fët fTlensen inq.nl Familieberichten Zoek, Vind... Een bekende overleden? teken het condoleanceregister 28 I Dinsdag 25 september 2007 PZC Sparrows fly in flocks, Eagles fly alone... Robert R. Lengyel "Bob" Yacht "Indian Summer" Newcastle (USA) Middelburg (NL) May 14th 1927 September 21th 2007 U.S. Marine Corps Ship's Radio Officer Member of the Half Crown Club True blooded American Man of the Sea Friend It is with regret that his friends announce the passing away of Bob, a generous and sometimes gentle man, who leaves behind a lot of good and interesting memories. We wish him Bon Voyage on his final journey. Cremation to take place at Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, Middelburg, Thursday September 27th 2007 at 13.00 hour. His friends: André (C206@usa.net) Tom (thsmits@hetnet.nl) Heden is plotseling overleden onze geliefde zwager Jan van Loo We zullen hem node missen. Driewegen: Jaap en Sien Ovezande: Janne en Dré September 2007 Bedroefd, maar vol goede herinneringen, delen wij u mee dat na een kortstondig ziekbed is overleden onze lieve moeder Maaike Maria Moerland-Bot sinds 29 januari 1996 weduwe van Matthijs Marinus Moerland in de leeftijd van 90 jaar. Goes: Peter Moerland Annelies Weezepoel Goes, 23 september 2007 Correspondentieadres: P. Moerland Adenauerstede 43-05 4463 GG Goes Donderdag 27 september is er gelegenheid tot afscheid nemen van 9.40 tot 9.55 uur in "De Levensbron", Valcke- nisseweg 12 te Rilland. Hierna zullen wij haar gedenken in een bijeenkomst die aanvangt om 10.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats te Rilland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Levensbron". "Een vader sterft nooit, Hij blijft in onze herinnering leven Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve vader, schoonvader, opa en goede vriend Jan Adriaan Riemens weduwnaar van Rosa de Schepper 19-10-1996 in de leeftijd van 73 jaar. Vlissingen: Leo en Jolanda Riemens-van Vliembergen Marissa Matton Clinge: Willem Jan en Ingeborg Riemens-van Poele Renzo Silvano Terhole: Jolanda en Roland van Os-Riemens Melanie Martijn Vlissingen: Dharma Vlissingen, 23 september 2007 Correspondentieadres: Suze Groeneweglaan 79 4385 KN Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 26 september van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum, Hughersluys 22 te Terneuzen. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op zaterdag 29 september om 13.30 uur in de Goede Herderkerk, Koninginnelaan 4 te Terneuzen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid volgen in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve opa.... Waarom niet even nog met je praten Met je knuffelen zoals altijd Waarom niet voor altijd samen Waarom zijn we jou nu al kwijt. Renzo, Silvano Marissa, Manon Melanie, Martijn Onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en over- grootmoeder Pieternella Johanna Rossen-van Liere die altijd een bijzondere plaats in ons leven heeft ingeno men, is op 92-jarige leeftijd gestorven. Ondanks alle moeilijke momenten in haar leven, hebben we haar optimisme altijd bewonderd. Na een leven van zorg en werk verliezen we een ons allen zeer dierbare vrouw. J.F. Rossen t 1955 Ede: A.F. Rossen M.T. Rossen-van Dongen Bennekom: Alex en Esther Denise, Carmel Ede: Theo en Judith Niek, Madeion Ooltgensplaat: F.J. Rossen A. Rossen-Overbeeke Sirjansland: Jolanda Zierikzee: Marco en Janine Middelburg: J. van der Hulle-Rossen W. van der Hulle Middelburg: Coen Vlissingen, 24 september 2007 Correspondentieadres: Schepenenlaan 305 4336 AL Middelburg De crematieplechtigheid, waarbij U wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op vrijdag 28 september a.s. om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand aan de plechtig heid is er gelegenheid tot afscheid nemen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de condo leanceruimte van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd maar dankbaar dat zij zolang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis van het overlijden van onze zuster, schoonzuster en tante Pieternella Johanna Rossen-van Liere op de leeftijd van 92 jaar. K. van Liere-Flipse A. van Liere-Clement T. Stoutjesdijk-van Liere H. Stoutjesdijk C. van Liere nichten en neven A Colijnsplaat, 25 maart 1915 t Vlissingen, 24 september 2007 Vandaag Vandaag is de dag. Hij komt maar één keer. Morgen dan is het vandaag al niet meer. Niet zeuren, geniet van het leven. Het mag, maar doe het vandaag. Want vandaag is de dag. Toon Hermans Lieve oma, Bedankt voor alle fijne momenten die we samen hebben gehad. Coen van der Hulle mF^iÊÊÊ Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Als je door verdriet wordt neergeslagen het waarom aan niemand kunt vragen dan is het fijn dat je zoveel goede mensen ziet ook al vinden zij de juiste woorden niet Vol verdriet, maar ook in dankbaarheid terugdenkend aan alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve, zorg zame moeder Maria Wilhelminajacoba Vermaat-de Potter weduwe van Harry Vermaat 31 oktober 1948 22 september 2007 Middelburg: Marie-Jeanne Miersemann-Vermaat Jeroen Miersemann Michaëlsdreef 10 4335 BH Middelburg Woensdag 26 september is er gelegenheid tot condoleren aan huis van 19.00 tot 21.00 uur. Donderdag 27 september zal een rouwdienst gehouden worden in de Ontmoetingskerk, Oosterscheldestraat 1 te Middelburg om 1 3.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats te Koudekerke om 15.00 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Wij zijn diep getroffen door het plotselinge overlijden van onze vriendin Maria Vermaat-de Potter medebestuurslid van de Stichting 'Zeeland helpt Kenia naar School'. Wij wensen haar dochter en schoonzoon en de overige familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies en de troost van God bij wie Maria in de moeilijke periode die achter haar ligt zo veel troosten kracht heeft gevonden. Evert van den Ham Henk Harinck Willem Verhage Marien Louws Vol ongeloof ontvingen wij het bericht van het onverwachte overlijden van ons enthousiaste, vol belangstelling en altijd actieve tuinlid Maria Vermaat-de Potter Wij wensen haar dochter Marie-Jeanne en verdere familie veel sterkte toe. Tuinclubde Bevelanden www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 30