Familieberichten 38 Zaterdag 29 september 2007 PZC Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze zwager Willem L J. Harthoorn weduwnaar van Louwerina Marijs We zullen hem missen. Kappele: Jac Marijs Hoedekenskerke: A. Marijs Hoedekenskerke: F. Otte-Marijs Aagtekerke: J. Marijs-de Visser 27 september 2007 Belangrijk is niet alleen de weg die je gaat, Maar ook de sporen die je achterlaat In Song-yuan (China) is overleden onze vader, schoonva der en opa Pieter Leonardus van Hese Hij was 66 jaar. Hulst: Wim van Hese Clinge: Cindy en Peter Mannaert- van Hese Martin en Marjolein, Anita, Maykel Mare, Marvy Correspondentieadres, P.A.J. Mannaert-van Hese 's Gravenstraat 178 4567 AN Clinge Wij, de kinderen en juffen van groep MB-1 van SBO Het Springtij, locatie Grevelingenstraat te Middelburg, willen Rick laten weten dat we het heel erg vinden dat zijn mama Jacqueline Jongeneelen is overleden. Rick, we denken aan je. Yannick, Romy, Sharona, Michelle, Jelle, Serena, Marnick, Emanuelle, Manuel, Lloyd, Jerico, Bermal, Rachelle, juf Ans en juf Anja Gisteren vernamen wij dat na een langdurige ziekte Jacqueline Jongeneelen moeder van onze leerling Rick Jongeneelen is overleden. Wij wensen Rick en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Directie, personeel en MR van SBO Het Springtij te Middelburg Met droefheid geven wij u kennis dat de HEERE van onze zijde heeft weggenomen, na een periode van afnemende gezondheid, mijn geliefde zuster, schoonzuster, onze tante en oudtante Janna Ka rel se in de leeftijd van 88 jaar. C. Karei se E. Karelse-de Muynck Kees en Martie Izak en Anja Cobi en Adrie achterneven achternichten 28 september 2007 Correspondentieadres: Oostsingel 56,4454 BB Borssele. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. dinsdag 2 oktober om 13.00 uur in de zaal van de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oostsingel 21 te Borssele. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de rouwdienst is er van 12.15-12.45 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium van de kerk. Na de begrafenis is er in de zaal van de kerk gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. 'n Beetje Sterven doe je niet ineens, maar af en toe en beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je, het is je dikwijls zelfs ontgaan, je zegt ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Toon Hermans Na een leven vol zorg voor alles wat haar lief en dierbaar was, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma Helena Marie Kemp-van Aalst Hetty 18 december 1931 127 september 2007 Brouwershaven, Aad Kemp Pijnacker, Helma en Aad Bas en Monique Oosterwolde (Fr.Chiel en Lia Michelle, Nadine, Céline Pijnacker, Gijs en jolanda Arjan, Marja Brouwershaven. Burdy Maaike, Anne, Jari Gouda, Flans en Stella Tijn, Victor Haven Noordzijde 11 4318 AB Brouwershaven De herdenkingsdienst zal gehouden worden dinsdag 2 oktober om 13.30 uur in de "Ichtuskerk" aan het Boston plein te Brouwershaven. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Brouwershaven, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in boven genoemde kerk. Het is een groot voorrecht dankbaar op je leven te mogen terugzien en bewust afscheid te hebben kunnen nemen van dierbaren en vrienden. Met veel verdriet, maar vol bewondering en respect voor haar vechtlust en doorzettingsvermogen, delen wij u mede dat, in het bijzijn van haar kinderen, op een door haar zelf uit volle overtuiging gekozen wijze, is overleden onze lieve mama, geweldige oma en bazinnetje Paulina Agnes Cecilia Lammens weduwe van Herman Alfred van Leemput 25-12-1941 t 27-09-2007 Terneuzen Terneuzen Terneuzen: Chantal en Wouter Julsing-van Leemput Zuiddorpe: Manon en Jan de Vos- van Leemput Vincent Bella Kara Hulst: Nicolle van Leemput Bram De Waele Kyoko Terneuzen, 27 september 2007 Stuvesande 328,4532 MJ De eucharistieviering, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatsvinden op maandag 1 oktober om 10.30 uur in familiehuis "De Geslootene Boom", aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, alwaar u na afloop van de dienst, de familie kunt condoleren. Samenkomst vanaf 10.00 uur in "De Geslootene Boom". Mama ligt opgebaard in bovengenoemd familiehuis, alwaar u zondag 30 september om 18.30 uur de gelegenheid krijgt om afscheid van haar te nemen. Zij die door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden J.C. Hoekman Geldeloozepad 20,4463 A) Goes (0113) 227525 m Voor een volledige en waardige verzorging van uitvaarten in geheel Midden-Zeeland Donderdag bereikte ons het droevige bericht dat de moeder van onze collega Nicole van Leemput en bedenker van de naam "De Steense Brug" mevrouw P. van Leemput-Lammens is overleden. Wij wensen Nicole en de familie veel sterkte met dit tweede grote verlies in 2007. Tandartspraktijk E. Picavet Tandartspraktijk E.M.M. Neve zv Heden overleed mijn lieve broer, onze geliefde zwager en oom Pieter Marinus Maas Echtgenoot van Lena de Regt Geboren te Kortgene 22 juni 1911 Overleden te Lavala Maryland U.S.A. 28 september 2007 Goes: L.H. de Regt-Maas Kamperland: M. Steendijk-de Regt Emmeloord: S.J. Vogelaar-de Regt Sommelsdijk:T. Dees-de Regt Kapelle: M. de Regt A. de Regt-Hoek van Dijke Neven en nichten Heden is na een zwaar en moeizaam leven overleden onze zus, schoonzus en tante N. J. van Mierlo-Schiettekatte net in de leeftijd van 84 jaar. Duisburg: P. P. Schiettekatte Burgh Haamstede: J. N. Tuinman-Schiettekatte M. Tuinman en kinderen Burgh Haamstede, 27 september 2007 Bedroefd hebben wij afscheid genomen van onze schoonzus Annie Riemens-van Heusden echtgenote van Jaap Riemens Wij wensen onze broer Jaap, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Namens familie Riemens J. Riemens Fahrenheitlaan 3 4532 JP Terneuzen In dankbare herinnering Oprichter van "Stichting Hoedekenskerke helpt". Hij heeft veel gedaan voor mensen in Roemenië. Theo Schouten Namens het bestuur Anneke Jessen Jan Noort Hoedekenskerke 26 september 2007 Lukas 2542 Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en geliefde zoon en schoonzoon Adriaan Joos Jan van de Velde echtgenoot van L.A.J. van de Velde-Vette 18-2-1945 t 27-9-2007 Yerseke: Lea van de Velde-Vette Goes: Jan-Kees en Petra Goes (Ter Valcke): N.L. van de Velde-Dees Yerseke: J.J. Vette-de Jonge Grintweg 47 4401 ND Yerseke Onze man en vader is opgebaard in het mortuarium van zorgcentrum "Vredelust" te Yerseke. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar zaterdag 29 september van 14.30 tot 15.00 uur. Ingang mortuarium via de Molenlaan. De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. W.F. van de Woestijne, wordt maandag 1 oktober om 14.00 uur gehouden in de Hervormde kerk te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het Hervormd kerkelijk centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Liever geen bezoek aan huis. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als uitnodiging te beschouwen Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van mijn schoonzoon, onze zwager en oom Adriaan J.J. van de Velde in de leeftijd van 62 jaar. Yerseke: J.J. Vette-de Jonge Amersfoort: C.W. Vette A.E.M. Vette-van Eeden Yerseke: W. J.J. Vette K.J.R. Vette-Visser Amersfoort: J.K. Vette H.E.M. Vette-Breuking Kinderen en kleinkinderen. Onze gedachten zijn bij Lea, Jan-Kees en Petra. Yerseke, 27 september 2007.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 80