Juridisch medewerker Milieukwaliteit v/m 80-100%, vacaturenummer: 2.30.07 Je voert juridische werkzaamheden uit die nodig zijn voor beleidsontwikkeling en de realisatie van projecten voor de cluster Milieukwaliteit. Je adviseert over juridische aspecten van de verschillende (milieu)wetten die met de activiteiten binnen de cluster samenhangen. De mogelijkheid bestaat dat je ook wordt ingezet bij juridische vragen die spelen inzake vergunningen aan bedrijven. Daarnaast vertegenwoordig je de provincie in juridische procedures. Je beschikt over een afgeronde universitaire opleiding op juridisch gebied en je hebt ten minste 3 jaren relevante werkervaring. Je bent creatief en sterk oplossingsgericht met betrekking tot het oplossen van juridische vragen en/of problemen die ontstaan bij de beleidsontwikkeling, vergunningverlening en de realisatie van projecten. Salaris: maximaal 4.079,26 bruto per maand bij een voltijd dienstverband (36 uur). Inlichtingen: Ineke Jansen, afdelingshoofd Milieuhygiëne, tel. (0118) 63 19 63. Juridisch medewerker Ruimte v/m vacaturenummer: 2.28.07 Het werkveld van de ruimtelijke ordening is volop in ontwikkeling. Als juridisch mede werker speel je hier feilloos op in. Je geeft juridisch advies over gemeentelijke plannen en projectbesluiten en over aanwijzingen en convenanten en je fungeert als juridisch klankbord bij gemeentelijke beleids-/planvorming. Je levert een bijdrage aan het beleid en de toepassing van juridische instrumenten op provinciaal niveau, zoals structuurvisie, verordeningen, plannen en projectbesluiten. Je beschikt over een afgeronde universitaire opleiding op juridisch gebied. Je hebt kennis van en ervaring met ruimtelijk bestuursrecht, met name in ruimtelijke plannen en beleid. Je hebt aantoonbare ervaring in procesvertegenwoordiging en je bent creatief en ontwikkelingsgericht met betrekking tot de juridische adviezen die je geeft voor het realiseren van het provinciaal ruimtelijk beleid. Salaris: maximaal 4.079,26 bruto per maand bij een voltijd dienstverband (36 uur). Inlichtingen: Kees Meijler, afdelingshoofd Ruimte, tel. (0118) 63 17 97. Juridisch medewerker Gebiedsontwikkeling v/m 80-100%, vacaturenummer: 2.19.07 Gebiedsgerichte programma's en projecten inclusief de realisatie van Europese en rijks doelen in het landelijk gebied staan centraal. Je voert juridische werkzaamheden uit die nodig zijn voor de realisatie van projecten. Je adviseert projectleiders inzake juridische vraagstukken bij gebiedsontwikkeling of projecten en over juridische aspecten van de Wet Inrichting Landelijk Gebied en het grondbeleidsinstrumentarium. Je bent verant woordelijk voor het opstellen en actualiseren van de provinciale verordening landelijk gebied, overeenkomsten en convenanten en je vertegenwoordigt de provincie in juridische procedures. Je beschikt over een afgeronde universitaire opleiding op juridisch gebied en ten minste 3 jaren relevante werkervaring. Je bent creatief en sterk oplossingsgericht met betrekking tot het oplossen van juridische vragen en/of problemen die ontstaan bij de realisatie van gebiedsgerichte programma's en projecten. Salaris; maximaal 4.079,26 bruto per maand bij een voltijd dienstverband (36 uur). Inlichtingen. Dik Kruis, afdelingshoofd Gebiedsontwikkeling, tel. (0118) 63 19 90. Medewerker ICT v/m vacaturenummer: 3.04.07 Als medewerker ICT draag je bij aan de systeemontwikkeling binnen de directie. De na druk ligt hierbij op onderhoud en uitbreiding van bestaande informatiesystemen met behulp van Oracle Designer 9i en Oracle Developer 9i. Je bent verantwoordelijk voor het vertalen van informatieanalyses naar een logisch en technisch ontwerp en tevens voor de (ver)bouw van systemen in Oracle. Je hebt een opleiding op hbo-niveau, bij voorkeur richting Informatica. Daarnaast heb je ervaring met Oracle ontwikkeltools (Designer en Developer), met het maken van logische en technische datamodellen en met Oracle Databases (SQL, e.d.). Als je ook nog kennis en ervaring hebt met CDM moet je zeker solliciteren! Salaris: max. 3.489,-- bruto per maand bij een voltijd dienstverband (36 uur). Inlichtingen: Martin Krombeen, afdelingshoofd Bedrijfsvoering, tel. (0118) 63 15 24. Inspecteur Handhaving v/m vacaturenummer: 2.26.07 Je speelt in deze functie een belangrijke rol in het behoud en versterken van de Zeeuwse omgevingskwaliteiten. Hiervoor verricht je inspecties en ontwikkel je audits gericht op de naleving van wet- en regelgeving op het gebied van milieu en externe veiligheid bij de procesindustrie en andere chemische en industriële bedrijven. Je adviseert over de handhaafbaarheid van vergunningen en de inhoud van bedrijfsmilieu plannen. Je hebt een afgeronde hbo-opleiding, bij voorkeur richting proces- of chemische tech niek, aangevuld met opleidingen op het gebied van externe veiligheid, milieutechno logie, milieurecht en handhaving (HAMIL) en de opleiding buitengewoon opsporings ambtenaar (BOA). Je hebt kennis van het milieubeleidsterrein en ervaring op het gebied van handhaving, milieu en externe veiligheid bij de procesindustrie (BRZO) en met het toetsen en beoordelen van management-zorgsystemen. Salaris: maximaal 3.489,06 bruto per maand bij een voltijd dienstverband (36 uur). Inlichtingen: Ad de Lange, afdelingshoofd Handhaving, Natuur en Milieu, tel.(0118)63 19 54. Junior medewerker Handhaving v/m vacaturenummer: 2.31.07 Ben jij recent afgestudeerd aan een opleiding hts chemische techniek, hts werktuig bouwkunde of hbo milieukunde, dan zoeken wij jou! Wij bieden je de mogelijkheid om werkervaring op te doen in deze uitdagende functie, waarin je verantwoordelijk bent voor de voorbereiding en uitvoering van inspecties bij afvalverwerkende bedrijven, zwembaden en vrije veldsituaties, gericht op de naleving van wettelijke voorschriften en verleende vergunningen Je beschikt over een recent afgeronde hierboven genoemde opleiding en over rijbewijs B Je hebt kennis van het milieubeleidsterrein en van geautomatiseerde gegevens verwerking. Je bent bereid tot het volgen van gerichte cursussen zoals BOA (buiten gewoon opsporingsambtenaar) en handhaving milieuwetgeving (HAMIL). Je hebt goede contactuele vaardigheden en kunt omgaan met conflicten Salaris: maximaal 2.812,15 bruto per maand bij een voltijd dienstverband (36 uur). Inlichtingen: Ad de Lange, afdelingshoofd Handhaving Natuur en Milieu, tel. (0118) 63 19 54. Stuur vóór 15 oktober a.s. je sollicitatie met motivatie en cv onder vermelding van het vacaturenummer, naar Provincie Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg of reageer via vacatures@zeeland.nl. Kijk voor meer informatie over deze vacatures op www.zeeland.nl. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld PrOVinCie Zeeland ZEE, LAND EN MENSEN De Provincie Zeeland is recentelijk tijdens een landelijk onderzoek in de top 5 van beste werkgevers - non-profit organisaties - gekozen. In een deelonderzoek hier van, het medewerkers tevredenheid onderzoek behaalde zij de 1e plaats!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 127