikkeling, t.a.v. Ir. M.A.M. Stevens, Postbus 3274, 4800 DG Breda of een e-mail aan: m.stevens@wintersbouw.nl. Scheepswerf cle schroef te Sas van Gent is een internationaal opererende scheeps- reparatiewerf. Wij zijn een modern uitgeruste scheepswerf gelegen aan het kanaal van Gent naar Terneuzen. Wij houden ons, naast reparatie van schepen in binnen- en zeevaart, bezig met nieuwbouw in Oost-Europa, alsmede met technisch management voor diverse zeevaartrederijen. Wij zoeken ter versterking van ons team per direct een VOORMAN SCHEEPSREPARATIE Functieomschrijving: Het leiden van reparatie- en afbouwprojecten. Omgaan met de klanten. Begeleiden van keuringsprocedures classificatiebureaus op de werkvloer. Technische ondersteuning uitgevoerde projecten Functie-eisen: Technische opleiding minimaal op MBO-niveau Uitgebreide ervaring in de scheepsbouw en scheepsreparatie Goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift Flexibiliteit, geen 9 tot 5 mentaliteit Commercieel inzicht Liefst enige ervaring met AutoCad Verder ben je analytisch, innovatief, communicatief en een teamplayer Heeft U interesse in de aangeboden functie, stuur dan uw schriftelijke reactie binnen 14 dagen naar: Wervenweg 1 4551 MC Sas van Gent t.a.v. de directie of via e-mail j.roest@deschroef.com Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Wartsila Nederland Kruiningen BV maakt deel uit van de beursgenoteerde Wartsila Corporation in Finland. Wartsila is vertegenwoordigd in 60 landen en wereldleider in ontwik keling en productie van scheepsvoortstuwingssystemen. De vestiging in Kruiningen is o.a. gespecialiseerd in het reconditioneren van motoronderdelen van zeegaande schepen. Je maakt bij ons deel uit van een ambitieus bedrijf met een open en informele bedrijfscultuur. Voel je je thuis in een technische omgeving en spreekt bovenstaande je aan? Dan is je sollicitatie bij Wartsila Nederland Kruiningen BV meer dan welkom. Na een gedegen inwerkperiode en wanneer nodig opleidingstraject, bestaan er vele moge lijkheden om zich verder te ontwikkelen tot all-round medewerker. Voor informatie over onze wereldwijde organisatie kunt u onze internetsite bezoeken: www.wartsila.com Interesse: Uw sollicitatie kunt u sturen naar Wartilsa Nederland Kruiningen BV, Postbus 65, 4416 ZH te Kruiningen, ter attentie van Personeelszaken. Jk. MAKELAAR Organisatie De Zeeuwsche Makelaar is de naam van een coöperatie die gevestigd is in Zeeland. De coöperatie bestaat uit een aantal geselecteerde en reeds gevestigde makelaardijen in of nabij verschillende steden. Voor ons kantoor in Terneuzen zijn wij op zoek naar een Functie-omschrijving: Je werkzaamheden zullen bestaan uit het aan- en verkopen van met name woningen. Het zelf standig verwerven van aan- en verkoopopdrachten. Het verrichten van waardebepalingen. Het voeren van onderhandelingen. Functie-eisen: HBO werk,- en denkniveau, in het bezit van makelaars/taxateurs o.z. diploma of studerend hier voor., uitstekende communicatieve vaardigheden op alle niveaus, grote mate van zelfstandigheid, flexibele instelling, geen 9 tot 5 mentaliteit, ervaring in de makelaardij in Zeeuws-Vlaanderen is een pré. Reageren: Je brief met bijbehorende CV voor 13 oktober opsturen naar De Zeeuwsche Makelaar, t.a.v. dhr.W. Dellaert, Nieuwstraat 70 453 I CX Terneuzen. Voor een baan in de zorgsector .s |obTrack.nl ie ideale assistent. De grootste vacaturesite voor funct.es op mbo- en hbo-niveau. Zoek snel en gericht naar een leuke (vaste) baan L jouw vakgebied. Landelijk of alleen bij jou in de buurt. De meest actuele vacatures vind je op ]obTrack.nl. Q) JobTrack.nl 't Betere werk!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 94