SLABBEKOORN INTERIEURS: www.slabbekoorn-interieurbouw.nl Van particuliere woning tot winkel- of bedrijfspand en van zorgsector tot horeca: Slabbekoorn Interieurbouw weet als geen ander in te springen op de hoogstpersoonlijke wensen en behoeften van de opdrachtgever. Het is de kunst om tot in de finesses aan te voelen wat deze wensen inhouden en ze vervolgens om te zetten in een niet alleen fraai, maar tegelijkertijd op en top functioneel product. De interieurspecialisten van Slabbekoorn beheersen die kunst. Telkens weer - en dat al bijna 60 jaar lang - weten zij de perfecte balans te vinden tussen architectuur, woninginrichting en meubelmakerij. De combinatie van deze drie elementen resulteert in een magische melange van creatieve energie, die ongekende mogelijkheden biedt. INTERIEURBOUW BV ZORGSECTOR Ook in de interieurbouw voor de zorgsector heeft Slab bekoorn zijn sporen verdiend. Een recent voorbeeld hier van is het luxueus en tegelijkertijd uitgesproken praktisch ingerichte kraamhotel in Terneuzen. Dat het kraamhotel bevalt mag blijken uit de enthousiaste reacties die het oproept. Maar ook in ziekenhuis De Honte, eveneens in Terneuzen, zijn tal van complete werkruimtes en interieu relementen te vinden waar Slabbekoorn zijn stempel op heeft gedrukt. De receptie bij de ingang bijvoorbeeld. Of de nierdialysekamers. Elk project spitst zich toe op maxi maal gebruiks- en verblijfscomfort. BEDRIJVEN, INSTELLINGEN EN INDUSTRIE Voor deze bij uitstek zakelijke sectoren tekent Slabbekoorn voor de bouw en inrichting van onder meer ontvangstba lies en kantoor-, administratie- en vergaderruimtes. Dat kan zijn op basis van een door de opdrachtgever aange dragen ontwerp. Maar tegenwoordig krijgt Slabbekoorn ook steeds vaker het verzoek een totaalconcept te ontwik kelen. Ontwerp, begeleiding en uitvoering komen hiermee onder een en dezelfde paraplu. Met andere woorden: één aanspreekpunt, korte lijnen, en een helder totaaloverzicht. BINNENHUIS Centraal staan vanzelfsprekend de individuele wensen van de klant. Slabbekoorn ontwerpt en maakt op basis hiervan zowel losse interieurelementen - zoals dressoirs, tafels en kasten - als totaalconcepten. In nauw overleg met de opdrachtgever ontstaat een unieke, zeer persoonlijke leefomgeving, waarin de gebruiker zich optimaal thuis voelt. De bundeling van activiteiten resulteert in een pro duct dat zonder onnodige obstakels, geheel volgens de planning in gebruik kan worden genomen. HORECA Aan elk horecaproject dat Slabbekoorn ter hand neemt gaat een grondige analyse vooraf. Eerst moet duidelijk worden wie de doelgroep is en hoe de opdrachtgever zijn zaak zou willen presenteren. Maar ook de locatie speelt een hoofdrol. Het woord standaard komt in het vocabulaire van Slabbekoorn Interieurbouw niet voor. Elk horecaproject krijgt zijn eigen, unieke uit straling waarin de gast zich thuis voelt en datgene kan doen waar hij uiteindelijk voor komt: genieten. TEGOMETALL WINKELCONCEP TEN Slabbekoorn Interieurbouw is dealer van het on der winkeliers zeer gewaardeerde Tegometall stel lingsysteem. Aanvullend produceert Slabbekoorn

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 66