Zoek, Vind... (Tlensenlinc.nl familieberichten Een bekende overleden? teken het condoleanceregister www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! mm 34 I Donderdag 27 september 2007 PZC Enige en Algemene Kennisgeving Heel bijzonder, heel gewoon gewoon een heel bijzondere vrouw. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen en is zij in de mooie leeftijd van 80 jaar zacht en kalm van ons heengegaan Christina Elisabeth Pool-van den Eijnde Tinie Middelburg: Henry en Monica Shanna Shereza Yorgos Zorgcentrum 't Gasthuis afdeling Watertoren 26 september 2007 Correspondentieadres Spinhuisweg 7 4386 GA Middelburg Zaterdag 29 september is er van 09.30 tot 10.30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg gelegenheid tot afscheid nemen, ontmoeting en condoleance. De begrafenis zal om 11.00 uur plaatsvinden op de begraaf plaats te Serooskerke. Geloof, Hoop en Liefde (lKorintiërs 13:13) Gezegend voor het mooie leven waarin ik veel liefde heb gekregen. Nu ga ik jullie verlaten, Treur niet, ik ben al die tijd gedragen. Annie In dat vertrouwen is, na een ongelijke strijd, rustig en kalm overleden mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder en schoonmoeder )annie de Wit-van de Putte Annie geboren 15 oktober 1948 overleden 25 september 2007 Meliskerke: Rob de Wit Grijpskerke: Eric de Wit Meliskerke: Albert de Wit Rachel de Wit-Brasser Sivertstraat 23 4365 AV Meliskerke De dankbaarheidsdienst, welke geleidt zal worden door ds. C. van den Broeke, zal gehouden worden op zaterdag 29 september in de Ichthuskerk, Bergstraat 34 te Meliskerke om 10.30 uur. Voorafgaand aan deze dienst is er gelegenheid om afscheid te nemen van Annie in voornoemde kerk van 10.00 tot 10.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats te Meliskerke om 12.00 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in verenigingsgebouw "Ons Huis", Burg. Adelaar straat 26 te Meliskerke. Geen bezoek aan huis. Onze dank gaat uit naar dokter Kerkhofs en de verpleeg kundigen van afdeling Oost 4 van Ziekenhuis Walcheren, voor de liefdevolle verpleging van Annie. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Vriendschap met de Eeuwige, is eeuwige vriendschap Vanuit deze overtuiging is na een ongelijke strijd, te vroeg uit ons midden weggenomen, mijn lieve dochter, zus, schoonzus en tante Jannie de Wit-van de Putte A. van de Putte Joke Adriaanse-van de Putte Kees Adriaanse neven en nichten 25 september 2007 Belangrijk in het leven is niet alleen de weg die je gaat, maar ook het spoor dat je achterlaat. Na vele jaren van vriendschap is overleden onze lieve vriendin Annie de Wit We wensen Rob. Eric, Albert en Rachel heel veel sterkte toe. Dat de vele mooie herinneringen aan haar jullie tot troost mogen zijn. Nellie en Cor Ganzeman Magda en los de Troije Mattie en Piet Dekker Annie en Lauw Wagenaar Veel te vroeg is van ons heengegaan onze altijd meelevende (vroegere) buurvrouw Annie de Wit We wensen dat Rob en de kinderen de kracht mogen vinden om dit verlies te dragen. Familie G. Wijkhuijs Nog zoveel plannen nog zoveel te doen het mocht niet meer zo zijn het is nu voor altijd "toen Groot was de schrik toen ons het bericht bereikte van het toch nog onverwachte overlijden van Annie de Wit Vrouw van onze collega Rob Wij wensen Rob en de kinderen enorm veel sterkte toe in deze moeilijke periode. In gedachten zijn wij bij hen. Medewerkers Facilitair Bedrijf Rijkswaterstaat Regio 3, LSU Middelburg Middelburg, 25 september 2007 Ontroerd en verdrietig zijn we om het overlijden van ons trouw koorlid Annie de Wit Met veel bewondering voor haar positieve levensinstelling ook tijdens haar ziek zijn, moeten we nu toch afscheid van haar nemen. We mogen geloven dat de woorden die we samen zongen ter ere van onze God en Heer, blijven klinken voor Zijn troon. "Met uw liefde Heer kom mij tegemoet, nu ik mij tot u keer en maak alles goed." Mogen deze woorden Rob en de kinderen troosten en bemoedigen. KerkkoorMet hart en stem' Wij ontvingen het bericht van het overlijden van Annie de Wit de vrouw van onze collega Rob. Wij wensen Rob en verdere familie alle sterkte toe met dit grote verlies. Collega's B/CFD, Unit Zuidwest Verdrietig ben ik om het overlijden van Annie de Wit-van de Putte Annie blijft in mijn gedachten als een trouwe hulp die altijd voor me klaarstond en voor wie niets te veel was. Ik wens Rob en familie veel sterkte toe. A. Geschiere-Wisse Met ontroering vernamen we het overlijden van Annie de Wit-van de Putte Met dankbaarheid denken we aan de vele jaren waarin ze in dienst van haar Heer en Heiland taken in onze gemeente op zich heeft genomen en met liefde heeft gedaan. Geve God aan Rob en haar kinderen de troost en het vertrouwen dat ze nu bij Hem mag zijn. Protestantse Gemeente te Biggekerke/Meliskerke sd Diane Wooldridge rip 24 september 2007 Met grote verslagenheid hebben wij het bericht ontvangen dat "kleine Diane"onverwachts is overleden. Met onze gedachten zijn we bij haar en wensen haar ouders en broer en andere naaste veel sterkte toe in deze moeilijke tijden. I'll sleep when I'm dead Got no use for Sunday 'Cause I don't rest in peace I was bom to live You now I wasn't bom to die But if they party down in heaven I'll be sure to be on time Bon Jovi Rob, Jacqueline Nikita en Björn Met veel verdriet delen wij mee dat na een moedig gedragen ziekbed is overleden onze jongste broer Chris van Zetten Hamilton (N.Z.): S. de Vries-van Zetten Middelburg: C. Minet-van Zetten 's-Heer Arendskerke: A. Antheunisse-van Zetten uitvaartverzorging de Groot-de Kam bv Dag en nacht bereikbaar. tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl ïfJWv WÊk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 72