24 I Dinsdag 25 september 2007 PZC 1957 2007 Op DV 26 september 2007 hopen onze geliefde ouders en grootouders Cornelis Leendert Overbeeke Adriana Ploontje Overbeeke-Verkerke 50 jaar getrouwd te zijn. We hopen dat de Heere hen nog lang voor elkaar en voor ons wil sparen. Peter en Elna Willemijn en Wies, Niels, Arwin, Daniëlle Ko en Anja GilianNadineen Jan-Willem, Collin, Else-Linde, Cathelijn Reigersberg 16 4363 BN Aagtekerke li Herinner mij niet in het donker. Herinner mij in het licht, met een glimlach rond mijn lippen en de zon op mijn gezicht. Na 9 jaar van strijd tegen een slopende ziekte en na vele dapper ondergane behandelingen is nu toch overleden onze zoon en mijn broer Dennis de Boe op 18-jarige leeftijd. Kees en Karin Kevin 24 september 2007 Prinses Beatrixweg 19,4424 AB Wemeldinge Wilt u nog even bij Dennis zijn, dan kan dit woensdag 26 september van 19.00 tot 20.30 uur in de familie rouwkamer van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloo- zepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. Wij willen samen met u afscheid nemen van Dennis don derdag 27 september om 13.00 uur in de 'Maartenskerk', Kerkweg 5 te Wemeldinge. Aansluitend begeleiden wij hem naar zijn laatste rust plaats op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Hierna is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in dorpscentrum 'De Wemel', Dorpsplein 1 te Wemeldinge. Liever geen rouwkleding. Als wij u een rouwkaart hebben vergeten te sturen en u wilt afscheid nemen van Dennis, dan mag dat. Juist nu je er niet meer bent zul je altijd bij mij zijn. Verloren mijn beste vriend en tweelingbroer Dennis 'k Zie je nog wè us Kevin Dag baasje Tigger Ebony Stinkerd Lieve Dennis lieve kleinzoon sterke vent 9 jaar gevochten, alles geprobeerd niets mocht er helpen maar je was sterk als een beer Veel liefs van oma Oudeman Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Dennis de Boe Zoon van onze collega Karin. Wij wensen Karin en haar familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Henriette, Diana, An, Jeanette, Sylvia Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Dennis de Boe Zoon van onze medewerkster Karin. Wij wensen Karin en haar familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Fashion Shop van de Ven Frans en Els Lieve Dennis Een gevecht, een zware strijd vol hoop, kracht en onzekerheid. Momenten van verdriet vechtend tegen een traan kon jij nog steeds het leven aan. Toen al dat vechten niet meer mocht baten hebben wij jou los moeten laten Ome Jan, tante Wilma, Saskia en Linda Onze Kanjer is niet meer. Maar zijn kracht en moed blijven achter. Lieve Dennis Bedankt voor alles Wij wensen Kevin, Karin en Kees heel veel warmte en kracht toe. Piet en Jacky Sven en Renate - Frank en Carola Lieve Dennis, Op veel te jonge leeftijd ben je van ons heengegaan. Met veel bewondering hebben we deze laatste maanden gezien hoe jij hebt gevochten. Ondanks je zware strijd hebben we toch altijd nog kunnen genieten van jouw geweldige persoonlijkheid. Dag lieve vriend, we zullen je nooit vergeten. Dirk Bas Kirstin Cenzel Zinzy Jelle Andrea Martij n Suzanne Andre Toby Linda Imar Diana Gerdjan Krista Lizzy Marieke Wij willen Karin, Kees en Kevin veel sterkte toewensen met hun verlies. Vrienden voor het leven, helaas was jouw leven véél te kort.. dag Dennis, bedankt voor je vriendschap. Dirk Zuijdwegt Toon, Jeannette, Marije zo dapper, dapperder, dapperst als een leeuw, leeuwer, leeuwst Dennis de Boe leerling van 2002 tot 2007 Vijfjaren was Dennis een voorbeeld voor velen: gedecideerd gaf hij aan, hoe je het beste kon 'leven'. Als brugklasser sloeg hij de eerste paal voor ons open-leren-centrum. Als havo-5 leerling had hij het laatste woord bij de diploma-uitreiking. We zijn trots op het feit dat Dennis één van ons was. Leerlingen, ouders, personeel, directie en bestuur van Het Goese Lyceum, Goes 'Hij heeft geleefd zoals hij wilde' Temidden van zijn dierbaren is rustig overleden Rienus Lein Boogaard 15 februari 1932 - f 22 september 2007 Riet Boogaard-Kuzee Elma Inge en Twan Sander en Merle Reinier en Annet Mark Twan Peter Annelies en Willy Jessie Colin Jacqueline en Daan Fabienne Tamara Molenstraat 44a 4433 AD Hoedekenskerke Volgens de wens van Rienus zal de crematieplechtigheid in familiekring plaatsvinden. Verdrietig zijn wij om het overlijden van Rienus Boogaard Rinus blijft in onze gedachten als iemand die altijd voor ons klaar stond en voor wie niets te veel was. Wij wensen Riet en familie veel sterkte en kracht toe. Krijn en Elma Leendertse Giljam en Marleen Zuidhof be Rienus Boogaard Bestuurslid en molenaar I van de Stichting "De Koutermolen" Hoedekenskerke is overleden. Bedroefd zijn wij om dit verlies en dankbaar voor zijn grote inzet voor de stichting en het vele werk dat hij voor de molen heeft gedaan. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe. Namens bestuur en molenaars J. Roelse, voorzitter A.J.J. van Galen, secretaris Lieve Wil Bedankt dat wij jou hebben mogen leren kennen. Rust zacht. Gerie en Lavina Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met haar mochten beleven hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder en schoonmoeder Wil Pelle echtgenote van Piet Bruël in de leeftijd van 55 jaar. P. Bruël Dolly Evert Richard en Veronique Alex en Sejla V 22 september 2007 Rozengracht 42,4382 PA Vlissingen Wil is opgebaard in de familiekamer van uitvaartcentrum "Monuta de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen, waar gelegenheid is om afscheid van haar te nemen op donderdag 27 september van 12.00 tot 12.45 uur. Aansluitend zal om 13.30 uur de uitvaartdienst worden gehouden in de Onze Lieve Vrouwekerk aan de Singel te Vlissingen, waarna de begrafenis om 14.30 uur zal plaats vinden op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in hotel De Vissershaven", Bellamypark 2 te Vlissingen. Geen witte bloemen. Lieve Wil De strijd was lang, maar je winst was groot je kon dit nooit winnen, maar je gedroeg je heel groots Dus rust nu maar zacht, het is nu allemaal goed geef Pa en Ma daarboven van ons een groet. Rust zacht Wil, we zullen je missen. Piet en Karla Wesley, Amber Justin, Demi Heden overleed geheel onverwachts mijn lieve moeder, schoonmoeder en onze oma lohanna Racella Boeije sinds 2 oktober 1974 weduwe van Izaak Jacob Burijn Biervliet, Aardenburg, 16 oktober 1923 23 september 2007 Aarden burg: Adrie Butijn Maaike Butijn-Roest Rozet Johanna Correspondentieadres: Langeweg 2 4527 PN Aardenburg De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 28 september om 11.00 uur op de algemene begraafplaats te Aardenburg. Na de begrafenis is er op de begraafplaats gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Geschokt ontvingen wij het bericht, dat onze dierbare broer, zwager en oom Arie de Jager plotseling is overleden. Wij wensen Joop, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe om dit grote verlies te verwerken. Kapelle: Rinus en Martha de Jager-Jacobs Hoorn: Jolande (in herinnering) en Henk Brandsma-de Jager Vught: Adrie en Sonja de Jager-Nijenhuis Goes: Ko en Nel de Jager-Kooman Kapellen (België): Mar en Matty de Jager-Slabbekoorn Kapelle: Bas en Adi de Jager-Burger Tuil en 't Waal: Rita en Gerrit (in herinnering) van Dam-de Jager Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 48