Meesters in Maatwerk OPEN DAGEN UITNODIGING Slabbekoorn tnterieurbouw ontwerpt iosse interieureiementen voor winkels, maar is met name gespecialiseerd in het realiseren van totaalconcepten. Samenwerking met profes sionals in interieur- en exterieurontwerp is het sleutelbegrip. Het op maat gesneden win- kelontwerp komt tegemoet aan alle eisen die worden gesteld aan esthetiek en efficiëntie. Stijl, gebruiksplezier, kwaliteit en waardevastheid gaan hand in hand. interieurelementen op basis van hout. De combinatie van deze ingrediënten maakt het mogelijk om complete interi eurconcepten te realiseren, van A tot Z volgens de wensen van de opdrachtgever. En: tegen scherpe, marktconforme prijzen. Bij deze zogeheten Turn-key projecten wordt de op drachtgever alle beslommeringen uit handen genomen. SHOWROOM De showroom van Slabbekoorn Interieurbouw mag dan een oase van rust zijn, achter de schermen bruist het van activiteit. De werkplaats, aan de achterzijde van het be drijfspand, is gevuld met de allernieuwste apparatuur en de beste materialen. Met minder nemen de specialisten van Slabbekoorn simpelweg geen genoegen. Perfectie, daar gaan ze voor. De basis is vanzelfsprekend het ontwerp, dat door de technisch tekenaars op de computer wordt gemaakt. Keukens, meubels, opbergkasten, winkelbalie's... voor al les wordt de mooiste en beste oplossing gezocht. In de werkplaats krijgt het ontwerp vorm; een fascinerend pro ces, waarin machines en de vaardige handen van de am bachtsman elkaar aanvullen. Zijn alle onderdelen gereed, dan wordt in de werkplaats het object op proef in elkaar gezet. Zo wordt gecontroleerd of het eindproduct volle dig voldoet aan de eisen. Niets mag ontbreken, alles moet kloppen. Na demontage gaat het object naar de klant - in Nederland, maar ook in België, Frankrijk en Duitsland is Slabbekoorn inmiddels een bekende naam. Het team dat de eerste montage heeft uitgevoerd gaat mee en mon teert het object voor de tweede keer, nu op locatie. De specialisten van Slabbekoorn Interieurbouw zijn pas te vreden als de klant dat ook is. We zeiden het al: perfectie, daar draait het om. Wilt u meer weten over de wereld van Slabbekoorn Interieurbouw nieuwe stijl Kom dan langs tijdens de OPEN DAGEN op 28 en 29 september

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 67