A ["PtBRY 30 minuten bewegen www.30minutenbewegen.nl jouw week? «V jongeneel panen Dertig minuten bewegen, overal en elke dag. veel hout in O JobTrack.nl NIEUW FILIAAL IN TERN E.U ZEN ft ervaren verkoper binnendienst twentejezelf.nl I Gewoon doen! 62 I Zaterdag 29 september 2007 pzc Kijk ook op Perry loopt al jarenlang voorop in sport en outdoor. Alleen de top is goed genoeg en dat tekent onze ambitie. de ambitie om te groeien. om in ontwikkeling en in beweging te blijven. het haalt het beste in ons naar boven en zorgt ervoor dat we meer van het leven genieten. dat geldt voor onze klanten én voor onze medewerkers. daarom is werken bij Perry zo inspirerend. Onze medewerkers maken het verschil en geven de ambitie van Perry een gezicht. Ze zijn de coach voor sport en de gids voor outdoor. En wij? Wij zoeken zulke mensen. Mensen die samen met Perry het beste uit zichzelf willen halen. Perry blijft maar groeien. In december openen we alwéér een nieuwe vestiging, ditmaal in Terneuzen. En daar hebben we natuurlijk de juiste mensen voor nodig. Actieveen enthousiaste mensen meteen flinke commerciële inslag. Daarom zijn we nu alvast op zoek naar de volgende collega's: STORE MANAGER (fulltime 38 uur) ASSISTENT STORE MANAGER (fulltime 38 uur) VERKOOPMEDEWERKERS (fulltime 38 uur en parttime 20-30 uur) HULPMEDEWERKERS (max. 12 uur) Voor welke functie je ook gaat, bij Perry krijg je alle ruimte om een topprestatie neer te zetten. Maar daar moetje wel iets voor in huis hebben. Een ondernemende instelling bijvoorbeeld. En een flexibele, zelfbewuste en natuurlijke manier om met je klanten en collega's om te gaan. Dat we daar iets prettigs tegenoverstellen, spreekt voor zich. Als je meer wilt weten over één van de functies, kijk dan voor alle details op www.perrysport.nl/werkenbijperry. Wil jij het beste uit jezelf halen en een succes maken van onze nieuwe vestiging in Terneuzen? Dan willen we graag met jou in contact komen. Stuur je reactie binnen 2 weken naar Perry Sport BV, Afdeling Human Resources, Postbus 510,1430 AM Aalsmeer of mail naar: HR@perrysport.nl. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld n.a.v. deze advertentie. SPORT OUTDOOR Er is maar één perry Jongeneel groeit en zoekt voor Terneuzen een De functie: Je geeft klanten deskundig advies, vertaalt aanvragen naar offertes en volgt deze op. Je werkt daarbij nauw samen met onze vertegenwoordigers. Wij streven naar een duurzame relatie met onze opdrachtgevers en hierin speel je een cruciale rol. Je lost in overleg met de verkoopleiding klachten adequaat op. Je regelt bewerkingen en eventueel transport bij derden. Tevens verzorg je acties die je ook nabelt om onder de aandacht van de klant te brengen en verzorg je de administratieve werkzaamheden. Ook help je haalklanten. Wat vraagt Jongeneel: Je hebt MBO-niveau en bent een teamspeler met overtuigingskracht, een resultaatgerichte instelling en een sterk gevoel voor advies en service. Ervaring in een commerciële functie, bij voorkeur in de houtbranche of bouwwereld, is een must. Jongeneel zoekt toppers die zich willen ontwikkelen en graag werken met een echt product. Ontdek hoeveel wij voor jou kunnen betekenen. Bel met Maarten Simons, manager Terneuzen, T 0115 - 613655 of solliciteer direct: e.frosters@jongeneel.nl of Koninklijke Jongeneel, t.a.v. Eric Frosters, afdeling Personeelszaken, Postbus 49, 3500 AA Utrecht. Voor meer informatie kijkje op www.jongeneel.nl maak naam in hout

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 64