Familieberichten 28 I Vrijdag 28 september 2007 PZC sd Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Als een klein wit wolkje gedreven door de wind kwam je even bij ons, even was je ons kind. Ik kijk naar omhoog en zie als in een vlucht, een klein wit wolkje gaan langs de helder blauwe lucht. Joris 25 september 2007 127 september 2007 Terneuzen: Robert en Miriam Aarbodem-Mullaert Tim Reiger 1 4553 EG Terneuzen Herinner mij als de zonneschijn, maar niet in mijn ziek zijn. Een herinnering in liefde is een herinnering die altijd blijft. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, delen wij u, met verdriet in ons hart, mede dat afgelopen zondag is overleden mijn lieve levenspartner en onze tweede moeder Jolanda van Belsen in de leeftijd van 43 jaar. Martin Heijt Rick Roy Onze dank gaat uit naar de verpleging van 'De Honte' Terneuzen voor de liefdevolle verzorging. Terneuzen, 25 september 2007 Molletkotweg 5 4515 SE IJzendijke De begrafenis heeft in besloten kring in Amemuiden plaatsgevonden. Middelburg 8 juli 1964 Nooit hadden we dit gedacht. Eén ding weten wij zeker; ma heeft je bij de poort opgewacht. Vier maanden na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma is na een moedige, korte strijd mijn lieve dochter, onze zus, schoonzus en tante toch nog onverwacht op 43-jarige leeftijd overleden. Johanna Cornelia van Belsen Jolanda t Terneuzen 23 september 2007 J. L. van Belsen T. van Belsen-van de Ketterij - in herinnering Cor en Ria Ramon en Femke Pamela en Bülent Klaas en Sylvia Tim Cees en Cora Nathan Julian Dylan John en Dicky Danny Dyon Langevieleweg 74 4335 GX Middelburg Erg verdrietig zijn wij door het overlijden op veel te jonge leeftijd van Jolanda partner van onze broer, zwager en oom Martin We wensen Martin, Rick, Roy en de familie van Belsen heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Johan en Karma Bommeljé-Heijt Arno Frederik Laurens Koudekerke, 23 september 2007 Geschokt en met verslagenheid namen wij deze week kennis van het overlijden van onze nicht Jolanda van Belsen We wensen de familie heel veel sterkte in deze toch al donkere tijd. Familie G. Koole-v/d Ketterij Geschokt zijn wij door het plosteling overlijden van onze goede vriend Jaap Ons medeleven gaat uit naar Gré en de kinderen. Leen Antoinette Manita Sabina Verdrietig zijn wij dat tijdens onze gezamenlijke vakantie is overleden Jaap van Gemert Gre, kinderen en kleinkinderen wij wensen jullie veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Huib, Janny en Jeremy Kuiper Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Jaap van Gemert Hij was vele jaren betrokken bij onze zwemvereniging. Ons medeleven gaat uit naar zijn naaste familie Bestuur en duikafdeling van Recreatie Vereniging Vlissingen '85 Met dankbaarheid, omdat we hem zo lang in ons midden mochten hebben en bedroefd omdat hij nog zoveel voor ons betekende, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve vader, opa en over-opa Willem Lodewijk Jan Harthoorn weduwnaar van Louwerina Marijs in de leeftijd van 95 jaar. Cor en Beatrix Altreen en Erwin, Lucie, Robin, Rudy Jacqueline en Rob, Roxaan Vera enAdrie, Beau, Joy, Cirian Sjaan en Piet Cora en Johan, Marius, Noor Rieneke en Peter, Lieve, Dingeman Arianneen Ronald, Rafael, Aron Coby en Jan Hans en Katia Wilco en Chantal 's-Heer Arendskerke, 27 september 2007 Zorgcentrum 'Poelwijck' Correspondentieadres: J.A. Blankenburgh-Harthoorn Pluvier 59, 3245 TD Sommelsdijk De afscheidsdienst zal worden gehouden dinsdag 2 oktober om 11.15 uur in zaal 'De Wijde Blik' van Zorgcentrum 'Poelwijck', Slotstraat 15 te 's-Heer Arendskerke. Voor aanvang van de dienst is er van 10.30-11.00 uur gelegen heid tot afscheid nemen (kamer 5). Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Heer Arendskerke. Na de begrafenis is er in bovengenoemde zaal gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum Poelwijckvoor de goede en liefdevolle verzorging. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. God kent alleen het naaste pad, dat uitloopt in de hemelstad. Hoe moeilijk ook de weg soms schijnt, het eind zal zeker heerlijk zijn. Ik legde namen van mijn kinderen in Uw handen. Niet geheel onverwacht hebben wij voorgoed afscheid genomen van onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Arendje van Egmond weduwe van C.O. Helmus 21 april 1924 t 26 september 2007 Hoeven: Elm a en Joop Yuri en Cindy, Damian Aranka en Hans, Vivian, Lisa Bunnik: Leonne en Nico Karin Saskia Charlotte Blerick: Corine en Douwe Dorien Marga Anne Noordwijkerhout: Peter t en Els Lelystad: Ineke Stefan en Marianne Renske en Ricardo Martijn Kamilleplein 25 4451 LB Heinkenszand Onze moeder is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelanden' Geldeloozepad 20 te Goes. De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uit genodigd, zal worden gehouden maandag 1 oktober om 11.30 uur in de Dorpskerk "te Heinkenszand. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u nog afscheid van moeder wilt nemen, kunt u dat maandag doen van 11.00 tot 1115 uur in de kerk. Heden overleed onze lieve schoonzus en tante Anny Nelly Joziasse van Dijk Sinds 1992 weduwe van Leendert Joziasse Veere: Piet Joziasse Serooskerke: Mien Joziasse den Hei der Neven en nichten Gent (B), 24 september 2007 uitvaartverzorging de Groot-de Kam bv Gratis en vrijblijvend informatiepakket. tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 58