<L Familieberichten Monuta '<kkJ als u iemand nodig heeft om alles verder te regelen. Ad Wisse Kloetingseweg 10 Uitvaartverzorging 4462 ba Goes ITlensen inf .nl 40 I Zaterdag 29 september 2007 PZC &&iA:jkksj Dankbetuiging Tranen en leegte..., maar, ook liefde en warmte hebben we gevoeld. Wij willen u allen hartelijk bedanken voor de vele blijken van medeleven en ver bondenheid, die wij op welke manier dan ook van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, moeder en oma Adriana Bentz-de Lijzer Jaantje Rein Bentz Lucien en Anita Bentz-van de Velde Reinhard Adriana Terneuzen, september 2007 Voor de vele blijken van belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde man, onze zorgzame vader en mijn lieve opa Petrus Jacobus Dobbelaar willen wij u hartelijk danken. Uw medeleven was voor ons een grote troost. C. Dobbelaar - de Winter Kinderen en kleinkind Lewedorp, september 2007 Iedereen heel veel dank voor het intense medeleven, in wel ke vorm dan ook, tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Arie Faas De genegenheid die daaruit sprak hebben wij als een grote steun ervaren. Nellie Faas-Dieleman Kinderen en kleinkinderen Uw gift aan het familiehuis van de Daniël den Hoedkliniek heeft bijgedragen aan het totaalbedrag van 1000,- waarvoor onze hartelijke dank. Zaamslag, september 2007 Uw aanwezigheid, felicitaties, en de vele kaarten hebben ons 60 jarig huwelijksfeest tot een onvergetelijke dag gemaakt Izaak Meeuwse Sanny Meeuwse-Moerdijk Lewedorp Paulien, zo verzorgend en zo lief... Zij blijft ons omringen, vanuit een ander perspectief. In hele kleine, lieve dingen die je dan wel eens ziet. En zo blijft ze voor altijd bij ons en vergeten we haar niet. Het is onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. De overweldigende belangstelling tijdens Paulien haar ziekte en tijdens de crematieplechtigheid en de vele kaarten die wij hebben ontvangen heeft ons een warm gevoel gegeven. Paulien heeft niet alleen voor ons, maar ook voor vele anderen veel betekend, dat is duidelijk geworden. Jos Meijer Patricia en Paul Terence Richard en Loes Oost-Souburg, september 2007 Als je door verdriet wordt neergeslagen, Het waarom van dit aan niemand kunt vragen, Dan is het goed dat je zoveel goede mensen ziet, Ook al vinden ze de juiste woorden niet. Voor de hartverwarmende bewijzen van medeleven die wij na het overlijden van mijn lieve man en onze pa Johan Schelleman mochten ontvangen willen wij u heel hartelijk danken. Het is voor ons een troost te ondervinden hoeveel vrienden wij hebben. Een speciaal woord van dank aan huisarts G. Harskamp en aan het team van Stichting Thuiszorg, in het bijzonder aan Caroline Schilleman, voor de liefdevolle zorg. Ingrid Schelleman-Tieleman Jill, Joyce en Niels Axel, september 2007 Voor al uw kaartjes, bloemen en attenties voor ons 55-jarig huwelijk willen wij u bedanken. Adri en )annie Dominicus Dankbetuiging Een hand, een gebaar doen zo goed als je iemand die je liefhebt verliezen moet. Zoveel bloemen, kaarten, brieven...Het is onmogelijk u allen persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven die wij ontvingen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze ma en oma Marie Dumoleijn-Kerckaert Het heeft ons heel goed gedaan. Een bijzonder woord van dank aan alle medewerkers van "De Veste", voor de goede zorgen aan haar gegeven. Haar kinderen en kleinkinderen Temeuzen, 29 september 2007 Dankbetuiging Ontroerd door de overweldigende belangstelling en blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, zorgzame moeder en oma Lia Schelstraete-Verstraeten willen wij U allen in deze onze oprechte dank betuigen en zijn U zeer dankbaar voor de steun en troost die U ons hiermee gegeven heeft. Peter Schelstraete Kinderen en Kleinkinderen Terneuzpn, september 2007 Omdat uw medeleven zo warm is en de kaarten echt heel veel zijn, willen wij langs deze weg iedereen bedanken. Want ieder woord, kort of lang, gesproken of geschreven heeft ons toch geholpen. Ons zoontje en broertje nfv AJl r Tim zal altijd bij ons zijn. Daniël, Monique, Anne en Evy Vermin-Fassaert Een hand, een woord, een kaart, uw medeleven deed ons zo goed na het .van overlijden van onze lieve moeder, schoon moeder en oma Cornelia de Vlieger-de Koeijer Hiervoor onze oprechte dank. Namens de familie: de Vlieger Vlissingen, september 2007 .AND ALL THAT MIGHTY HEART IS LYING STILL! W. Wordsworth Wij willen iedereen bedanken voor de overweldigende belangstelling en lieve, hartverwarmende blijken van mede leven bij het overlijden van Martin Zuijdweg Met trots kijken wij als familie terug op het mooie en waardige afscheid in Nisse. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Martin in zijn leven voor velen zoveel heeft betekend. Corry Zuijdweg-van Stee, Esther, Judith, Niels Dorette, Hans, Friederike, Olivier en familie Goes, september 2007 30-09-1994 In memoriam ferry Alles waar je echt van houdt zal warmte blijven geven ook al is het niet gebleven 't blijft altijd een deel van jou een stukje van je leven. Ma 30-09-2007 Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Na een overlijden krijgt u noodgedwongen te maken met het vele regelwerk. De medewerkers van Monuta zijn er om u op dat moment te helpen en met u mee te denken. Voor een persoonlijk afscheid, geheel naar eigen wens. Uitvaartzorg en -verzekeringen Monuta De Voorzorg (voorheen De Voorzorg-Sinke) Uitvaartcentrum: Industrieweg 20,4382 NA Vlissingen Tel: (0118) 41 27 60 Uitvaartcentrum Monuta Goes Fluitekruidstraat8,4461 MH Goes Tel: (0113) 21 63 63 Monuta StiltecentrumNoord Beveland Dr. Maasstraat 4a, 4486 BW Colijnsplaat Tel: (0113) 21 63 63 NATt/ü^ Nijverheidsstraat 53/55 4538 AX Terneuzen Tel.: 0115-612617 Fax: 0115-617727 Mobiel 06 51536854 www.hamelinknatuursteen.nl Grafmonumenten, Gedenktekens, Urnen. Ontwerp en realisatie naar uw wens. Opschriften graveren, stralen en laseren. Ruime keuze marmer, graniet, hardsteen Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartverzorging "SCHOUWEN-DUIVEL A ND" RlEN OE BRÜIJNE jOHAN HOEKMAN Werckendetstraat 4, Postbus 189,4300 AD Zierikzee I Vraag vrijblijvend ons gratis informatiepakket aan bachweg 2 middelburg tel. 0118 46 22 05 www. hjobse-uitvaart. nl Tel. 0113-25 99 66 info@uitvaartwisse.nl g Een bekende overleden? Zoek, Vind teken het condoleanceregister I www.mensenlinq.nl .Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 42