Werken aan je geluk Operationsmanager Servicemanager rm Banen LED licht wordt de toekomst. Wil jij daar deel van uitmaken? Verlicht je toekomst bij Lighting Partner via Dactylo Werving Selectie Dactylo doet wat met je. Q JobTrack.nl Mercuri Urval 8 I Zaterdag 29 september 2007 PZC m Dactylo heeft flexwerkers voor een dag, een jaar of onbepaalde tijd die ook echt iets toevoegen aan het bedrijf. Voor haar opdrachtgever Lighting Partner bemiddelt Dactylo voor een rechtstreeks dienstverband en is zij per direct op zoek naar diverse kandidaten. BV Lighting Partner (www.lightingpartner.nl) is een innovatief, dynamisch en groeiend bedrijf dat al 15 jaar moderne verlichtingsarmaturen ontwerpt en produceert voor gerenommeerde ondernemingen in de Europese markt. Tevens voert Lighting Partner sinds drie jaar een eigen LED verlichtings assortiment onder de naam Eyeleds (www.eyeleds.com). Met de langere levensduur van de LEDs, zeer weinig onderhoudskosten en het spectaculair lage energieverbruik ligt voor LED verlichting een grote toekomst in het verschiet. Deze ontwikkeling biedt kansen in de volgende functies. Senior Accountmanager (m/v) Wegens uitbreiding op de afdeling Technical zoeken wij een Senior Accountmanager die verant woordelijk is voor de large accounts, zoals Philips en Trilux, die betrokken zijn bij de realisatie van grote projecten (hotels, winkelcentra, etc.) Naast relatiebeheer ligt het accent op samenwerking en new business bij bestaande klanten. Je werkt nauw samen met de afdelingen Productont wikkeling en Inkoop en je bent een gedegen gesprekspartner op MT niveau met inzicht in de operationele processen van de supply chain. Een technische achtergrond binnen een internationaal speelveld (Duits/Engels) is een pré. Aantoonbare relevante werkervaring is een must! Accountmanager Eyeleds (m/v) Als Accountmanager ben je met regelmaat in het buitenland en verantwoordelijk voor de opzet en onderhoud van het internationale distributienetwerk van Eyeleds. Je werkt samen met distribu teurs en begeleidt hen, waarbij de nadruk ligt op positionering van het merk Eyeleds. Verder spits je je toe op acquisitie van nieuwe agentschappen en groothandelsbedrijven én ondersteun je acquisitie van large accounts. Je hebt aantoonbare commerciële ervaring in de B-to-B-markt en beheers je naast de Engelse taal bij voorkeur nog meerdere moderne talen. Intern Accountmanager (m/v) Samen met de Retail Salesmanager werk je met name voor de Franstalige afzetgebieden. Je bent ondernemend, omzetgericht en hebt een analytisch vermogen zodat je intern de verkoopaan gelegenheden commercieel kunt oppakken. Je ondersteunt de Accountmanager met onder andere de logistieke orderafhandeling. Naast de Franse taal, beheers je bij voorkeur ook de talen Spaans, Engels en Duits. Projectleider productontwikkeling (HTS Electro) (m/v) Lighting Partner heeft een reputatie hoog te houden als het gaat om een snelle ontwikkeling van producten en het in productie nemen daarvan. Als Projectleider ben je verantwoordelijk voor het onderzoeken, adviseren en instrueren in de productontwikkelingsfasen. Je werkt nauw samen met universiteiten, ontwerpers en managers van bedrijven zoals Philips. Verder heb je minimaal een afgeronde HTS Electro/Elektronica opleiding en is ervaring in een soortgelijke functie een pré. Kennis van de Engelse en Duitse taal een must. Wil jij meer informatie over bovenstaande vacatures? Neem dan contact op met Nicolai Schietekatte van Dactylo voor een uitgebreid functieprofiel. Dacylo Goes, Piet Heinstraat 6.0113 230 019, vestiging.0912dac@dactylo.nl O _i >- h- U O Kijk ook op Elopak B.V., met 255 medewerkers gevestigd in Terneuzen, is onderdeel van één van 's werelds grootste verpakkingsprodu centen voor zuivelproducten en vruchtensappen. Voor klanten als Campina, Friesland Foods en Tropicana is Elopak B.V. niet alleen leverancier voor de verpakkingen, maar levert zij tevens complete vul- en verpakkingssystemen die o.a. in de VS in eigen beheer worden ontwik keld en gebouwd. Elopak B.V. is voor haar klanten partner bij het ontwerp van deze systemen, de levering en installatie en het onderhoud daarvan. Voor Elopak B.V. zijn wij op zoek naar een (m/v) innovatief leider die zorgdraagt voor een optimaal productieproces De uitdaging U bent verantwoordelijk voor de kwaliteit en de output van het totale produc tieproces en geeft ook leiding aan de technische dienst. U stuurt direct 14 medewerkers en indirect 150 medewerkers aan. U weet de juiste beslissingen te nemen in het spannings veld tussen de technische dienst en de productieafdeling. U draagt zorg voor een zo optimaal mogelijk productieproces waarbij innovatie en verdere professionalisering voorop staan. U bent lid van het Plant MT en u rapporteert aan de Plantmanager. Wij vragen een afgeronde hts-opleiding, bij voorkeur werktuigbouwkunde. Affiniteit met elektrotechniek. Minimaal vijf jaar leidinggevende ervaring. Ervaring met het aansturen van een technische dienst in combinatie met een productieafdeling. Verder hebt u zichzelf bewe zen op het gebied van optimalisering en professionalisering van productieprocessen. U bent daadkrachtig, staat stevig in uw schoenen en heeft een hands-on mentaliteit. In verband met bereikbaarheid bij storingen woont u maximaal op 60 minuten afstand van Terneuzen, of bent u bereid hier naartoe te verhuizen. Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift. het gezicht van Elopak die hoge klanttevredenheid waarborgt In deze functie bent u verantwoordelijk voor het verlenen van service aan de bij Campina geïnstalleerde systemen met betrekking tot het afvullen en verpakken van producten op meer dere vestigingen. U geeft leiding aan een team van acht service engineers en zes service engineers van derden. Tevens denkt u in samenwerking met de Market Unit Manager proactief mee bij de aanschaf van machines. Samen met de klant, de service engineers, de fabrikant en collega's in Europa werkt u intensief aan het verbeteren van de apparatuur. U participeert in strategische keuzes met betrekking tot de totale bedrijfsperformance. U rapporteert aan de Market Unit Manager. Doorgroeimogelijkheden zijn aanwezig. Wij vragen een afgeronde hts-opleiding, bij voorkeur werktuigbouwkunde. Affiniteit met elektrotechniek. Minimaal vijf jaar ervaring in een servicefunctie, bij voorkeur in een machi nale productieomgeving. Ervaring met vulmachines is een pré. U beschikt over een coachende managementstijl waarmee u uw medewerkers instrueert en motiveert. Servicegericht en een continue focus op verbetering voor de klant. U hebt natuurlijk overwicht en bent communicatief vaardig op zowel directie- als engineeringniveau. U woont in Zeeland of West-Brabant of bent bereid hier naartoe te verhuizen. Een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift. Elopak biedt een verantwoordelijke functie bij een mondiale hoofdrolspeler op de markt van verpakkingen en verpakkingssystemen. Aandacht voor inhoudelijke ontwikkeling en persoon lijke groei voor de medewerkers zorgt voor continue innovatie en technische vernieuwingen. Voor beide functies geldt dat u een gezichtsbepalende positie binnen het bedrijf bekleedt. Hierbij hoort uiteraard een goed arbeidsvoorwaardenpakket, corresponderend met het niveau en de verantwoordelijkheden van deze functies. Is uw interesse gewekt? Solliciteer direct via de website www.mercuriurval.com. De vacatures staan vermeld onder ref.nr. 792525 (Operationsmanager) en ref.nr. 792524 (Servicemanager Campina). Of zoek met de zoekterm 'Elopak'. Voor meer informatie bel Rik Willemsen, recruiter Mercuri Urval, tel (033) 453 89 12. Zie ook www.elopak.com j Autoschade Sturm BV Ampèreweg 56 4338 PT Middelburg www.autoschadesturm.nl Autoschade Sturm BV is een dynamische en professionele onderneming die staat voor perfect schadeherstel. Door onze groei zijn wij op zoek naar een enthousiaste en vakkundige collega plaatwerker of spuiter die ons jonge team wil versterken. Jij hebt het vak helemaal in de vingers... Je werkt nauwkeurig en je bent collegiaal. Wij bieden jou een goed salaris en een prima werksfeer in een modern en kwaliteitsbewust bedrijf. Spreekt dit je aan? Stuur dan je sollicitatie binnen 10 dagen naar boven staand adres of mail naar kees@autoschadesturm.nl. Voor meer informatie kun je bellen met Kees Lokerse,tel (0118) 632000.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 8