Een zee van daglicht valt door de hoge glazen puien van de showroom, die daardoor een en al transparantie is. De vloer is donker en sober van karakter. En dan die rust en ruimtelijkheid. Een beter decor voor de schitterende keukens van bulthaup is nauwelijks denkbaar. Slabbekoorn Interieurbouw is sinds jaar en dag dealer van het prestigieuze en voortdurend innoverende Duitse kwaliteitsmerk. Voor bulthaup ligt de essentie van schoonheid besloten in een viertal facetten: soberheid en strakke lijnen, beperking tot het wezenlijke en symmetrische spanningen in het ontwerp. Anders gezegd: minder is meer. MINIMALISME ft SENSUALITEIT Bulthaup b3 laat functionaliteit en ergonomie samensmelten tot een minimalistisch concept dat altijd lichtvoetig blijft. Het resultaat is strak en no-nonsense, maar met een uitgesproken sensualiteit. Neem bijvoorbeeld de aan een speciale wandconstructie opgehangen ele menten: deze lijken te zweven boven de vloer. Een subtiel verlich tingsplan aan de onderzijde maakt dit vederlichte optische plaatje compleet. De toegepaste materialen stralen luxe en duurzaamheid uit en altijd staat de vorm ten dienste van de functie. BULTHAUP B3, DE KEUKEN VAN DE TOEKOMST Nog nooit heeft bulthaup zich laten leiden door modegrillen en frivo liteiten. Integendeel: het is juist de ingetogenheid van de ontwerpen die het merk heeft opgestuwd tot in de top 5 van luxe keukenmerken. Daar komt bij dat bulthaup door de jaren heen al talloze baanbreken de vernieuwingen introduceerde, die inmiddels standaard worden toegepast over de hele breedte van de keukenindustrie. De nieuwste generatie keukens van bulthaup is ook weer zo'n typisch staaltje van innovatief design: bulthaup b3, een zogeheten light-keuken waarin letterlijk meer wordt bereikt met minder. COMBINEREN MAAR! Bulthaup b3 biedt een compleet arsenaal van mogelijkheden in kleu ren, materialen, accessoires en apparatuur, waarmee eindeloos kan worden gecombineerd. Met bulthaup b3 wordt de keuken het hart van ieder huis en het centrum van communicatie. In de showroom van Slabbekoorn Interieur vindt u een aantal inspirerende voorbeel den van bulthaup b3-keukens. Jaco Adriaanse, de bulthaup-specialist van Slabbekoorn Interieur, geeft graag antwoord op al uw vragen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 71