heeft één doel voor ogen Martin tijdens Stroo goed op dreef motorcross in Asten Duidelijke opdracht voor Oranje AZ-aanvaller Ari twee weken uitgeschakeld w pzc Dinsdag 25 september 2007 35 Lesley Kerkhove in actie tijdens een training bij haar club Victoria in Rotterdam. „Het is zaak zoveel mogelijk punten te halen, om steeds een stap verder te komen." foto Rob Kamminga Hofland onzeker voor bekerduel met Utrecht rotterdam - Het is onzeker of Feyenoord-trainer Bert van Mar wijk morgen in de bekerwedstrijd tegen FC Utrecht kan beschikken over Kevin Hofland. De verdediger verliet zondag in het met 4-0 verlo ren competitieduel tegen PSV ge blesseerd het veld. Onderzoek wees gisteren uit dat een voet van Hofland is gekneusd. „Het zal krap worden of hij het haalt", aldus clubarts Robbart van Linschoten. Drie vechters van De Stadsring winnen sas van cent - Drie vechters van boksschool De Stadsring zijn bij een vechtgala in Sas van Gent in de prijzen gevallen. Jori Meeuw- sen won na drie ronden overtui gend op punten van Mitchel van Pinas. Elbert Prosjan zegevierde in zijn allereerste rnuay thai-partij te gen Brendi van team Sharks. Melanie van Zweeden stond na een lange afwezigheid weer in de ring en versloeg Olga van Gelder, die in de eerste ronde opgaf. Rentree van Alves bij Heerenveen nadert heerenveen - Afonso Alves maakt mogelijk morgen zijn rentree bij SC Heerenveen. De Braziliaanse aanvaller hervatte gisteren, na ge sprekken met de directie van de Friese voetbalclub, de training. Al ves keerde vorige week na inter landverplichtingen met het Brazili aanse elftal te laat terug in Heeren veen. Mogelijk maakt hij morgen al zijn rentree. Heerenveen speelt dan tegen Argon, Jong Heeren veen treft landskampioen PSV. Nieuwe operatie dreigt voor Owen londen - Opnieuw dreigt Michael Owen geruime tijd aan de kant te staan. De aanvaller van Newcastle viel zondag geblesseerd uit in het duel met West Ham. Volgens de Britse zender BBC moet Owen (27) waarschijnlijk een dubbele hernia-operatie ondergaan. In dat geval mist hij twee belangrijke EK-kwalificatieduels van het Engel se elftal. Owen miste al een groot deel van het vorig seizoen. Sterk debuut van Hexagons Roumanda goes - De negenjarige merrie Hexagons Roumanda is toegetre den tot het kleine gilde van Grand Prix-paarden. De viervoeter debu teerde samen met amazone Tha- mar Zweistra in Schaijk op het hoogste niveau van de dressuur met een tweede plaats. De combinatie uit Schore scoorde 63,5%. Roumanda is de derde nako meling van Stal Hexagons stamva der Rubiquil, die de Grand Prix be reikt. Zeilster De Jong stapt uit Yngling-project warnemunde - De olympische zeilster Petronella de Jong stapt uit het ambitieuze Yngling-project van bondscoach Maurice Paarden- kooper. De 37-jarige Friezin ziet voor zich zelf nog maar weinig perspectief op Peking 2008 en heeft boven dien geen plezier meer in het be drijven van topsport. Tijdens het Europees kampioenschap deze week in Warnemünde neemt ze af scheid. Sparta-doelman Wapenaar ondergaat vrijdag een operatie. alkmaar - Ari kan ongeveer twee weken niet voetballen. De Brazili aanse aanvaller van AZ heeft; een spierverrekking in zijn bovenbeen, zo wees onderzoek in het zieken huis gisteren uit. Ari liep de blessure zaterdag tij dens de training op. Daardoor mis te hij een dag later het competitie duel met Ajax (2-3). De 21-jarige spits, die in de zomer overkwam van het Zweedse Kal- Casper Ovaa moet in Holten genoegen nemen met tiende plek. door Herman Heuvink asten - De Zeeuwse motorcros sers reden sterk tijdens een natio nale wedstrijd in het Noord-Bra bantse Asten. Bij de inters MX 1 was een vijfde plaats weggelegd voor Martin Stroo uit Oost-Sou burg. Marco Oreel, eveneens uit Oost-Souburg, en Vlissinger Thijs Lampio werden respectievelijk ze vende en achtste bij de MX r senio ren. mar FF, maakte tot dusverre twee doelpunten voor AZ. Doelman Harald Wapenaar van Sparta gaat vrijdag onder het mes om van zijn herniaklachten af te komen. De 37-jarige sluitpost speel de dit seizoen nog geen wedstrijd voor de Rotterdamse eredivisie club. Sparta verwacht Wapenaar vanaf 2008 weer te kunnen inzetten. Om het keepersprobleem op te los sen, contracteerde Sparta Sander Westerveld voor een half jaar. Hij stond de afgelopen twee duels al onder de lat, nadat Cor Varkevis- ser enkele keren had geblunderd. Op het circuit De Rotonde kwam Stroo in de eerste manche slecht weg. Toch wist hij in de resterende tijd op te klimmen van de twaalf de naar de zesde positie. In de tweede manche had de KTM-cou- reur een betere start, maar werd opnieuw zesde. Het bleek uiteinde lijk voldoende voor de vijfde plaats in de dagklassering. Bij de senioren MX 1 kwamen Oreel en Lampio aan de start. In de eerste manche wist Oreel knap beslag te leggen op de vierde plaats. In de tweede manche werd hij tiende. Lampio kwam tot een tiende een vijfde plaats. Volleybalsters moeten komende drie duels op EK winnend afsluiten. hasselt - De Nederlandse volley balsters beginnen vandaag met een duidelijke opdracht aan de tweede ronde van het Europees kampioenschap. Als de vrouwen van bondscoach Avital Selinger plaatsing voor de finaleronde in ei gen hand willen houden, moeten ze de komende drie duels van ach tereenvolgens Bulgarije, Tsjechië en titelverdediger Polen winnen. Bij een verlies is Oranje afhanke lijk van de andere uitslagen. De on derlinge resultaten uit de eerste groepsfase gaan mee. Daardoor hebben de Poolse en Servische vrouwen een zege meer dan Ne derland. „We weten wat we moe ten doen", keek Debby Stam giste ren in Hasselt vooruit. „Als we al les winnen en het niet te span nend maken, halen we de halve fi nales gewoon." Volgens de 23-jarige inwoonster van Amsterdam heeft de ploeg in de twee rustdagen de teleurstelling over de eerste nederlaag sinds veer tien wedstrijden tegen Servië ver werkt. De vrouwen zochten ook de ontspanning met onder meer een bezoek aan de bioscoop. „We hebben de knop snel kunnen om zetten. Het vertrouwen is ook niet ineens weg. Tegen Bulgarije kun nen krijgen we de kans een lekke re start te maken." Casper Ovaa (Oost-Souburg) kwam in Holten tijdens een natio nale wedstrijd met zijn Suzuki tot een tiende plaats in de eindklasse- ring bij de MX 1. In de manches werd hij twaalfde en elfde. In de MX 2-klasse kwam Mark Boot uit Burgh-Haamstede in de manches met vallen en opstaan tot een tien de en zestiende plaats. In het dag klassement werd hij dertiende. Martin Stroo eindigt in Asten op de vijfde plaats in het dagklasse ment. Casper Ovaa (tiende) en Mark Boot (dertiende) presteren minder opvallend in Holten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 37