GEZOCHT: Verkoopadviseur NUVEMA Banen Hampshire O JobTrack.nl Administratief (commercieel) medewerker m/v Nieuwe collega's...! (m/v) (m/v) 50 I Zaterdag 29 september 2007 PZC Kijk ook op t Een bedrijf is zo goed als de mensen die er werken. Dat geldt zeker voor een ecommerce organisatie als Neckermann BV, waar mensen het belangrijkste kapitaal zijn. Neckermann BV is een onderneming die deel uitmaakt van het Duitse Arcandor- concern. Deze organisatie behoort tot de grootste handelsondernemingen in Europa. Neckermann BV biedt via haar dochteronderneming Neckermann.com meer dan 80.000 artikelen aan via Internet en via de dikke catalogus. Dit gaat van kleding en schoenen tot wasmachines en stereo-installaties. Voor de activiteiten in Nederland en België heeft Neckermann BV één organisatie met verschillende vestigingen in beide landen. In totaal werken daar zo'n 650 medewerkers. neckermann.com n CARRIÈRE MAKEN IN EEN MODERN E-COMMERCE BEDRIJF? De divisie Klantmanagement analyseert het klantgedrag en onze com merciële online en offline resultaten. Dit verschaft ons een helder inzicht in kansen en problemen en de divisie geeft op basis daar van sturing aan het totale commerciële beleid. Het boeiende aan homeshopping is dat in de database een schat aan individuele klantin formatie is opgeslagen die gewone winkelketens niet hebben. De divisie Klantmanagement zet deze informatie om in een concurrentievoordeel. Ben jij onze nieuwe DATABASE ANALIST M/V Voor 38 uur per week Vacaturenummer: BV0712CB Je hebt een commerciële opleiding op HEAO niveau met enkele jaren relevante werkervaring. Je vindt het leuk om met computers te werken en beschouwt jezelf als een goochelaar met excel. Je hebt de nodige ervaring met het maken van rapportages. Je vindt het leuk om uit te vin den hoe iets in elkaar zit. Je voert niet zomaar iets uit, maar je vraagt door tot je de essentie begrijpt. Aan de andere kant heb je aan een half woord vaak genoeg. Je bent in staat een moeilijke puzzel op een gestructureerde manier op te lossen. Wat ga je doen in deze functie: Je bent verantwoordelijk voor de selectie van klantgegevens voor onze marketingacties vanuit onze marketingdatabase. Je stemt met de diver se afdelingen (fulfillment, automatiseringsafdeling) de noodzakelijke werkzaamheden af en draagt er zorg voor dat de deadline wordt gehaald, Je verzorgt de rapportages rondom de resultaten van je selec ties en op verzoek diepgaandere analyses. Je draagt bij aan verbeterin gen van de selecties, werkwijzen en methodieken op basis van de ken nis die je opdoet over klanten en systemen. Je draagt zorg voor de data integriteit om de kwaliteit van klantcommunicatie op een hoog niveau te waarborgen. Je bent ambitieus en gedreven. Je bent nauwkeurig, want je begrijpt dat in de één op één communicatie met de klant alles moet kloppen. Je werkt graag samen, maar bent ook in staat zelfstandig iets tot een goed einde te brengen. Je wilt graag het optimale uit je talent halen en bent bereid hierin te investeren. Wij bieden: Naast een marktconform salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden betekent werken bij Neckermann ook ruimte en mogelijkheden om je professionele carrière te combineren met je privé en sociale leven door flexibele werktijden en thuiswerkmogelijkheden. Een psychologische test maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. Inlichtingen: Voor meer informatie over deze vacature kun je contact opnemen met de heer André Vergeer, manager Klantmanagement, tel0114-318720. Interesse Stuur je sollicitatie met motivatie en CV binnen twee weken per mail aan de afdeling Personeelsontwikkeling. Mailadres vacatures@necknet.com Of per gewone post aan Neckermann BV, Postbus 342, 4560 AH Hulst, t.a.v. afdeling Personeelsontwikkeling Onder vermelding van vacaturenummer BV0712CB. SEACONTRACTORS MARITIME PERSONNEL BV Seacontractors Maritime Personnel BV is een uitzendbureau dat wereld wijd mensen uitzendt, detacheert, werft en selecteert in o.a. de sleep- vaart, bagger, offshore en koopvaardij. Binnen onze organisatie zijn wij op zoek naar een: Hij/zij zal een ondersteunende taak vervullen voor zowel onze consultants als voor de financiële kant van het bureau. De werkzaamheden bestaan uit: - afhandeling telefoonverkeer - ontvangst cliënten - verzorging in- en uitgaande post - invoeren van personeelsgegevens en up to date houden van het personeelsbestand - het opmaken van contracten, opdrachtbevestigingen - voorbereidingen treffen voor de salarisadministratie - lichte boekhoudkundige werkzaamheden - archiefwerkzaamheden Wij vragen: - MBO werk- en denkniveau - goede schriftelijke en mondelinge beheersing van de Nederlandse en Engelse taal - voldoende kennis van Word en Excel - communicatief sterk en klantgericht ingesteld - stressbestendig - cijfermatig inzicht - zelfstandig en accuraat kunnen werken De functie is per direct en voor 40 uur per week. Wil je kennismaken met de maritieme branche en herken je jezelf in bovenstaand profiel schrijf of mail je reactie naar: Seacontractors Maritime Personnel BV t.a.v. Linda van Veen, Bellamypark 48, 4381 CK VLISSINGEN vanveen@seacontractors.com en als je nog vragen hebt, kun je bellen met: Linda van Veen tel.: 0118-410206/mail: vanveen@seacontractors.com Zebra Industrial Projects BV is een ingenieursburo en installatiebedrijf voor industriële automatisering, instrumentatie en energietechniek. Onze klanten zijn energiecentrales, de (petro)chemie, foodsector, machinebouwers, water- en slibzuiveringen en vele anderen, waaraan bedrijfsklare installaties worden geleverd, vanaf ontwerp tot en met de nazorg op gebied van verdeelinrichtingen en besturingsinstallaties met PLC-, DCS- en SCADA-technieken. Zebra Industrial Projects is gevestigd te Goes en heeft een zusteronderneming in Indonesië. Het bedrijf is IS09001 en VCA gecertificeerd. Zie ook onze website: www. zebra. nl. com Wij zijn op zoek naar collega's om ons team te versterken en hebben plaats voor zelfstandige Elektromonteurs en paneelbouwers met een passende opleiding voor nieuwbouw en onderhoudswerkzaamheden aan procesinstallaties. Wij vragen van u: - Een flexibele instelling - Klantvriendelijkheid - In bezit van rijbewijs B en VCA-certificaat Wij bieden u: - Goede salariëring volgens CAO Metaal/Elektro - Een zelfstandige job binnen een flexibele, open organisatie - Een prima werksfeer - Doorgroeimogelijkheden - Opleiding en training Ben je geïnteresseerd in een mooie carrière bij Zebra, schrijf dan per omgaande een brief met c.v. aan: Zebra Industrial Projects Postbus 154 4460 AD Goes Of per e-mail: zebra@zebra-nl.com Nadere informatie betreffende deze vacatures is te verkrijgen onder nummer 0113-251 811, de heer S. Rijswijk. HOTEL - CHURCHILL TERNEUZEN INN - CITY TERNEUZEN Ben jij die gedreven, enthousiaste man of vrouw die één van onze teams wil komen versterken, als bijvoorbeeld: le medewerker bediening, bedieningsmedewerker of receptionist? Of wil je jezelf vrijblijvend aan ons voorstellen? Reageer dan snel per mail of post. Hampshire Hotels Terneuzen t.a.v. Karlijn Roels, kroels@hampshire-churchill.nl Het 4 sterren Hampshire Hotel - Churchill Terneuzen en het 3 sterren Hampshire Inn - City Terneuzen maken deel uit van de Nederlandse keten Hampshire Hospitality Leisure www.hampshire-hotels.com P.s.: wij bieden een professionele, maar bovenal inspirerende werkomgeving met (landelijke) doorgroeimogelijkheden Hampshire Hotel - Churchill, Churchilllaan 700, 4532 JB Terneuzen Hampshire Inn - City Terneuzen, P. van Anrooylaan 2-140, 4536 CE Terneuzen N.V Nederlandse Uitvaartverzekering Maatschappij Nuvema Uitvaartverzekeringen is een bloeiende organisatie en richt zich op de verkoop van uitvaartverzekeringen. Nuvema is bijna 60 jaar actief als uitvaartverzekeraar op de Nederlandse markt. Als eigenzinnige en ambitieuze marktspeler heeft Nuvema de afgelopen jaren een grote groei gerealiseerd. Bij Nuvema zijn ruim 75 adviseurs werkzaam in de buitendienst. De adviseurs werken nauw samen met de plaatselijke uitvaartondernemer of uitvaartvereniging. Nuvema is continue op zoek naar goede mensen. Door de grote groei is Nuvema op zoek naar meerdere kandidaten voor de functie van: In een prettige werksfeer een uitstekend salaris verdienen! De functie Het verkopen van uitvaartverzekeringen aan nieuwe relaties. U bezoekt hen thuis, meestal 's middags en 's avonds. U maakt uw eigen afspraken en deelt dus zelf uw agenda in. U heeft dus veel vrijheid en kunt hier mee omgaan. U bent een pionier en bent gewend om met targets om te gaan. Targets zijn voor u niet bedreigend maar een uitdaging! Maar wij laten u niet zwemmen. Integendeel! Bij alles wat u onderneemt staan wij u met raad en daad terzijde. Een intensief trainingsprogramma maakt deel uit van de opleiding. Kandidaten voor deze functie herkennen zich in het volgende profiel: Opleiding op MBO-niveau In bezit van rijbewijs B en eigen auto Goede communicatieve eigenschappen, commercieel gevoel en doorzettingsvermogen. NUVEMA biedt u: Een uitstekende functie (parttime of fulltime) met vrijheid en volop ruimte voor eigen initiatief Salarisindicatie 35.000,- tot 40.000,- mogelijk Kilometer- en onkostenvergoeding. Uw reactie: Herkent u zich in dit profiel, dan kunt u uw motivatie-brief en CV binnen 14 dagen sturen naar: NUVEMA NV, t.a.v. dhr. P. Graveland, Postbus 6, 3740 AA Baarn, email: sollicitatie@nuvema.nl Voor meer informatie: WWW.NUVEMA.NL Acquisitie n.a.v^deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 52