Familieberichten 26 Dinsdag 25 september 2007 PZC sd Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met haar mochten beleven hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder en schoonmoeder Wil Pelle echtgenote van Piet Bruël in de leeftijd van 55 jaar. P. Bruël Dolly Evert Richard en Veronique Alex en Sejla 22 september 2007 Rozengracht 42,4582 PA Vlissingen Wil is opgebaard in de familiekamer van uitvaartcentrum "Monuta de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen, waar gelegenheid is om afscheid van haar te nemen op donderdag 27 september van 12.00 tot 12.45 uur. Aansluitend zal om 13.30 uur de uitvaartdienst worden gehouden in de Onze Lieve Vrouwekerk aan de Singel te Vlissingen, waarna de begrafenis om 14.30 uur zal plaats vinden op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in hotel De Vissershaven", Bellamypark 2 te Vlissingen. Geen witte bloemen. Lieve Wil De strijd was lang, maar je winst was groot je kon dit nooit winnen, maar je gedroeg je heel groots Dus rust nu maar zacht, het is nu allemaal goed geef Pa en Ma daarboven van ons een groet. Rust zacht Wil, we zullen je missen. Piet en Karla Wesley, Amber Justin, Demi Heden overleed geheel onverwachts mijn lieve moeder, schoonmoeder en onze oma Johanna Racella Boeije sinds 2 oktober 1974 weduwe van Izaak Jacob Butijn Biervliet, Aardenburg, 16 oktober 1923 23 september 2007 Aardenburg: Adrie Butijn Maaike Butijn-Roest Rozet Johanna Correspondentieadres: Langeweg 2 4527 PN Aardenburg De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 28 september om 11.00 uur op de algemene begraafplaats te Aardenburg. Na de begrafenis is er op de begraafplaats gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Geschokt ontvingen wij het bericht, dat onze dierbare broer, zwager en oom Arie de Jager plotseling is overleden. Wij wensen Joop, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe om dit grote verlies te verwerken. Kapelle: Rinus en Martha de Jager-Jacobs Hoorn: Jolande (in herinnering) en Henk Brandsma-de Jager Vught: Adrie en Sonja de Jager-Nijenhuis Goes: Ko en Nel de Jager-Kooman Kapellen (België): Mar en Matty de Jager-Slabbekoorn Kapelle: Bas en Adi de Jager-Burger Tuil en 't Waal: Rita en Gerrit (in herinnering) van Dam-de Jager Neven en nichten Zacht en kalm is van ons heengegaan mijn lieve man en onze lieve vader, schoonvader en opa Arie Pieter de Jong Echtgenoot van Hedwig Lina Reichel Middelburg 21 -04-1925 Middelburg 23-09-2007 Middelburg: H.L. de Jong-Reichel Middelburg: W.J. de Jong E.M.de Jong-Claas Marco en Kim Xander en Brigitte Carola en Matthew Zwolle: R.H. de Jong M.H. de Jong-Lenselink Michael en Kelly Stephan en Chantal Middelburg: Y.). de Steur-de Jong M. de Steur Saskia Wouter en Mirjam Kaatsheuvel: I.K. Markaban-de Jong R.Th. Markaban Raoul Raëlla Correspondentieadres: Prinsenhove 86, 4336 HD Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 26 september van 19.30 tot 20.00 uur in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2, 4337 XD Middelburg en op donderdag 27 september om 14.00 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg, waarna de uitvaartdienst zal worden gehouden om 14.15 uur. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. De zee waarvan je hield, is een beetje als bet leven, soms onstuimig, soms rustig kabbelend, nemen en geven... Nu jij er niet meer bent, zou de zee even stil moeten staan, maarzij zal net als bet leven altijd met bewegen doorgaan... Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij geheel onverwachts, afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze papa en mijn opa Ed de Kam in de leeftijd van 72 jaar. Leni de Kam-Tienpond Willem en Kaisa de Kam Ronin 23 september 2007 Lammensstraat 6 4381 SZ Vlissingen Ed is overgebracht naar het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatshebben op vrijdag 28 september om 10.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Zij die wij vergeten hebben een rouwbrief te sturen worden verzocht deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedankt fijne schoonzoon Ma Tienpond Wij zullen je missen, je lach, je humor, je tolerantie, je wijsheid Ed de Kam Walter en Gerda Glansdorp Menno en Owen Glansdorp Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze vriend van het strand Ed de Kam Frans Schouten Jan Berendsen Frans de Keijzer Niek Bijkerk Bedankt voor je jarenlange inzet, steun en vriendschap. De waterleiding ploeg paalhoofd 31.2/31.5 Aan het einde van een mooie nazomerdag is op 78-jarige leeftijd overleden onze lieve moeder en fantastische oma Adriana Maatje de Koeijer-Slabbekoorn gehuwd geweest met Pieter Adriaan de Koeijer, overleden 7 maart 1989 Wie zoveel respect en liefde nalaat is in vrede gestorven. Kapelle: Wilma en Piet Eversdijk - de Koeijer Hans-Peter Mare Yerseke: Erik en Miriam de Koeijer - Maessen Derek Joyce Tessa Pieter Yerseke: Kees de Koeijer en Jacqueline Sterenburg Lisa Nina 23 september 2007 Lepelstraat 10 4401 EB Yerseke De dankdienst voor haar leven wordt donderdag 27 september om 11.00 uur gehouden in de Hervormde kerk te Yerseke. Voorganger in deze dienst is Ds. S. van den Oever. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Onze moeder had veel contacten. Mocht u geen persoonlijke uitnodiging hebben ontvangen en u wilt bij het afscheid aanwezig zijn, dan verzoejeen wij u dit als uitnodiging te beschouwen. Met verdriet in ons hart moeten wij afscheid nemen van onze lieve en gastvrije vriendin Jaantje de Koeijer Wat zullen wij haar missen. Wij wensen de kinderen en kleinkinderen, heel veel sterkte toe. Mies Stobbelaar Trudy en Sas de Koeijer Ina van den Berg Lieneke en Peter Pekaar Koos en Ko de Koeijer Joke en Peter Filius Jenny en Rinus van Hoepen Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve tante Janny Wij zullen haar goedheid, zorgzaamheid en betrokkenheid nooit vergeten. Sonja en Leo Vogelaar-Slabbekoorn Cathy en Johnny Twan, Sarah Christian en Marije Leonard, Joost Erika en Adrie Visbeen-Slabbekoorn Patrick Kevin Uit onze familiekring is weggenomen onze gewaardeerde tante en oud-tante Jaantje de Koeijer-Slabbekoorn Yerseke: Kees en Annet Yerseke: Jan en Wilma Emma, Arjen Brasschaat (B): André Arnhem: Karin en Christ Bas, Floor Baarn: Wilma en Robert-Jan Hidde, Daan, Merel Altijd betrokken bij en geïnteresseerd in ons bedrijf is overleden, mevrouw Jaantje de Koeijer-Slabbekoorn Wij wensen de familie veel sterkte toe bij het dragen van dit groot verlies. Directie De Koeijer Transport Yerseke Met leedwezen vernamen wij het overlijden van de vrouw van onze oud-directeur, mevrouw Jaantje de Koeijer-Slabbekoorn We wensen allen die haar dierbaar waren veel sterkte toe. Personeel De Koeijer Transport Yerseke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 62