EK kader in Domburg staat in de steigers MIDDELBURG PZC Gelijkspel futsallers Schouwse Boys Weekend 29 30 september 10-17 uur vandevoorde® auto france" 'X' PZC Woensdag 26 september 2007 45 Tijdens dit weekend hebben wij wat extra leuke aanbiedingen voor u zoals o.a. gunstige financieringsmogelijkheden u aangeboden door DGA- Middelburg, extra leuke inruilprijs op onze autofrance-dealer-occasions, extra lange garantie, 12 maanden mobiliteitsgarantie door heel Europa, 14 dagen omruilgarantie, apk voor altijd gratis en natuurlijk een hele ruime keuze. Onze autosport-afdeling toont enkele speciale race-& rallyauto's, vanaf dit weekend bent u ook voor de professionele autosport-artikelen, bij ons aan het juiste adres, op onze website vind u meer dan 10.000 artikelen. Natuurlijk staat de koffie voor u klaar met lekkere koeken of heeft u liever een lekker Frans wijntje Voor de kinderen staat het springkasteel klaar. Tot ziens bij vandevoorde S3 H Steensedijk 108 - Hulst - Tel: 0114-312878 - www.vandevoorde.nl vandevoorderenf €LuJtxr±/ixr*i£ vandevoorde U vind ons naast Morres Wonen - Trendhopper - Depot Zeven Jean Paul de Bruijn op deelnemerslijst met wildcard organisatie. door Frits Bakker DOMBURG - De biljartzaal in Dom burg zal er uitzien als een prachti ge arena en hopelijk komen alle Europese kaderspecialisten hun kunsten vertonen. Het EK kader 71/2, van 26 november tot en met 2 december, staat in de steigers. Jaap Labrujère, districtsvoorzitter en organisator, verwacht in totaal zo'n zestig deelnemers. De Zwitser Xavier Gretillat verde digt de titel die hij vorig jaar in Athene heeft gehaald. En lean Paul de Bruijn uit Hulst zal zich bij wijze van uitzondering nog een keer toeleggen op het kader- spel. Hij heeft van de Zeeuwse or ganisatie een wildcard gekregen. „Ik ben van plan om er goed voor te trainen, omdat het een mooie promotie is voor Zeeland", aldus de huidige wereldkampioen in het bandstoten, die met de geplaatste spelers op donderdag in het toer nooi komt. De voorronden beginnen al op maandag 26 november, met elke dag zeven poules van drie spelers, van wie de poulewinnaar overgaat naar de volgende kwalificatieron de. Het toernooi wordt gespeeld in de theaterzaal van De Parel in Domburg. „We zijn er nu al trots op hoe het eruit gaat zien", verze kert Labrujère. „Het zal indruk wekkend zijn voor de biljarters en het publiek: een ronde zaal, waar gegarandeerd geen geluid binnen kan komen, met tribunes, een bal kon en een mooie entourage voor de spelers." Het EK kader 71/2 is toegewezen aan het district Delta Zuid-West, dat zorg draagt voor de totale orga nisatie. „We hebben het budget al bijna rond", zegt Labrujère. „Enwe gaan ook van alles rond het toer nooi organiseren. Raymond Ceule- mans wordt die week onze ere gast. Hij zal samen met Jean Paul de Bruijn ook een demonstratie ge ven. Verder willen we ook probe ren om veel jeugdspelers naar ons toernooi te halen. Wij zorgen voor de faciliteiten om ze een mooie week aan te bieden." Voor Zeeland is het EK kader 71/2 niet nieuw. Het Terneuzense KOT Het Europees kampioenschap ka- der 71/2 wordt van 26 novem ber tot 2 december in Domburg gespeeld. Jean Paul de Bruijn speelt mee met een wildcard. organiseerde het toernooi al in 1979, met Ludo Dielis, Dieter Mül- ler en Hans Vultink als pu bliekstrekkers. De kaderspelen worden alleen nog door specialisten gespeeld, zoals de Zwitser Gretillat, de Belg Pa- trick Niessen, de Oostenrijker Ar- nim Kahofer en de Nederlanders Henri Tilleman en Michel van Silf- hout. De Domburgse organisatie hoopt behalve op de komst van Jean Paul de Bruijn ook op Frédéric Caudron als deelnemer. De Bel gische alleskunner is kampioen van zijn land in het kaderspel. Het enige obstakel is de competitie in de eredivisie driebanden, waarin op zondag een speelronde staat ge pland. De Bruijn zal die wedstrijd voor Delta/Frans Bevers eventueel laten schieten. „Als ik de halve finale van het EK haal, moet ik op zon dag spelen. Dan zal er in de thuis wedstrijd van Delta/Frans Bevers een reserve voor mij moeten spe len." Bij de voorinschrijving van het EK zijn nog twee Zeeuwse spelers: Jaap Hameling en Peter de Bree. Jaap Labrujère hoopt op nog meer Zeeuwse spelers, die vrij kunnen inschrijven voor honderd euro. Eersteklasser houdt De Driesprong in Rucphen op o-o. door Eddy van der Hooft GOES - De futsallers van eersteklas ser Schouwse Boys bleven maan dagavond voor de tweede keer bin nen een week zonder nederlaag. In Rucphen werd De Driesprong op 0-0 gehouden. In een wedstrijd waarin de verdedi gingen domineerden, had De Drie sprong in de eerste helft het beste van het spel. Na rust was Schouw se Boys de bovenliggende partij. Veel kansen leverde dat aan beide kanten niet op, zodat de o-o-eind- stand niet verrassend was. Krajicek wel een ronde verder in dubbelspel luxemburg - Michaëlla Krajicek heeft in het Luxemburgs Open de tweede ronde bereikt van het dub belspel. De Nederlandse tennisster won met haar Tsjechische partner Vladimira Uhlirova met veel moei te van het Oekraïense duo (oeliana Fedak/Joelia Bejgelzimer. De partij werd in de supertiebreak beslist: 4-6 6-3 12-10. In het enkelspel ging Krajicek er maandag in de eerste ronde met een uit tegen de plaatselijke favo riete Anne Kremer. Tiger Woods: doping in golf hard aanpakken Montreal - Tiger Woods is van mening dat dopinggevallen in de golfsport streng moeten worden bestraft. „Iedereen die positief ge test wordt, moet daarvoor een ho ge prijs betalen", zei de Ameri kaanse aanvoerder van de wereld ranglijst in Montreal. De internationale golffederatie heeft aangekondigd dat in 2008 tij dens de grote toernooien in Euro pa, de Verenigde Staten en Azië dopingbepalingen van kracht zul len zijn. In dezelfde klasse was SSV'65 in ei gen huis niet opgewassen tegen FC Rif/'t Hoofd. Na een 2-3-ruststand werd het 2-5. De bezoekers hadden vooral in technisch overwicht en mochten daarom ook de meeste aanspraak op de zege maken. Voor de Goese ploeg scoorden Gerard Verkuijl (1-2) en Huseyn Dogan. Kort na de rust leken de Zeeuwen op weg naar 3-3, maar nadat een treffer van Mehmet Dolma was af gekeurd, trok FC Rif de winst naar zich toe: 2-5. De spelers van SSV'65 hebben kans op een punt tegen FC Rif/'t Hoofd, maar kunnen het in de thuiswedstrijd net niet bolwer ken. Rens Blom moet weer geopereerd worden SITTARD - Rens Blom gaat op korte termijn opnieuw onder het mes. De polsstokhoogspringer is giste ren uitgebreid onderzocht. Daaruit bleek dat een ingreep om de linker achillespees 'schoon te maken' wenselijk is om Bloms kans op deelname aan de Olympische Spe len niet in gevaar te brengen. „De voorbije weken is duidelijk ge worden dat herstellen via de uitge stippelde weg niet voldoende resul taat had. Er was te weinig progres sie", zei Blom gisteren. Kasjetsjkin sleept de UCI voor de rechter LUIK - Andrei Kasjetsjkin heeft de internationale wielrenunie (UCI) voor het gerecht gesleept. De Ka- zachstaanse wielrenner betwist de bevoegdheid van de UCI doping controles uit te voeren en sancties uit te spreken. Kasjetsjkin werd begin augustus in Turkije, waar hij naar eigen zeg gen vakantie vierde, betrapt op bloeddoping. Toen ook de con tra-expertise positief bleek, volgde eind die maand zijn ontslag op staande voet bij Astana. '■X V-,-,. X NOG ENKELE WIJKEN VRIJ IN ^afl<fevoordft«: De PZC zoekt enthousiaste bezorgers die wel een extraatje willen verdienen! Word dagbladbezorg(st)er van de PZC een goede bijbaan voor jong en oud met prima verdienste en interessante extra's. Interesse? Neem dan (tijdens kantooruren) contact op met onze afdeling binnendienst op nummer: 076 -531 23 14. Kijk voor meer informatie over vrije wijken op: www.deleukstebijbaan.nl De minimumleeftijd voor een krantenwijk is 15 jaar. Kandidaat-bezorgers dienen zich bij aanmelding le identificeren. -Indien van toepassing moet een tewerkstellingsvergunning worden overlegd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 47