Service ECOLAB ...and you! ACCeSS mmm Commerciële Buitendienst Medewerker (m/v) QJobTrack.nl DOCENT WISKUNDE DOCENT NATUURKUNDE DOCENT INFORMATICA Werken in een super markt met de laagste prijzen van Zeeland? IAI s u D3f!6fl 20 I Zaterdag 29 september 2007 PZC Kijk ook op Ecolab B.V. te Nieuwegein is de Nederlandse vestiging van Ecolab, een unieke, mondiale onderneming die haar institutionele en indus triële klanten complete concepten biedt voor reiniging en hygiëne. Als wereld-marktleider ondersteunen wij onze klanten, waaronder de meest gerenommeerde onder nemingen ter wereld, via 23.000 medewerkers in meer dan 160 landen. Ecolab B.V. biedt totaal-oplossingen voor gebouwonderhoud, de profes sionele textiel wasserij, de voedings middelenindustrie en voor groot keukens in de zorgsector, horeca en catering. Initiatief en betrokkenheid worden door Ecolab in sterke mate bevor derd en gewaardeerd. Medewerkers krijgen volop de ruimte om zich te ontwikkelen en intern door te groeien. We zien dit als de belangrijkste bouwstenen voor ons succes, vandaag en morgen. www.ecolab.com C i/i r Ci 11 cc 3(/iM t'OnJ* 31 De Institutional Division is gespecialiseerd op het gebied van totaal hygiene (keukenhygiëne, vloerhygiëne en objecten) alsmede het adviseren op het gebied van materialen en machinetoepassingen. Kwaliteit en service staan bij ons hoog in het vaandel. Voor de regio Zeeland zoeken wij op korte termijn een De functie: Tijdens een intensieve inwerkperiode maakt u kennis met de producten en de werkwijze binnen Ecolab. Vervolgens bent u verantwoordelijk voor uw eigen rayon. U bezoekt bestaande relaties waaronder verpleeg- en ziekenhuizen, hotels, restaurants en cateringbedrijven. Daarnaast bent u ook in staat uw klantenkring uit te breiden. U verleent optimale service en geeft deskundig advies over de aanschaf en toepassing van doseerapparatuur en de reinigingsproducten, rekening houdend met kwaliteit en kosten beheersing. Uiteraard met als doel: omzetvergroting! U installeert doseerapparatuur en instrueert en adviseert de gebruikers. U verleent totaalservice aan de klanten. U rapporteert aan de District Manager en u verricht uw werkzaamheden vanuit huis. Uw profiel: U bent enthousiast, initiatiefrijk en vindt het een uitdaging om (potentiële) klanten blijvend aan u te binden. U bent in staat om op verschillende niveaus met uw klanten mee te denken, zowel in de Het Groen College Goes is een scholengemeenschap voor VMBO en MBO onderwijs in de groene sector. De school biedt onderwijs aan circa 900 leerlingen, waarvan 400 VMBO en 500 MBO leerlingen. Daarnaast verzorgt de schoof een groot aantal cursussen die gerelateerd zijn aan de sector waar de school zich in begeeft. nieuwe Edudelta Onderwijsgroep verzorgt vele opleidingen in de groene sector (VMBO, MBO en contractoplèïdin- gen) en in de technische sector (VMBO- techniek en -economie) en voert het bevoegd gezag over een OPDC met bovenschoolse opvang. Met ruim 350 medewerkers wordt op de diverse locaties inhoud gegeven aan de opleidingspro gramma's met bijzondere aan dacht voor de persoonlijke en maatschappelijke ontplooiing van leerling en deelnemer. docenten voor de groene sector Wegens vertrek van een collega en verschuiving binnen het team zijn wij per 1 december 2007 op zoek naar een en zo spoedig mogelijk een en een De volgende onderwijsinstel lingen vormen Edudelta Onderwijsgroep:- Groen College Goes Groene School Sommelsdijk De Gaarde, Barendrecht De Vliedberg, Goes Technische School Middelharnis Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Functie-inhoud De vertrekkende collega werkt als mentor coach in de niveau twee opleiding en verzorgt als docent een tiental lessen wiskunde in de niveau drie en vier opleiding binnen de school. De vacature natuurkunde omvat een zevental lesuren natuurkunde zowel in de |j' onder- als de bovenbouw van het vmbo. Van de docent informatica wordt verwacht dat hij zij cursussen op dit gebied kan aanbieden aan startende mbo-deelnemers. Profiel van de functie Van de kandidaten wordt verwacht dat zij beschikken over een voor de functie rele vante opleiding. Ervaring in het verzorgen van lessen op vmbo mbo is een pré. M.b.t. de taak als mentor coach is affiniteit met de doelgroep een vereiste. Benoeming Het betreft een functie met een benoeming in functieschaal LB van de CAO Bve (max. 3.463- bruto per maand). De benoemingsomvang bedraagt 0,75 wtf (docent wiskunde mentor-coach), 0,25 wtf (docent natuurkunde) en 0,2 (docent informatica). Procedure De selectiegesprekken met de benoemingsadviescommissie vinden plaats in week 42. Aanvullende informatie Verdere informatie kunt u vinden op www.groencollegegoes.nl en www.edudelta.nl Telefonische informatie wordt verstrekt door de heer A.A. Tissink, vestigingsdirecteur bij het Groen College Goes, telefoonnummer 0113-272250/06-53182391. Sollicitatie Stuur uw gemotiveerde reactie en een uitgebreid c.v. bij voorkeur per mail naar: Groen College Goes, t.a.v. dhr. A.A. Tissink (vestigingsdirecteur). E-mail: atissink@groencollegegoes.nl. Het postadres is: Postbus 95, 4460 AB Goes. Uw reactie dient uiterlijk 10 oktober a.s. in ons bezit te zijn. Agrimarkt bv is een succes volle detailhandelsonderne ming in Zuidwest-Nederland. Agrimarkt onderscheidt zich door een breed assortiment, hoge kwaliteit in vers en enorm scherpe prijzen. Logisch dat we al jaren lang ons marktaandeel verder uit bouwen en nu ook in Vlissingen van start gaan. Onze ambitie is de komende jaren verder te groeien en het aantal supermarkten verder uitte bouwen. Onze organi satie is marktgericht en reageert alert en flexibel op veranderingen en trends. Vers is een belangrijk speerpunt in de Agrimarkt formule waarin tevens de laagste prijs heel belangrijk is. Bij Agrimarkt werken ca. 450 medewerkers in een levendi ge en afwisselende omgeving. Agrimarkt BV is een dochter onderneming van de CZAV te Wemeldinge. Meer informatie over Agrimarkt vind je op www.Agrimarktni profit- als non-profitsector. U beschikt over uitstekende communi catieve eigenschappen en hebt, naast een resultaatgerichte instelling, gevoel voor commercie. U hebt een opleiding op mbo+ of hbo-niveau. Commercieel gevoel, flexibiliteit en een klantgerichte instelling zijn doorslaggevende factoren voor uw succes. Wij bieden: Een uitdagende, zelfstandige en veelzijdige baan met uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waarbij een autö is inbegrepen. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Human Resources, telefoon 030 6082291 Belangstelling? Stuur dan binnen 14 dagen uw schriftelijke reactie aan Ecolab B.V., t.a.v. de heer RJ. van Rooijen, HR Manager NL, Postbus 2290, 3430 DL Nieuwegein, of per e-mail: nl.hr@ecolab.com Stuur je brief, voor 10 oktober 2007 met persoonsgegevens, opleiding en ervaring naar: Agrimarkt bv, t.a.v. Afdeling personeelszaken, Postbus 404,4460 AV Goes of per mail aan svd.linden@czav.nl Voor verschillende vestigingsplaatsen in Zuid-Beveland er Walcheren zoeken we een: WINKELSLAGER In deze functie ben je een rechterhand van de chef slager en ben je mede ver antwoordelijk voor een goed afdelingsresultaat. Vakmanschap, hygiëne (HACCP), vers en een gevoel voor presentatie spelen naast het meedenken over planning van medewerkers en productie een belangrijke rol. Je beschikt over het S.V.O. - vakdiploma of bent hiermee bezig. Relevante werkervaring binnen een (winkel)slagerij is een pre. Je bent een enthousiaste teamspeler met een brede winkelinteresse die sterk gemotiveerd is om met Agrimarkt mee te groeien. De afdeling slagerij is een afdeling die het versimago van Agrimarkt voor een belangrijk deel vorm geeft. Op de afdeling wordt vlees ver- en bewerkt, ver pakt en geëtiketteerd. Ook worden er vleeswaren bereid. Verkoop vindt plaats ip zelfbediening maar niet zonder oog voor de klant! De presentatie, het voor raadbeheer, een juiste planning van producten en medewerkers wordt door de chef slager met zijn medewerkers vormgegeven. Ambitieuze MEDEWERKER AGF (Aardappelen, Groente en Fruit) In deze functie ben je dagelijks doende met de verzorging van de afdeling AGF. Je let op kwaliteit, vult bij, presenteert en regelt. Onder leiding van de afdelings chef AGF wordt je betrokken bij bestellingen en help je met het verder verbete ren van de afdeling. Je beschikt over een afgeronde VMBO opleiding en hebt bij voorkeur enige ervaring met AGF in de supermarkt. Je bent ambitieus en wil investeren in jouw toekomst. Je bent collegiaal, gedre ven en nauwkeurig en bent bereid om met Agrimarkt verder te groeien. Op deze afdeling moet vers elke dag opnieuw vers zijn. Ons brede AGF assorti ment (AGF, verpakte groenten, verse sappen en maaltijden) biedt de meeste klanten volop keuze en aantrekkelijke presentaties stralen kwaliteit en versheid uit Wekelijkse akties en de verschillende seizoenen zorgen voor afwisseling. Interesse? Er wacht je een goede baan met toekomst bij deze succesvolle groeiende detailhandels organisatie met kans voor verdere ontwikkeling. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO levensmiddelen. Agrimarkt kent een winstdelingsregeling en investeert in medewerkers door o.a. goede moge lijkheden voor studie te bieden. Voor meer informatie bel je de W. vd Lee: 06 20498467, R M A R K T

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 20