Job WeGeNGR dagbladen Quality Engineer m/v Senior Purchaser m/v Q JobTrack.nl Gedreven telsales agent(s) m/v STORK" 1 2 I Zaterdag 29 september 2007 PZC Kijk ook op Wegener Dagbladen BV is onderdeel van het mediaconcern Koninklijke Wegener NV en exploi teert van uit regionale betrokkenheid en ken nis zeven regionale dagbladen, naast een groeiend netwerk van landelijke en regionaal gerichte internetsites. Tot onze portfolio behoren onder andere Brabants Dagblad, Eindhovens Dagblad, De Gelderlan der, BN/Desén, PZC, De Twentsche Courant, Tubantia, de Stentor, Wegener Dagbladen E Online, AotoTrack.nl, JobTrack.nl en Kleintjes markt. De onlangs opgerichte centrale Advertentie-organisatie gaat een vitale rol spelen voor en met de zeven titels van Wegener Dagbladen. Binnen de centrale Advertentie-organisatie is een aantal nieuwe afdelingen ingericht waaronder een Klant Contact Center Advertenties. Wegener Dagbladen is continu bezig haar salesforce te professionaliseren. Kernwoorden zijn ontwikkelen, binden en boeien van talentvolle medewerker, waarbij gebruik gemaakt gaat worden van een uniek opleidings- en ontwikkelingsprogramma. Hiertoe wordt Wegener Dagbladen Salesacademy opgezet die verantwoordelijk is voor het ontwikkelen en up-to-date houden van kennis, kunde, vaardigheden en attitude van de totale salesforce die ca. 350 medewerkers omvat. Voor onze vestiging in Breda zijn wij op zoek naar De functies Het actief telefonisch benaderen van bestaande relaties en/of prospects voor het verkopen van advertenties in één of meerdere titels Het voeren van doelgerichte verkoopgesprekken ten einde bij te dragen aan het genereren van advertentieomzet en het realiseren van een duurzame relatie met een tevreden klant Zorgdragen voor een goede after sales Functie eisen: Je beschikt over een afgeronde commerciële opleiding op minimaal MBO niveau, eventueel aangevuld met marketing en/of salesopleidingen en trainingen Ervaring in commercie en verkoop is een pré Je bent vasthoudend, klant- en resultaatgericht en hebt overtuigingskracht Je beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden Informatie en sollicitatie Voor informatie over deze functie kun je contact opnemen met: Emmy Kusters, Manager Klant Contact Center 06-20601323. Je sollicitatie kun je uiterlijk 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie sturen naar Wegener Dagbladen BV, afdeling P 0, Sonja Jonker of per e mail s.jonker@wegenerdagbladen.nl Meer bereiken. Met Wegener Ben je op zoek naar een werk-leertraject in de techniek? (4 dagen in de week werken en 1 dag in de week naar school) Wij zoeken per direct talenten die willen (door)leren en werken in de techniek of talenten die een andere technische (BBL) werkplek zoeken. Jij leergierig doorzetter affiniteit met techniek 4 dagen werken 1 dag naar school werken aan je toekomst verdient direct geld ontvangt een erkend diploma. Wij volledig betaalde opleiding jaarcontract uitzicht op vast dienstverband begeleiding en coaching op de werkplek diverse gerenommeerde opdrachtgevers marktconform salaris. Op dit moment zoekt Manpower per direct geïnteresseerden voor de opleiding Constructiewerker MBO niveau 2 MA/ Als constructiewerker zal je gaan werken bij constructiebedrijven, toeleveringsbedrijven, machine- en apparatenbouw en de scheepsbouw. Je werkt met veel soorten materialen zoals stalen of aluminium platen, strips en pijpen en je gebruikt verschillende metaalbewerkingtechnieken zoals snijbranden, zagen, slijpen, lassen en andere montagetechnieken. Iedere dag maak je weer mooie én veilige constructies voor bijvoor beeld machines, gebouwen en bruggen. Maar je kunt bijvoorbeeld ook doorgroeien naar meewer kend leidinggevende of werkvoorbereider. Ben je geïnteresseerd? Neem dan contact op met Vivian Swinkels (0162) 46 00 20 of mail vivian.swinkels@manpower.nl en meldt je aan voor de open avond van woensdag 10 oktober. www.manpower.nl. What do you do? Manpower Fokker Elmo B. V. is een internationaal opererende werkmaatschappij binnen de Aerospace Group van het Stork concern. Fokker Elmo is gespecialiseerd in het ontwerpen, produceren en ondersteunen van bekabelingssystemen, elektrische en elektronische systemen voor zowel civiele als militaire toepassingen in de vliegtuigindustrie, alsmede onderdelen voor ruimtevaart. Haar opdrachtgevers zijn de grote spelers in de vliegtuig en defensie industrie, waaronder Airbus, Boeing en Lockheed Martin. Fokker Elmo telt ca. 1000 medewerkers en heeft vestigingen in Nederland, China, de Verenigde Staten en in de nabije toekomst ook in Turkije. De onderneming verwacht de komende jaren verdere groei. De hoofdvestiging van Fokker Elmo is te Hoogerheide. Fokker Elmo heeft momen teel diverse andere interes sante vacatures, waaronder: - (Sr.) Design Engineer - Lead Engineer - (Sr.) Sales Manager - Manager Production Planning - IT Systems Engineer - Controller China en diverse functies voor onze vestiging in Turkije... Fokker Elmo B. V. Postbus 75 4630 AB Hoogerheide FOKKER ELMO B.V. is voor verschillende afdelingen onder meer op zoek naar een: In deze functie bent u verantwoordelijk voor de uitvoering van kwaliteitsborgingstaken binnen en buiten de Fokker Elmo organisatie. U voert interne kwaliteitsaudits uit, maar ook externe audits bij leveranciers (voornamelijk in het buitenland). Daarnaast doet u product/'first article' inspecties. U stelt rapporta ges op en doet verbetervoorstellen. U beoordeelt non-conformity en feitenrapporten en u bewaakt de algehele voortgang. U rapporteert in deze functie aan de Quality Manager. U heeft een opleiding op HBO niveau, met aanvullend minimaal 5 jaar werkervaring. Kennis van QA processen en tools is aanwezig. U bent daadkrachtig, heeft een praktische instelling en u kunt goed overtuigen. Gezien ons werkgebied heeft u een uitstekende beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift. Deze functie is vooralsnog vacant voor 2 jaar. In deze functie bent u verantwoordelijk voor de tijdige beschikbaar heid van de juiste materialen voor de aan u toegewezen program ma's. U bepaalt in overleg met het Programma Management de logistieke parameters om daarmee de beoogde voorraadhoogte en omloopsnelheid te realiseren. U rapporteert in deze functie aan de Manager Procurement. Voor deze functie dient u over minimaal 5 jaar relevante werkervaring te beschikken. Deze ervaring hebt u opgedaan in een technische en/of productie omgeving en u beschikt over een HBO werk- en denkniveau. Tevens hebt u vakgerichte opleidingen succesvol afgerond. Daarnaast beschikt u over kennis van ERP systemen (bv. BaaN) en Ms Office. U beheerst de Engelse taal in woord en geschrift. Wij zijn op zoek naar kandidaten die zich in een dynamische en klantgerichte omgeving staande kunnen houden, u bent pro-actief en gewend om continue te verbeteren. Vanzelfsprekend zijn uw communicatieve vaardigheden bijzonder goed ontwikkeld en is de Engelse taal in woord en geschrift geen probleem. Uitgebreide omschrijvingen van alle vacatures zijn terug te vinden op: www.fokkerelmo.com Fokker Elmo biedt u een afwisselende baan voor 40 uur per week in een groeiende organisatie met goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, evenals diverse vakgerichte opleidingsmoge lijkheden. Voor meer informatie over deze functie en/of uw sollicitatie kunt u zich voor 19 oktober 2007 wenden tot mevrouw B.M. van Loon van de afdeling HRM, telefoonnummer 0164 617610, per e-mail babette.vanloon@stork.com of per post. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. KMLM& V-jJk» 1<1 1 k AittW.i A A I-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 100