Quooker, de kokend-water-kraari Quooker Freddy Blast Chiller Shock Freezer Freddy is een Blast Chiller en een Shock Freezer. Een appa raat dat nu ook geschikt is voor huishoudelijk gebruik. Deze machine wordt gebruikt voor een perfecte conservering van voedsel door een zeer snelle temperatuurverlaging; meer dan 20 keer sneller dan een koelkast. Ook kunnen levensmiddelen "shock" diepgevroren worden, daardoor blijft de moleculaire structuur van het voedsel ge lijk. De gerechten worden direct na het koken in de machine gezet en in zeer korte tijd gekoeld of diepgevroren zonder kwaliteit te verliezen. Zo wordt de versheid van de produc ten behouden. Tevens, door het vermijden van een langzame afkoeling, wordt door dit conserveringssysteem voorkomen dat bacteriën en schimmels ontstaan en verhoogt het de hy giëne van het voedsel. Dit huishoudelijk apparaat kan als vrijstaand of als keuken- inbouw apparaat zorgen voor snelle afkoeling van produc ten, zonder toevoeging van chemische- of conserveringsmid delen. Er werd zeer hoogwaardige technologie toegepast, die door Irinox wereldwijd door chef-koks in grote restau rants en pattisseries is uitgetest. Freddy is helemaal gemaakt in roestvrij staal en is uitgevoerd met een sonde voor het meten van de kern temperatuur van het voedsel en tevens uitgevoerd met een gemakkelijk bedienbaar soft-touch-af- standsbedieningspaneel. Via: Lemmers coordinates V.O.F. Tel.: 0548-655109 www.irinoxhome.com Kant-en-klaar kokend water rnet éen draai aan de knop. Lekker, veilig, zuinig, muiti-inzetbaar en verkrijgbaar in vier kraanmodellen en vele finishes Dat is de Quooker. Een essential in uw keuken Voor meer info 0180-420488, info@auooker.nl of kijk op v. quooker i

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 75