h Kleur bekennen met CaroColour Manuele lymfedrainage: medisch onder- Achmea Health spa Centerr Lekker winkelen, lekker wonen? de gezonde uitgaansgelegenheid Hop, naar de vernieuwde Trendhopper! bouwde massage met krachtig effect M I fc» Wilhelminadorp - Kleur is een van de belangrijkste aspecten van interieurontwerp. Kleuren hebben het machtige vermogen emoties op te wekken en maken dat je je ergens op je gemak voelt of juist niet. Zeker in een interieur - dat toch wel enige tijd mee moet gaan - is een goede kleurkeuze van groot belang. Maar hoe maak je die? CaroColour denkt met u mee. Ook zo'n zin om eens flink de bezem door het interieur te halen en een heel nieuwe sfeer te creëren? Maar dan komt het. Wat voor kleu ren moetje kiezen? En wat doe je met je meu bilair? Ga je voor veilig of heel iets anders? Hier past maar één advies: neem contact op met CaroColour, voor een kleurrijke kijk op interieurvernieuwing. Caroline Taal, drijvende kracht achter CaroColour, brengt een bezoek op locatie en luistert scherp naar uw wensen. U kunt bij haar terecht voor: kleur- en/of materiaaladvies, voor wanden, vloeren en gordijnen kleur- en interieurontwerp, voor woningen maar ook voor wachtkamers, scholen, win kels, kantines enzovoort adviezen voor de (her)inrichting van een bepaalde ruimte, bijvoor beeld de badkamer of serre beoordeling van bouwtekeningen en ondersteuning bij het creëren van maximaal gebruikscomfort het opstellen van een verlichtings plan verkoopstyling - een steeds popu lairder wordend onderdeel van Carolines activiteiten - voor het snel en gemakkelijk verkopen van uw huis Speciale arrangementen vindt u op de website van CaroColour. Voor kleuradviezen gebruikt Caroline de kleurenwaaiers van Natural Colour System, een onuitputtelijke, wereldwijd toege paste kleurenbank. Verder bewerkt Caroline foto's in de kleur van uw keuze en drukt deze af op canvasdoek of behang, voor een heel persoonlijk element in uw (nieuwe) interieur. 1 CaroColour tel. 0113 222603 of 06.51.42.66.68 I: www.carocolour.nl interMro^'P Sr r H| - kleuradvies -/ï Ondernemend Zeeland Vlissingen - Het leven begint bij veertig, zeggen ze. Maar wie deze volgens de kenners zo benijdenswaardige leeftijd heeft bereikt, gaat ook merken dat het lichaam er met de jaren niet soepeler op wordt. Regelmatig bewegen is dan heel belangrijk. Achmea health spa Center in Vlissingen introduceert daarom BODYVIVE, het allernieuwste groepsfitnessprogramma voor actieve volwassenen. Middelburg - Even uw geheugen opfrissen: Trendhopper maakt deel uit van Woonplaza Middelburg, aan de Buitenruststraat, pal naast Hotel Arneville. De afgelopen weken stond met name de bovenverdieping van Trendhopper volledig op zijn kop: de hele etage kreeg een com pleet nieuw gezicht. Het was even buffelen voor het Trendhopper-team, maar wat is het schit terend geworden! Grijpskerke - Een van de specialisaties van annKarreman Wellness Beauty is de manuele lym fedrainage, een effectieve massage tegen diverse soorten zwellingen. Bijvoorbeeld in het gezicht, na een cosmetische operatie. Maar manuele lymfedrainage is ook effectief bij hoofd pijnklachten, zoals migraine. Het lymfestelsel speelt een belangrijke rol bij de afweer tegen ziekten en voert afvalstoffen af uit alle delen van ons lichaam. Bijvoorbeeld bij keelontsteking: om de bacteriën die de ont steking veroorzaken onschadelijk te maken en af te voeren, zijn de lymfeklieren in de hals extra actief. Maar ook na cosmetische opera ties, zoals een facelift of ooglidcorrectie. Vaak ontstaan na een dergelijke ingreep zwellingen en bloeduitstortingen. Manuele lymfedraina ge, volgens de methode van de Deense arts Emil Vodder, geeft het natuurlijke herstel een krachtige impuls. Ann: 'Hoe eerder de zwellin gen verdwijnen, des te mooier het resultaat. Niet voor niets bieden steeds meer klinieken voor cosmeti sche chirurgie hun cliënten na afloop manuele lymfedrainage aan.' Manuele lymfedrainage is een opvallend zachte en toch zeer effec tieve massage, gaat Ann verder. 'Het is feitelijk het verplaatsen van het vocht door het lichaam. Ik mas seer de huid zachtjes en ritmisch, waardoor de lymfevaten zich ope nen en hun vocht uitstoten. Niet alleen heeft manuele lymfedrainage een duidelijk zichtbaar effect, het is ook nog eens heerlijk ontspannend.' En tot slot: bij annKarreman Wellness Beauty staan kwaliteit en aandacht voor het welzijn van de cliënt als altijd voorop. annKarreman Wellness Beauty Middelburgseweg 39 Grijpskerke T: 0118 614678 I: www.annkarreman.com Achmea health spa Center, Baskensburgplein 2 Vlissingen T: 0118 430816 I: www.achmeahealthcenters.nl Bodyvive is een effectieve en vooral erg ple zierige formule, die gerichte groepsoefeningen combineert met inspirerende muziek (van de jaren '60 tot nu), onder leiding van motiveren de trainers. De oefeningen zijn onder te ver delen in drie categorieën: 1) Eenvoudige cardio-oefeningen, voor een betere hartconditie en dus een betere gezondheid 2) Weerstandsoefeningen voor meer kracht en stabiliteit: uw lichaam wordt krachtiger, alledaagse activiteiten zoals traplopen en tillen gaan u makkelijker af 3) Stretch- en lenigheidoefeningen remmen slijtage aan botten en gewrichten Bij sommige oefeningen gaat u aan de slag met ballen en de speciale Bodyvive elastieken, voor extra afwisseling. Bodyvive maakt wer ken aan je lijf tot een aangename bezigheid en is daarom goed vol te houden over een lange re periode. Overigens is Bodyvive ook heel geschikt voor de beginnende sporter, mensen die schoon aan de haak iets te zwaar zijn, of die herstellen van een blessure. Actievelingen van alle leeftijden vinden bij Achmea health spa Center wel iets dat bij hen past. En dan is er nog die fantastische spa, in het sou terrain. Sauna's, een ontspannings- bad, een massage- en schoonheids salon, alles is even verzorgd. Net als het sportcafé, met zijn gezellige zit jes en leestafel. Gezond uitgaan? Achmea natuurlijk! Trendhopper Woonplaza Middelburg Buitenruststraat 20 Middelburg T: 0118 674010 Gezellig woonwinkelen, op een plek waar je alles vindt voor de inrichting van je huis? Neem dan eens een kijkje bij Woonplaza Middelburg. Onder één dak zit een aantal kanjers in woninginrichting: Grando Keukens, Altijd Goed Slapen, HA Selectie modern wonen en De Loft Het Nieuwe Wonen. En Trendhopper natuurlijk, dé ïnterieurformule voor de liefhebber van avontuurlijk wonen. Op de benedenverdieping is het heerlijk snuffelen naar bijzonder, modern meubilair. Accessoires, ook voor de badkamer, zijn er in overvloed en dan vooral op de prachtig inge richte presentatietafels bij de ingang; de kleur rijke aanblik alleen al maakt je vrolijk. En ga dan vooral die royale, helder verlichte trap eens op. Bovenaan strekt zich een geheel vernieuwd winkelgedeelte voor je uit, met een fraai verlichtingsplan, nieuwe plafonds en vloeren en vooral ook heel veel daglicht. Er zijn verschillende woonstudio's ingericht, met een opvallend ruime opzet, voor rustiger kijken en vergelijken. Dan is er de afdeling slapen, met een breder assortiment 2-persoonbedden dan voorheen. Erg fris en vrolijk zijn de meegroei- en tienerkamers. En ook aan prettig werken is gedacht, met een aantal mooi vormgegeven en efficiënt ingedeelde bureaupro gramma's, voor zowel de particulie re als de zakelijke klant. De sfeer bij Trendhopper is attent en gemoede lijk, je bent er uit en toch thuis.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 6