Tl BOOGERT Q JobTrack.nl BOUWBEDRIJF A. UITVOERDER B. WERKVOORBEREIDER Horeca manager Receptionist Technisch medewerker SB SCHELDEOORD PARTNER Europe BV AutoCad Tekenaar Projectontwikkelaar Bouw Projectmanager Bouw (een senior én een junior) Projectontwikkelaar Material Handling Equipment Twee IC-verpleegkundigen in opleiding 20 Zaterdag 29 september 2007 PZC Bouwbedrijf Boogert BV is gevestigd in Oosterland op Schouwen-Duiveland. Het bedrijf is in Zuidwest Nederland al meer dan honderd jaar actief in de woningbouw, utiliteitsbouw en in pro jectontwikkeling. Het bouwbedrijf heeft circa 75 vaste medewerkers in dienst. Het leveren van kwaliteit en veilig werken staan voor hen voorop. Bouwbedrijf Boogert is ISO 9001 en VCA** gecertificeerd. Momenteel zijn w.ij op zoek naar kandidaten voor de volgende functies: Functie A Werkzaamheden De uitvoerder geeft via enkele voorlieden lei ding aan de uitvoering van onze projecten. De uitvoerder houdt regelende contacten met o.a. leveranciers, onderaannemers en opzichter. Hij draagt zorg voor de bouwplaatsorganisatie en de maatvoering. Wij zoeken Een accurate bouwkundige, een organisator die stimulerend leiding kan geven aan een groep vakmensen en die in een collegiaal team kan samenwerken. Hij is pro-actief en heeft erva ring in de uitvoering van middelgrote bouwpro jecten. Wij vragen opleiding op HBO of MBO+ niveau; ervaring in de uitvoering van bouwprocessen; kunnen lezen en interpreteren van tekeningen en bestek; een klantgerichte instelling: organisatietalent. Functie B Werkzaamheden De werkvoorbereider levert assistentie bij de voorbereiding, planning en uitvoering van onze projecten. Hij/zij wordt ingezet bij de bouw- planning, bouwkundig tekenwerk t.b.v. de uit voering, inplannen en afroepen van materieel en onderaannemers, voortgangs- en kostenbe waking, administratie van meer- en minder- werk. Wij zoeken Een enthousiast en gedreven medewerker, die wil groeien naar een functie in het bouwma nagement. Hij heeft inzicht en visie op bouw processen. Het is een uitstekende functie voor een MBO- er die verder wil groeien in het bouwmanage ment. Wij vragen opleiding op minimaal MBO-niveau Bouw kunde: ervaring in en kennis van bouwprocessen: kennis van administratieve en planningspro cessen; ervaring met Autocad en relevante applica- tiesoftware; collegiale en flexibele werkhouding. Wij bieden Een collegiale werksfeer met een grote mate van zelfstandigheid. Eigen initiatief wordt in dit werk veld op prijs gesteld. Er zijn goede mogelijkheden voor aanvullende opleiding en scholing. De sala riëring is in overeenstemming met de CAO binnen het bouwbedrijf. Heeft u interesse? Schrijf uw sollicitatiebrief met CV aan: Bouwbedrijf Boogert BV, Lange Achterweg 5, 4307 AE Oosterland. Mailen kan ook aan: info@bouwbedriifboogert.nl Voor informatie: bezoek onze site www.bouwbedrijfboogert.nl of neem contact op met de heer J. Boogert of de heer C.J. van der Have, telefoon 0111-641596. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Comfortcamping Scheideoord is een kwaliteitsbedrijf gelegen in de prachtige Zak van Zuid-Beveland. Een overdekt zwembad, een buitenbad en vele andere voorzieningen zijn aanwezig op ons snelgroeiende bedrijf. Wij zijn op zoek naar nieuwe collega's, bij voorkeur uit de directe omgeving: fulltime, per 1 maart 2008 Uitgebreide horeca ervaring 1 Een duidelijke visie op onze horeca 1 Een dienstverlenende instelling 1 Spreekvaardigheid in het Duits Bekendheid met organiseren en administratieve kennis Indien gebleken geschiktheid, mogelijkheid tot zelfstandige exploitatie Een gastvrije instelling Minimaal opleidingsniveau is havo of vergelijkbaar voor 20 uur, per 1 november 2007 Beheerst het Duits in woord en geschrift o Bekendheid met de Microsoft Office producten fulltime per 1 november 2007 Affiniteit met techniek Ardoer.com Affiniteit met groenonderhoud Bereid tot veel buitenwerk Wat kunt u van ons verwachten? Een afwisselende baan met veel zelfstandigheid Een leuke werksfeer Beloning volgens de CAO verblijfsrecreatie U kunt uw sollicitatie en cv vóór 1 5 oktober sturen naar: Comfortcamping Scheldeoord t.a.V. Robbert Northolt (R.Northolt@Scheldeoord.nl) Landingsweg I, 4435 NR BAARLAND www.scheldeoord.nl De innovatieve logistiek dienstverlener Partner Logistics Europe B.V. te Bergen op Zoom met diverse vestigingen in binnen- en buitenland slaat zijn vleugels uit! In de distributiecentra die wij in eigendom hebben speelt automatisering en mechanisering een belangrijke rol. Wij streven ernaar om met behulp van de nieuwste technologieën op het gebied van automatisering en mechanisering onze klanten te voorzien van oplossingen op maat. Binnen de divisie Advies Ontwikkeling richt de afdeling Engineering en Projectontwikkeling zich op het doorontwikkelen van een project van sales tot en met de aanbesteding van diverse werken. Hierna zal het project geleidelijk worden overgedra gen aan de afdeling projectmanagement in de realisatie fase. Gelet op het 'turn key' karakter van pro jecten bij Partner Logistics komen de nodige disciplines bij elkaar. Deze disciplines bestaan uit bouw, installaties en overheden maar bovenal material handling en operations. Door toenemende activiteiten en opdrachten zijn wij op zoek naar: Profiel: - Tekenwerkzaamheden in de engineering fase met ondersteuning in de sales- en ontwikke lingsfase; - Opleiding: minimaal MTS (technische achtergrond in bouw en/of logistiek); - Applicaties: AutoCad 2006 of LT, Office pakket (Word, Excel enz.); - Standplaats: Beneden-Leeuwen. Profiel: - Op bouwkundig gebied project doorontwikkelen in nauwe samenhang met andere disciplines, installaties en material handling equipment; - Contacten onderhouden met overheid, architect, adviseurs enz. met het oog op vergunningen; - Ervaring in een soortgelijke functie bij een projectontwikkelaar of aannemer is een vereiste; - Applicaties: Office pakket (Word, Excel, Access enz.). Bij voorkeur AutoCad; - Opleiding: HBO niveau (bouwkunde), aangevuld met bijvoorbeeld projectmanagement en bedrijfskunde; - Talenkennis: Engels is een vereiste; Duits/Frans een pre; - Standplaats: Beneden-Leeuwen; verdeling kantoor-locatie 50-50%. Profiel: - Coördinatie van de ontwikkeling, planning en bouw van nieuwe logistieke centra, inrichting en in bedrijfstelling van nieuwe sites; - Geplande opdrachten binnen deadlines realiseren; - Leidinggeven aan assistenten Projecten; - Risico's waarnemen en afwijkingen signaleren; - Contact onderhouden met klanten, leveranciers en aannemers; - Begroten en bewaken van het rendement van de opdracht; - Efficiënte en veilige inzet van materieel; - Opleiding: WO of HTS (senior); MTS (junior); - Talenkennis: Engels is een vereiste; Duits/Frans een pre; - Standplaats: Beneden-Leeuwen; verdeling kantoor-locatie 50-50%. Profiel: - Werkzaamheden: in nauwe samenhang met andere disciplines binnen Partner Logistics het logistieke concept uitontwikkelen met als doel het plaatsen van opdrachten bij leveranciers van material handling equipment; - Ondersteuning in de sales- en realisatiefase; - Applicaties: Office pakket (Word, Excel, Access enz.), AutoCad 2006 of LT is een pre; - Opleiding: HBO niveau; - Talenkennis: Engels is een vereiste; Duits/Frans een pre; - Standplaats: Beneden-Leeuwen; verdeling kantoor-locatie 50-50% Voor alle bovenstaande vacatures bieden wij: - goede salariëring; - zelfstandigheid met verantwoordelijkheid; - volop doorgroei- en ontplooiingsmogelijkheden; - een uitdagende baan binnen een sterk groeiend professioneel bedrijf met een open werk sfeer. Geïnteresseerd in een baan met toekomst? Stuur dan een brief of e-mail voorzien van c.v. naar: ji of: Partner Logistics Advies Ontwikkeling B.V. Postbus 38 6658 ZG Beneden-Leeuwen Bezoekadres: Zandstraat 141 6658 CS Beneden-Leeuwen Tel: 0487 - 592 900 Website: www.partnerlogistics.nl J t.a.v. Leo Lagendijk ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen beschikt over drie ziekenhuislocaties, ambulancedienst, thuiszorg en vier locaties voor ouderenzorg. Ruim 3000 medewerkers bieden kwaliteitszorg. Wij zijn op zoek naar Inlichtingen over de vacature worden verstrekt door mevrouw C. Hoffmann, Hoofd Acute zorg, 0115 688643. Kijk voor de uitgebreide vacature op onze website: www.zorgsaam.org ké Saam zccuws-viaanderen Postbus 73, 4530 AB Terneuzen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 108