OJobTrack.nl Medewerker eindmontage Murko Chauffeur v JLV Beveiligingsdienst FULLTIME VERKOOPMEDEWERKER Zoekt u personeel? Gebruik de kracht van de combinatie! have passion be involved challenge yourself Esprit is een internationaal bedrijf dat kleding, accessoires en lifestyle- producten vervaardigt en in meer dan 44 landen verkoopt. Voor onze partnership store in Middelburg zijn we op zoek naar (een) enthousiaste (m/v): Je profiel: Je valt op door je commerciële flair, flexibiliteit, gevoel voor mode en spontaniteit. Eventuele ervaring in de modedetailhandel en een modeopleiding vormen een pluspunt. Ons aanbod: Allereerst een leuke job met eigen verantwoordelijkheden en reële doorgroeimogelijkheden. Je volledige persoonlijkheid komt tot haar recht in een ongedwongen sfeer van openheid en teamwerk. Daarnaast krijg je de kans om mee te groeien met een dynamische, toekomstgerichte en internationaal actieve onderneming. Je kan ook rekenen op een stevige opleiding en permanente vorming. Leuke collega's, flexibele werkuren én aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden maken deel uit van ons aanbod. Spreekt dit je aan? Stuur dan zo snel mogelijk je sollicitatiebrief met cv en recente pasfoto naar: Esprit T.a.v. Personeelszaken Markt 53B 4331 LK Middelburg esprit.com Kijk ook op PZC Zaterdag 29 september 20071 27 Meaf Machines b.v. Yerseke ontwerpt en bouwt, op specificatie van de klant, machines voor de kunststof:erwerkende industrie, zoals folie- extrusielijnen, thermovonn machines met matrijzen. Deze machines worden wereldwijd geleverd en door onze eigen monteurs geïnstalleerd. We werken met een team van ongeveer 30 mensen. 60 jaar Wij zijn op zoek naar beveiligingsmedewerkers. Sleutelwoorden MBO/HBO Niveau Flexibel Dienstverlenend Goede contactuele eigenschappen Goede beheersing Nederlandse taal Continudiensten Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen richten aan JLV Beveiligingsdienst Postbus 31 4318 ZG Brouwershaven. Tel: 0111-691586 Fax: 0111-691859 Email: info@jlvbeveiligingsdienst.nl Wegens de vele orders in complete productielijnen zoeken wij: Zoekt u een uitdagende, afwisselende baan in de techniek? Wij hebben een vacature in onze afdeling eindmontage. Naast de werkzaamheden in de eindmontage zult U, na interne opleiding, ook incidenteel naar het buitenland gezonden kunnen worden voor het installeren van de door ons geleverde machines en het verlenen van service. Wij vragen: MBO niveau, WTB of Elektra (met affiniteit voor de elektronica). Grote mate van zelfstandigheid. Kennis van de Engelse in woord en geschrift Meerdere talen is een pré Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Wij bieden: een afwisselende baan. Goede salariëring. Secundaire arbeidsvoorwaarden vlg. CAO - Metaal en Techniek Geïnteresseerd Vraag informatie Telefonisch: 0113 57 1495, Nelleke Houtekamer Of per e-mail: phoutekamermeaf.nl Uw schriftelijke sollicitatie zien wij graag tegemoet. Meaf Machines b.v. Postbus 98 Industrieweg 10 4400 AB Yerseke 4401 LB Yerseke www.meaf.nl Het team van het Beva Huis zoekt een Van ongeveer 20 tot 25 jaar. Moet zelfstandig kunnen werken. Ben jij degene die dit jonge en dynamische team wil komen versterken, neem contact op met dhr. E. Bos Beva Huis Lange Vorststraat 64 4461 JR Goes Tel. 0113-216559 020 517 5165 O JobTrack C I H L DRINKEN Ben jij een creatieve keukenprins, die van (h)eerlijk eten houdt? Kun je zelfstandig werken, ben je creatief en wil je je verder ontwikkelen in de keuken? Dan zijn wij op zoek naar jou! We hebben een fulltime job voor je met soede primaire arbeidsvoorwaarden in een trendy restaurant. Is dit de baan voor jou? Stuur een email, brief of bel naar Bliek Eten Drinken emailadres: info@blieketen-drinken.nl telefoon 0118 - 641155 of naar Postbus 8093 - 4330 EB te Middelburg t.a.v. René van Dijken. www.blieketen-drinken.nl. Krab 5 4401 PA Yerseke NL Tel. +31 (0)113 - 57 21 58 Fax +31 (0)113 - 57 23 23 Mobiel +31(0)6- 104 35 265 Seafood Murko Seafood is een jong bedrijf dat zich specialiseert in vis, schaal- en schelpdieren. Deze producten worden dagelijks afgeleverd bij klanten elders. I.v.m uitbreiding van'onze werkzaamheden zoeken wij op korte termijn een kandidaat voor de volgende functie: oor 40 uur per week Taken: het verspreiden van vis naar klanten. uitvoeren van andere werkzaamheden in de ruime zin Wij vraaen: interesse in de vissector zelfstandige werkhouding bereidheid tot werken op onregelmatige tijden in het bezit van rijbewijs-B Wij bieden: zeer zelfstandige baan passende beloning prettige werksfeer Als u belangstelling heeft voor deze functie schrijf of bel binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 115