-amilïeberichten ♦2?» [flensen .nl 30 I Woensdag 26 september 2007 PZC Vrolijk, gastvrij en meelevend Verdrietig, maar dankbaar voor vele jaren dierbare vriendschap, nemen we afscheid van Jaantje Ineke en Kees Mariëtte. Leonard Rinske en Iris Verdrietig vernamen wij het overlijden van onze lieve buurvrouw Jaantje de Koeijer Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Maatje en Gerda Jannie en Bram Harry en Fien Bas en Noortje Els Heddie en Miranda Cees en Carla Harco en Judith Piet en Corrie Een sterke vrouw wie zal haar vinden Pearl Abraham Stap voor stap. steeds lichtvoetiger, steeds geruster, is ze haar laatste weg ingeslagen. In de vroege ochtend van 24 september 2007 is in alle rust van ons heengegaan onze levenlustige, zorgzame en lieve moeder, oma en zus Gerda Cornelia Kieffer weduwe van Arie Streefkerk Utrecht, 18 oktober 1919 Overveen: Georgine Beemster-Streefkerk Jos Beemster Yara Melle Middelburg: Machteld Oskam-Streefkerk Nico Oskam Leon Jelmer Amsterdam: lek Streefkerk Sabine Streefkerk-Beilfuss Amsterdam: Gerard Streefkerk Middelburg: Melanie Streefkerk Fleet (GB): Willemien Joppe-Kieffer Dorpsstraat 31 4511 EB Breskens Mama is thuis. De afscheidsplechtigheid. waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 28 september om 14.00 uur in 'de Ontmoeting', naast de S.O.W. kerk aan de Dorpsstraat te Breskens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Er is gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn na de begrafenis in de Ontmoeting'. Verdrietig, maar vol goede herinneringen, geven wij u ken nis van het overlijden van mijn lieve, dappere vrouw, onze zorgzame moeder en fantastische oma Cornelia Maria Martens-Depondt echtgenote van Adrianes Johannes Martens *24 juni 1932 - 124 september 2007 's-Heerenhoek: Adrie Martens 's-Heerenhoek: Jan-Ferdinand en Esmaralda Felicia, Dylan Yerseke: Adrina en José Phiel, Isabel 's-Heerenhoek: Frank en Miranda Emily, Thomas Willibrordusstraat 17 4453 AS 's-Heerenhoek De uitvaartdienst zal worden gehouden zaterdag 29 september om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 9.45-10.15 I uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium naast de kerk. Na de begrafenis is er in de 'Jeugdhoeve' gelegenheid tot condoleren. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. I Intens verdrietig, maar met vele goede herinneringen en dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend namen wij kennis van het plotselinge overlijden van onze schoon zus en tante Cornelia Maria Martens-Depondt Wij wensen Adrie, de kinderen en de kleinkinderen alle kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Familie Martens De Heer is mijn herder, mij zal niets ontbreken. Psalm 23 Met droefheid in ons hart geven wij u kennis dat, na een moeizame levensavond, van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Leijntje Lorier-Francke sinds 4 augustus 2005 weduwe van Daniël Lorier In de leeftijd van 82 jaar. Sint Laurens: Jos en Ine Lorier-Rotte Dennis en Ilse Ronald en Leila Mariska Serooskerke: Bram en laan Lorier-Snoek Lianne en Marcel Sint Laurens: Cor Lorier Anne-Marie Nathalie Gapinge: Jan en Marja Lorier-Goedbloed Mirjam Sander Remi Koudekerke: Leny en Bram Dekker-Lorier Linda Rudy Bianca Wij bedanken het verplegend personeel en de vrijwilligers van verzorgingshuis 't Gasthuis (afd. Singel) voor de liefdei'olle verzorging. Middelburg, 24 september 2007 Correspondentieadres: J. Lori et- van 't Hoffweg2 4333 RE Middelburg Onze moeder, schoonmoeder en oma is opgebaard in rouw- centrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Aldaar is er gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 27 september a.s. van 20.00 tot 20.30 uur. De rouwdienst, welke geleid zal worden door ds. S. Francke, zal gehouden worden op vrijdag 28 september om 11.00 uur in de Gereformeerde kerk te Sint Laurens, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Sint Laurens. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Gereformeerde kerk. Bedroefd delen wij u mede dat uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde zus en tante Leijntje Lorier-Francke Gehuwd geweest met Daan Lorier Serooskerke (W): I. Francke W. Francke-v.d. Broecke t Serooskerke(W): I.L. Francke E. Francke-Huijssoon Serooskerke (W): L. Francke t M.J. Francke-de Pagter t Oostkapelle: E.C. Brouwer-Francke t S. Brouwer Cadzand: M. Francke M. Francke-Koole t Serooskerke (W): A.J. den Herder-Francke P.W. den Herder t Serooskerke (W): A. Francke Serooskerke W): N. Sturm-Francke M.F. Sturm Serooskerke! W): J. Francke T.M. Francke-de Kam Neven en nichten Serooskerke (W), 24 sept. 2007 In volle vrede, na een bewogen en op zijn tijd genietend van het leven en voorzien van het Sacrament der zieken, is van ons heengegaan Bernardus Hendrikus Gerhardus Mulder (Ben) 16-11-1913 25-09-2007 Oldenzaal Sas van Gent weduwnaar van Julma Cleinentia Willaert in de gezegende leeftijd van 93 jaar. Sas van Gent: Fernanda Rammeloo-Willaert Familie Mulder Familie Willaert Sas van Gent, Correspondentieadres: Rijsenburg 86, 4551 HS Sas van Gent De plechtige uitvaartdienst zal plaatshebben op vrijdag 28 september om 10.30 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Sas van Gent, alwaar u na afloop de familie kunt condoleren. Samenkomst in bovengenoemde kerk. De crematie zal in besloten kring plaatshebben in het crematorium van Terneuzen. Vrijdag om 18.30 uur tijdens de wekelijkse dienst zal het gebed voor Ben worden gevraagd in het verzorgingscen trum "De Redoute" aan de Rijsenburg 2 te Sas van Gent. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Veel heb je ons gegeven, veel heb je voor ons betekend, plotseling uit ons leven verdreven, blijf je in onze harten leven. Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze fijne man, vader en schoonvader Georges Edgard de Neve echtgenoot van Jenny Maria Valcke Hij is geboren te Maldegem op 18 september 1920 en overleden te Terneuzen op 25 september 2007 Dit melden u: Eede: Jenny de Neve-Valcke zijn echtgenote Adegem: Vera en Freddy Van Haele-de Neve zijn dochter en schoonzoon Aardenburg: Bertha t en Camiel t Vermeire-de Neve Aardenburg: André t de Neve De families de Neve en Valcke 25 september 2007 4529 GN Eede, Nieuwstraat 35 9991 Adegem, Hof te praat 6 Een speciaal woord van dank aan Dokter Jongsma en het personeel van ZorgSaam. De eucharistieviering waartoe u vriendelijk wordt uit genodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 29 september 2007 om 10.00 u in de parochiekerk van O.L. Vrouw Ten Hemelopneming te Eede, waarna aansluitend achter in de kerk gelegenheid is tot condoleren. Daarna zal in besloten kring de begrafenis plaatsvinden. De familie komt om 9.45 uur samen aan de kerk. Zij die geen kennisgeving mochten ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Per 1 oktober beëindigen wij onze werkzaamheden in huisartsenpraktijk Koudekerke. Via deze weg willen wij iedereen hartelijk bedanken voor het in ons gestelde vertrouwen. T.E.M. Theune J.L. van der Wel Huisartsen p/a Kanonweistraat 21 - 4357 CA Domburg Een bekende overleden? Zo©k, Vind. teken het condoleanceregister www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regiol

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 58