DG Wij zoeken met spoed technici op MBO-niveau G> JobTrack.nl Dan is dit echt iets voor jou! Huishoudelijk medewerkenden m/v (alphahelpenden) Voor extra informatie zie www.zorgstroom.nl 52 I Zaterdag 29 september 2007 PZC Kijk ook op water infrastructuur milieu bouw Zorgptroom zoekt op Walcheren en Noord- en Zuid Beveland Voor gemiddeld 3 tot 12 uur per week Als alphahulp verricht je huishoudelijk werk bij oudere mensen thuis. Zorgstroom bemiddelt tussen de zorgvrager en de alphahulp; je komt rechtstreeks in dienst bij de klant. Om als alphahulp aan de slag te kunnen gaan, beschik je over goede contactuele eigenschappen, heb je affiniteit met huis- houdelijk werk en ben je minimaal 3 uur per week beschikbaar. Het uurloon bedraagt 12,20 (vanaf 23 jaar, inclusief vakantie toeslag en vakantiedagen). Spreekt dit je aan, neem dan contact op met één van onze Alphabemiddelaars ofZorgadviseurs of kom naar ons inloop spreekuur. Voor de gemeente Middelburg en Veere tel. (0118) 65 56 00. Inloopspreekuur 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur. Voor de gemeente Vlissingen tel. (0118)48 64 00. Inloopspreek uur 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur en 's middags van 13.00 tot 14.00 uur. Woon je op de Bevelanden bel dan naar (0113) 27 36 36 of loop even binnen in Goes op de Westwal tussen 8.30 en 17.00 uur. Ruim 2.700 medewerkers, alphahelpenden en vrijwilligers zetten zich in een gezonde werksfeer in voor goede zorg. Ze leveren producten en diensten die het mensen mogelijk maakt zo gezond en zelfstandig mogelijk te leven en te wonen. Almere Amsterdam Breda Oen Haag Deventer Heerenveen Maastricht Rotterdam Indonesië Kazachstan Letland Ingenieurs met ambitie Witteveen+Bos staat als advies- en ingenieursbureau met projecten in de sectoren water, infrastructuur en verkeer, ruimte en milieu en havens en waterbouw continu voor inte grale vraagstukken. Typerend voor onze werkwijze is de multidisciplinaire projectaanpak. Onze opdrachtgevers zijn overheden, het bedrijfsleven, industrie en verschillende soorten samenwerkingsverbanden. Wij bedienen hen vanuit acht vestigingen in Nederland en vijf in het buitenland. Voor onze vestiging in Breda zijn wij op zoek naar: Geotechnisch ingenieurs (wo, vacaturenummer 27-759) Geotechnisch en/of civieltechnisch ontwerper (hbo, vacaturenummer 27-179 en 27-751) Constructief ontwerper civiele techniek (hbo of wo, vacaturenummer 27-719) Constructeur gebouwen (hbo of wo, vacaturenummer 27-771) CAD ontwerper gebouwen (hbo, vacaturenummer 27-854) Aankomend projectleider stedelijke infrastructuur (hbo, vacaturenummer 27-856) Ontwerper stedelijke infrastructuur (hbo, vacaturenummer 27-857) Projectleider instandhouding (hbo, vacaturenummer 27-899) Onderhoudsengineers civieltechnische infrastructuur (hbo, vacaturenummer 27-901) Adviseur stedelijk waterbeheer en/of riolering (wo, vacaturenummers 27-276 en 27-741) Ervaren projectleider bodemsanering en herontwikkeling (hbo of wo, vacaturenummer 27-847) Ervaren projectleider vergunningen (hbo of wo, vacaturenummer 27-713) Enthousiaste starter vergunningen en planbegeleiding (hbo, vacaturenummer 27-863) Adviseur ruimtelijke ontwikkeling (wo, vacaturenummer 27-873) Adviseur geografische informatiesystemen (GIS) (hbo, vacaturenummer 27-785) Kijk voor meer informatie over deze en andere vacatures op onze website of neem contact op met ir. Leonie Koops, ves- tigingshoofd in Breda, telefoon 076 523 33 07. www.witteveenbos.nl ingenieurswerk - mensenwerk Applus RTD is Nederlands marktleider op het gebied van niet-destructief onderzoek (NDO) en inspecties. Applus RTD heeft een uitgebreide klantenkring in de petrochemische- en chemische industrie. Applus RTD heeft meerdere regiovestigingen in het land. Het hoofdkantoor is gevestigd in Rotterdam. Voor de inzet binnen onze regiovestigingen in Terneuzen en Roosendaal hebben wij behoefte aan nieuwe collegae NDO-ers. De functie Als Nïet-Destructief Onderzoeker (NDO-er) voert u onderzoek uit waarmee we een indruk krygen van de kwaliteit van een constructie of een werkstuk. Bij dit onderzoek wordt niets beschadigd. Het doel van het onderzoek is het vaststellen van de ligging, de afmetingen en de aard van fouten in het object. Ook kunt u de wanddikte of de samen stelling van materialen onderzoeken. Je start mét training-on-the-job waarbij je binnen zes maanden kennis maakt met de diverse NDO-technieken, onder begeleiding van een ervaren collega. Aansluitende begint de interne opleiding waarin u wordt opgeleid tot allround NDO medewerker, waarna u zelfstandig onderzoek verricht bjj onze klanten. U past dëjuiste onderzoekstechnieken toe om de kwaliteit van het object te kunnen beoordelen. De uitkomsten legt u vast in een rapport voor de klant. Wij zoeken: Ervaren NDO-ers (met levels I il) of; Kandidaten met een afgerond MBO-niveau (bij voorkeur WTB/Elektrotechniek) om opgeleid te worden tot allround NDO-ers; Kandidaten op MBO-niveau (bij voorkeur WTB/Elektrotechniek) om opgeleid te worden tot Radiograaf; Radiografen in opleiding Voldoet u aan bovenstaande eisen en bent u bereidt om op onregelmatige tjjden en op verschillende plaatsen te werken en heeft u verantwoordelijkheidsgevoel. Geen hoogte- of engtevrees en bent u in bezit van rijbewijs B. Wat wij u bieden: Een afwisselende werkomgeving, zelfstandige functie met veel vrijheid, goede vakgerichte opleidingen en een prettige werksfeer binnen een informele bedrijfscultuur. Wilt u meer weten over de functie? Neem dan gerust contact op met de heer J. Goossens, Regiomanager Zuidwest- Zuidoost, telefoonnummer: 0165-560126 of 0115-613975 Lijkt het u wat om nader kennis te maken? Stuur uw brief met curriculum vitae aan: Röntgen Technische Dienst bv, Afdeling PBO, t.a.v. Ralph Mejj Postbus 10065, 3004 AB Rotterdam. www.werken-bij-rtd.nl NDT 8 Inspection

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 54