O Familieberichten CÜP 32 I Donderdag 27 september 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Bedroefd delen wij u mede dat totaal onverwacht van ons is heengegaan mijn man, onze vader, schoonvader, opa en baasje Jacob Arij van Gemert Jaap in de leeftijd van 58 jaar. Vlissingen: Gré van Gemert-van Giersbergen Middelburg: Erwin en Helen Mare Middelburg: Richard en Véronie Mike Thomas Milo 2 Egypte, 21 september 2007 Correspondentieadres: Kalkoensprenk 8 4386 DD Vlissingen We zullen van Jaap afscheidnemen op maandag 1 oktober om 10.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarvoor wij u willen uitnodigen. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Lieve Opa Milo Nooit meer samen fietsen, Nooit meer samen een ijsje halen. Nooit meer samen tractors zoeken, Nooit meer samen knuffelen. Dag lieve opa, we zullen je missen. Dikke kus, Mare, Mike en Thomas Diep geschokt zijn wij door het overlijden van Jaap van Gemert vader, schoonvader en opa van onze goede vrienden Erwin, Helen en Mare We wensen hen en verdere familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Ronald, Miranda en Luca Franklin, Natalie, Joëlle en Dylano Patrick, Sandra en Megan Sander, Cathalijne en Lisa Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft, is na een ernstig ziekbed van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Gijsbertje Goverse-Kanselaar -Betty- echtgenote van Simon Jan Goverse Rotterdam, 8 juli 1944 Vlissingen, 26 september 2007 Koudekerke: Simon Goverse Wijchen: Caroline en Ruud Löbel-Goverse Eveline, Lennart, Laurens Kapelle: Marianne en John Sogelée-Goverse Bart, Mark f, Laura Amsterdam: Liesbeth Goverse Prinses Beatrixlaan 2,4371 EH Koudekerke Betty is overgebracht naar het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. U kunt daar afscheid van haar nemen op zaterdag 29 september van 18.30 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op maandag 1 oktober om 11.00 uur in de "Michaëlskerk" aan het Dorpsplein te Koudekerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Huys ter Schelde", Vlissingsestraat 38 te Koudekerke. Geen bezoek aan huis. Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij in stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Dankbaar voor alle liefde en goedheid die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat moe en verlangend naar het einde van ons is heengegaan mijn lieve sterke moeder, schoonmoeder en onze zorgzame oma Hélène Florence Marie loséphine den Tandt weduwe van Friedrich Adolph de Kaart in de leeftijd van 82 jaar. Gabriëlle en John Veltema-de Kaart Aurélie en Sjoerd Robert Middelburg, 21 september 2007 Correspondentieadres: Drususlaan 137 2314 BX Leiden De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Marinus Kopmels Sinds 1 augustus 1946 verbonden geweest aan onze vereniging en tevens erelid. Ons medeleven gaat uit naar zijn naaste familie. Bestuur en jeugdbestuur Voetbalvereniging IJzendijke Bedroefd, maar dankbaar dat haar een verder lijden bespaard is gebleven, geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde schoonzus en tante Leijntje Lorier-Francke sinds 4 augustus 2003 weduwe van Daniël Lorier in de leeftijd van 82 jaar. Vlissingen: C. Sroo-Lorier H. Stroo Nicht en neef Vlissingen, 24 september 2007 Wij zijn maar als de blaren in den wind ritselend langs de zoom van oude wouden. En alles is onzeker, en hoe zouden wij weten wat alleen de wind weet, kind- A. Roland Holst Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van Anna Magdalena Maas-Geldof weduwe van Jacobus Maas 31 juli 1926 26 september 2007 Domburg: Bas Maas Diana Boering Marlies en Etiënne, Sharissa Mathijs en Ilse Utrecht: Sylvia Maas George Cornelissen Chris Roos Julia Domburg: Chris Maas Dorien Maas-Stevens Elisa Jantien Christian en Marije Correspondentieadres: Duinstraat 18,4357 AG Domburg Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op zaterdag 29 september van 10.00 tot 11.15 uur in het rouwcentrum Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Hierna zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Mochten wij vergeten zijn u een rouwbrief te zenden, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Ze was een prachtmens! Onze lieve oma is niet meer. Zij is bij aankomst thuis, van ons vertrokken Jo Mol-Schipper weduwe van Izaak Mol in de leeftijd van 90 jaar. Nisse: Ruud en Marijke Reinhoudt Middelburg: Marcel en Renate Reinhoudt Jarno, Tristan Het personeel van 'Poelwijck' heeft er voor oma een 'thuisvan gemaakt. Bedankt! 's-Heer Arendskerke, 25 september 2007 Correspondentieadres: Fam. Reinhoudt, Duunmede 60,4337BB Middelburg Oma is thuis, op haar kamer nr. 115 in Zorgcentrum 'Poelwijck', Slotstraat 15 te 's-Heer Arendskerke waar u afscheid van haar kunt nemen op vrijdag 28 september van 19.00 tot 19.30 uur. De herdenkingsdienst zal worden gehouden op zaterdag 29 september om 10.00 uur in de Petruskerk, Torenring 2 te 's-Heer Arendskerke, waarna om 11.00 uur de crematiebijeenkomst zal plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de koffie kamer van het crematorium. Verdrietig berichten we dat onverwacht is overleden mijn zus en onze onvergetelijke Tante Jo Jo Mol-Schipper Hoedekenskerke: J. Lukasse-Schipper 's-Heer Arendskerke: Marga en Rinus Merijn Yerseke: Eefje en Wouter Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze vroegere buurvrouw mevrouw Mol-Schipper (bure Jo) haar vriendschap zullen we missen. Baarland Jan-Willem Minnaard Mart en Anneke Elenbaas en kinderen OVERTOOM-GROEN Begrafenis- en Crematieverzorging Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 76