Mooi, aansprekend, degelijk en praktisch. Bij Raab Karcher hebben we drie topmerken onder één dak. Wordt het een prachtige designkeuken of een fraaie klassieke keuken. Of een combinatie van deze elementen, die zorgen voor een persoonlijk accent. Bij ons vindt u de allerlaatste keukenontwerpen van drie topmerken onder één dak. Onze medewerkers geven u graag advies bij het ontwerpen van uw droomkeuken. Bezoek ons geheel vernieuwde tegelplein met een nog assortiment en nog meer keuze. groter Laat u inspireren en bezoek onze schitterende showroom aan de Waldammeweg 2. Een afspraak maken met één van onze medewerkers kan natuurlijk ook, telefoon 0118 625 055. Een droomkeuken is een compositie van een groot aantal componenten. De badkamer de ontspanningsruimte in uw huis. Bij heerlijk ontspannen in uw badkamer hoort sfeer om er te kunnen genieten van uw welverdiende rust. Bij Raab Karcher vindt u de actuele ontwikkelingen op het gebied van sanitair en meubels voor uw douche of badkamer. Van vooruitstrevend tot klassiek. Natuurlijke materialen weerspiegelen rust. Ze vormen de basis van authentieke Sfeer. Ze brengen balans in uw badkamerinterieur zonder afbreuk te doen aan comfort. Laat u vrijblijvend adviseren in onze inspirerende showroom. Tegels bepalen de Sfeer van uw badkamer, woonkamer en keuken. Bij Raab Karcher vindt u een aktuele collectie tegels voor uw interieur. Met de deur in huis vallen. Van de voordeur tot garagedeur. Van de fundering tot en met het dak en alle materialen daartussen vindt u onder één dak bij Raab Karcher. Of het nu gaat om gevelstenen, dakpannen, binnendeuren, sectionaaldeuren u vindt het bij ons in alle soorten en maten. Van rustiek tot modern design. Met de kennis van deze materialen adviseren wij u bij de bouw of verbouw van uw woning. Kwaliteit en innovatie staan hoog in het in het vaandel bij RAAB KARCHER. www.raabkarcher.nl Waldammeweg 2,4338 PJ Middelburg, Telefoon 0118 625 055, Telefax 0118 625 153. Openingstijden maandag t/m vrijdag 09.00 - 17.30 uur, zaterdag 09.00 -16.00 uur. llllll

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 10