09003005000 HET FORTIS CIRCUSTHEATER BESCHIKT OVER TWEE RESTAURANTS: Het sfeervolle Theaterrestaurant van huiscateraar MAISON VAN DEN BOER en het met een Michelinster bekroonde restaurant LE CIRQUE van Robert Kranenborg. Wist u dat u uw avond uit in het FORTIS Circustheater al ver voor de voorstelling TARZAN kunt laten laten beginnen? www.topticketline.nl Geachte lezer, Een bezoek aan het theater is een bijzondere belevenis. Tijdens de voorstelling wordt u meege nomen naar een andere wereld. Spanning, ontroering en humor zijn emoties die de prachtige shows oproepen. Op het toneel staan geweldige acteurs, zangers en dansers, die niet kunnen wachten u een bijzondere avond te laten beleven. In deze Nationale Theateraanbod hebben wij een keuze gemaakt uit het aanbod van Joop van den Ende Theaterproducties. Exclusief voor u, als lezer van uw dagblad, hebben we een serie kortingen en aanbiedingen samengesteld om het nog aantrekkelijker te maken een avond uit te gaan en een of meerdere voorstellingen te bezoeken. Een avond in het theater is helemaal compleet als u ook nog geniet van een heerlijk diner in één van de theaterrestaurants. Een groot voordeel is dat u op tijd naar de theaterzaal kunt gaan. Omdat u vroeg komt, hebt u bovendien veel minder last van de verkeers drukte. U kunt dus ontspannen genieten van een hele avond uit en wij hebben zelfs complete hotelarrangementen voor een nog completere avond uit. Besluit vandaag nog een bijzondere avond uit te reserveren en bel voor uw boeking met 0900 300 5000 (45cpm). Onze medewerkers staan iedere dag van 10.00 tot 22.00 uur voor u gereed, alle 365 dagen van het jaar*. Ik wens u alvast een bijzondere voorstelling toe. Met vriendelijke groet, Henk Schuit Managing Director TopTicketLine *Het is ook mogelijk via internet te reserveren, 24 uur per dag - www.topticketline.nl (advertentie) In het Theaterrestaurant op de eerste verdieping van het theater leggen de medeerkers van Maison van den Boer u in de watten en serveren u een feestelijk theatermenu. Zo komt u helemaal in de stemming voorTarzan! Om 20.00 uur vervolgt u uw avond in onze indrukwekkende theaterzaal met een prachtige voorstelling. Een ontspannende en bijzon dere manier om uw avond compleet te maken. Voor de middagvoorstellingen in het weekend kunt u in het Theaterrestaurant genieten van een heerlijke lunch van verschillende culinaire heerlijkheden. Voor meer informatie over beide restaurants en het maken van Voor het Theaterrestaurant Wij verwelkomen u in Restaurant Le Cirque waar de kwali teit van alle aspecten van uw beleving op het hoogste niveau worden bedreven, waar patron cuisinier Robert Kranenborg zijn gasten verwent met exquise gerechten. Een warm welkom bij de open haard in de lounge van Le Cirque is de start van een heerlijke avond. Voor de echte culinaire liefhebber is er de mogelijkheid aan de Chefs Table te dineren in de keuken van Le Cirque. Met grotere gezelschappen kunt u terecht in de Private Diningroom. reserveringen belt u met TopTicketLine 0900-3005000 (45cpm) is reserveren noodzakelijk. Algemene actievoorwaarden: alle aanbiedingen in dit magazine zijn niet geldig in combinatie met andere aanbiedingen en zijn o.b.v. beschikbaarheid van tickets voor deze aanbieding. Er wordt geen restitutie verleend op reeds gereserveerde tickets. Genoemde prijzen zijn in euro's en excl. reserveringskosten. Min. 2 en max. 8 tickets per reservering. TopTicketLine en producenten aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele drukfouten en/of wijzigingen in programmering en prijzen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 28