[Zoek, Vind... dlensenlinq.nl amilieberichten i Buurman overleden? Iw Ü^Ü^i£iicJUUJ Peter Butler ARENSMAN 11 11 i&m akse iteken het condoleanceregister www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! 30 I Vrijdag 28 september 2007 PZC sd "De strijd is gestreden het leed is voorbij de pijn is verdwenen rust zacht, je bent vrij. Na een ongelijke strijd en na vele, dapper ondergane behandelingen, is totaal onverwacht van ons heen gegaan, mijn lieve man, vader, broer en schoonbroer Theodorus Petrus Maria Lannoye Theo 18 oktober 1945 t 26 september 2007 Sluis: en zoon Amstelveen: Bornem (B.): Benitachell (Sp.): Gouda: Breda: Reus (Sp.): Aardenburg: Brugge (B.): Amsterdam: Agnes Lannoye-Dollée Robert Lannoye Richard en Els Henry t en Ina Lucien en Henny Anneke en Rob Gerard en Ria Maria en Miguel Albert en Galila Johan en Marleen Trees Neven en nichten Knokke-Heist. 26 september 2007 Correspondentieadres: Kruisdijk 2,4524 KS Sluis De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, is op dins dag 2 oktober 2007 om 10.00 uur in de Johannes de Doper- kerk te Sluis, waarna aansluitend de crematie plaatsvindt in besloten kring. Liei'ergeen bezoek aan huis. Gelieve schriftelijk te condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Door de tranen van verdriet, komt de glimlach van herinnering. Geschokt zijn wij, dat veel te snel is overleden Theo Lannoye Dag lieve Theo, we zullen je wijze raad en vriendelijke woorden missen. We wensen Agnes en Robert veel sterkte toe met dit grote verlies. Joep, Jennifer, Noa en Eliza Kusters Paul, Natacha, Jay en Len Blomme Met droefheid melden "De Brugse Vaart Vrienden" dat na een ongelijke strijd is overleden onze golfvriend en gewaardeerd medelid Theo Lannoye Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw Agnes, zijn zoon en familie. Wij wensen hen veel sterkte om dit verlies te dragen. Jacques, Frans S, Arnold, Frans R, Emile, Alfred, Nico. Tilo, Bram, David. Jan v. D, Frank, Frans G, Johan, Tillo, Eric, Evert, Ed, Jan de W. Toch nog onverwachts overleed onze lieve zus, schoonzus en tante Anna Maas-Geldof Domburg: Leunis en Tina Domburg: Kojan en Anne Domburg: Danny en Claudia Timo Middelburg: Ellen en Hans Sjanne en Fenna Verslagen geef ik u kennis dat tijdens zijn hartoperatie is overleden mijn lieve man en maatje Theodorus Hermanus Schouten (Theo) Alkmaar, 10 mei 1935 - Breda, 26 september 2007 Anneke Schouten-Wansink Oostendestraat 9 4433 AK Hoedekenskerke De herdenkingsdienst, geleidt door Ds. P. Siderius, zal worden gehouden maandag 1 oktober om 10.30 uur in Protestantse Gemeente 'De Ark' te Hoedekenskerke. waarna de crematieplechtigheid om 12.00 uur zal plaats vinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er in de condoleanceruimte van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn schoon dochter, onze schoonzus en tante Annie de Wit-van de Putte Haar leven was geven G. de Wit Mariëtte en Bert Willem en Margret Neven en nichten Enige kennisgeving Na enkele jaren van afnemende gezondheid is op 23 september 2007 overleden, de heer Hendrik van der Zalm weduwnaar van K. van der Zalm-Büsges in de leeftijd van 79 jaar. Correspondentieadres: M. B. Kroeger Postbus 325,4330 AH Middelburg Overeenkomstig zijn wens heeft de crematieplechtigheid in stilte plaatsgevonden. Neeltje van der Linde-Bevelander Niko van der Linde Scharendijke, september 2007 September 2007 Tijd heelt alle wonden niet het scheelt misschien in tranen en wat een ander aan je ziet Maar tijd heelt alle wonden niet 28-09-2001 Jan Boer 28-09-2007 Gré, Sylvia, Nikita en Quinta INMEMORIAM de heer Leon E. M. Marquinie voorzitter van S O Corn Boys van 14 juli 1958 t/m 28 september 1997 Namens bestuur en alle leden van S O Corn Boys Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Benonistraat 3, 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler.nl Van der Hooft Uitvaartzorg Prunusstraat 25, 4431 DC 's-Gravenpolder De warme belangstelling en de vele blijken van vriendschap en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve vader Cornelis Bevelander hebben ons goed gedaan. Het was overweldigend om te mogen ervaren dat zo velen met ons meeleefden. Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. www.vanderhooftuirvaartzorg.nl info@vanderhooftuirvaartzorg.nl telefoon: 0113 311517 In plaats van kaartjes Wat heeft u mij, mijn kinderen en kleinkinderen en Jo's zuster Leny de Rijcke-Lorier gesteund en getroost tijdens de ziekte en na het overlijden van Jo Boon-Lorier Door bezoekjes, bloemen, kaarten en de aanwezigheid op de crematieplechtigheid leefde u met ons mee. Hartelijk dank daarvoor. Nico Boon Vlissingen, september 2007 Voor uw aandacht en zorg tijdens haar leven en uw medeleven na het overlijden van onze schoonzus en tante lohanna Post-Kamphof willen wij u hartelijk dankzeggen. Familie Kamphof Familie Post ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS L.M. VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M. G. VAN DE KREEKE uitvaartverzorging voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877 li* Ontroerend en hartverwarmend waren de blijken van belang stelling en medeleven in de laatste periode van haar leven en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en overgrootmoeder Jacomijntje Verdoorn-Schilperoort Wij hebben dit zeer gewaardeerd, daarom namens ons allen hartelijk dank. In het bijzonder willen wij teamleden van Allévo Thuiszorg, dagopvang "Cornelia", taxibedrijf Lemsom en alle vrijwilligers hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle zorg en aandacht. L.A. Verdoorn Frederieka en Wouter Steenbergen-Verdoorn Jan Willem en Claudia Laurence en Ralph Jasmijn Zierikzee, september 2007 I i L -J.: W» «C

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 60