And ré Brouwers ster rijst snel Voetbal én darts bij Smerdiek üïïiizuyjB anto'èü c-c Autumn 2007 Van Beek Autobedrijf Vlissingen B.V. 44 Vrijdag 28 september 2007 PZC Spits maakt indruk bij tweedeklasser Serooskerke. door Ron de Waal SEROOSKERKE - Hij is nog maar net aan zijn tweede seizoen als voet baller in clubverband begonnen, maar heeft het inmiddels al wel tot het eerste team van Seroosker ke geschopt. En hoe. André Brou wer scoort er op los bij de zater dag-tweedeklasser. Het lijkt een verhaal uit een jon- gensboek, maar de ietwat merk waardige voetballoopbaan van de 27-jarige André Brouwer berust echt op werkelijkheid. Pas sinds vo rig seizoen speelt hij in clubver band. Inmiddels is hij hard bezig om een reputatie op te bouwen als scherpschutter. „Ik had nog nooit bij een club gespeeld. Alleen met vrienden was ik nogal eens in een zaal of op een trapveldje te vin den", vertelt Brouwer. Toen hij ruim drie jaar geleden ver huisde van 's-Gravenpolder naar Serooskerke, waar zijn vrouw een kapsalon runt, kwam daar langza merhand verandering in. „Ik ben vorig seizoen in het derde van Serooskerke gaan spelen. Na een wedstrijd of zes, waarin ik steeds twee of drie keer doel trof verhuis de ik naar het tweede team dat in de reserve eerste klasse speelde. Uiteindelijk ben ik aan het slot van de competitie door de toenma lige trainer Marcel de Nijs bij het eerste gehaald", legt Brouwer uit. In de nacompetitie, die resulteerde in promotie naar de tweede klas se, beleefde André Brouwer een prachtig slot van een bewogen voetbalseizoen. Ook in het eerste team toonde de spits meteen zijn scoringsdrift, maar ondervond hij tegelijkertijd wat gevolgen van zijn stormach tige carrière. „Ik voelde wel dat ik veel moest leren, vooral op tac- MHHM André Brouwer: „Ik had nog nooit bij een club gespeeld. Alleen met vrienden was ik nogal eens in een zaal of op een trapveldje te vinden." foto Willem Mieras tisch en fysiek gebied", bekent de spits. Onder de nieuwe trainer Alexan der van Keulen kent Serooskerke een fantastische start van de com petitie en heeft ook André Brou wer zelf het vijandelijke doel al weer driemaal gevonden. „Het gaat boven verwachting, ledereen is supergemotiveerd en wil dit zo lang mogelijk volhouden. Ik weet heus wel dat wij geen kampioen zullen worden, maar een plek bo venin het rechterrijtje moet kun nen." Brouwer, die werkzaam is bij een loon- en transportbedrijf, beseft dat hij nu nog een beetje de vruch ten plukt van zijn onbekende sta tus. „Dat hebben ze me al verteld op de club. Na een paar goals zal het wel afgelopen zijn, want dan zal ik snel een extra bewaker krij gen. Nou, dat zullen we dan wel zien. Ik ben zowel links als rechts sterk en heb weinig ruimte no dig." André Brouwer blijft bescheiden. „Ik ga niet meteen roepen dat ze niet meer om me heen kunnen. Ik hoop op veel speelminuten en hoop verder dat we als ploeg een sterk jaar draaien. Als ik dan ook nog af en toe een goaltje meepik, is dat alleen maar meegenomen." Ook morgenmiddag, als Seroosker ke op eigen veld WC'68 ont vangt, weet André Brouwer dat hij weer vol aan de bak moet. „WC'68 zal gedreven zijn. Die ploeg moet tenslotte tegen de kop loper." André Brouwer maakt een storm achtige carrière door. De aanval ler is pas aan zijn tweede seizoen als voetballer begonnen en staat nu al in Serooskerke 1. Sau Paulo Tramontana D.E.P.T Sandwich Street One Bandolera MODE Langstraat 73 Arnemuiden tel.0118-606200 SINT-MAARTENSDIJK - Op het voet balveld van sv Smerdiek in Sint-Maartensdijk wordt morgen middag een heuse wedstrijd Ne- derland-Engeland gespeeld. Een ge legenheidsteam van de club uit Sint-Maartensdijk neemt het op te gen een groep Engelse darters en hun familieleden. Het is een idee van Ruud Cogels van het bedrijf Mariflex, de hoofd sponsor van de vereniging. „Ik wil de Smerdiek graag betrekken bij het darttoernooi dat we op zondag hebben", vertelt de inwoner van Sint-Maartensdijk. „Vorig jaar had den we alleen het Mariflex Open op zondag, nu hebben we er een voetbalwedstrijd en een dartde monstratie op zaterdag bij." Het voetbalduel is morgen om 16.30 uur, na de reguliere duels van de club. Vervolgens is er om 20.00 uur in de kantine een de monstratie van de Engelse topdar- ters Tony O'Shea en Darryl Fitton. Een dag later is in Partycentrum Haestinge het Mariflex Open. Op 5 en 6 oktober is het zover. Dan kunt u de nieuwe Citroën C-Crosser komen bekijken in onze showroom. Met deze comfortabele SUV kunt u gaan en staan waar u wilt. In de Citroën C-Crosser raakt u vanzelf geïnspireerd om plaatsen te bezoeken waar u de ultieme vrijheid kunt beleven. Kom dus naar de showroom en set it free! De Citroën C-Crosser 2.2 HDiF is er vanaf C 40 995 inclusief btw en bpm, excl. verwijderingsbijdrage en kosten rijklaar maken U least een Citroën C-Crosser 2.2 HDiF vanaf 849 per maand, excl btw, Full Service Operational Lease excl. brandstof, via Citroën Leasing Financiering, op basis van 48 maanden, 20 000 km per jaar. Gecombineerd brandstofverbruik varieert van 7.21 100km (13,9 km/l) tot 7.3! 100km (13,7 km/1). Prijs- en specificatiewijzigingen voorbehouden. Afgebeeld model kan afwijken van de standaarduitvoering. Citroën prefereert Total Pres. Rooseveltlaan 745, Vlissingen, tel. 0118-629955 www.vanbeek.citroen.nl £iJJ VAjM ssssp&v jïjss,

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 82