Familieberichten 26 I Dinsdag 25 september 2007 PZC Zacht en kalm is van ons heengegaan mijn lieve man en onze lieve vader, schoonvader en opa Arie Pieter de Jong Echtgenoot van Hedwig Lina Reichel Middelburg 21-04-1925 t Middelburg 25-09-2007 Middelburg: H.L. de Jong-Reichel Middelburg: W.J. de Jong E.M. de Jong-Claas Marco en Kim Xander en Brigitte Carola en Matthew Zwolle: R.H. de Jong M.H. de Jong-Lenselink Michael en Kelly Stephan en Chantal Middelburg: Y.J. de Steur-de Jong M. de Steur Saskia Wouter en Mirjam Kaatsheuvel: l.K. Markaban-de Jong R.Th. Markaban Raoul Raëlla Correspondentieadres: Prinsenhove 86, 4336 HD Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 26 september van 19.30 tot 20.00 uur in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2, 4337 XD Middelburg en op donderdag 27 september om 14.00 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg, waarna de uitvaartdienst zal worden gehouden om 14.15 uur. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. De zee waarvan je hield, is een beetje als het leven, soms onstuimig, soms rustig kabbelend, nemen en geven... Nu jij er niet meer bent, zou de zee even stil moeten staan, maarzij zal net als het leven altijd met bewegen doorgaan... Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij geheel onverwachts, afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze papa en mijn opa Ed de Kam in de leeftijd van 72 jaar. Leni de Kam-Tienpond Willem en Kaisa de Kam Ronin 23 september 2007 Lammensstraat 6 4381 SZ Vlissingen Ed is overgebracht naar het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatshebben op vrijdag 28 september om 10.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Zij die wij vergeten hebben een rouwbrief te sturen worden verzocht deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedankt fijne schoonzoon Ma Tienpond Wij zullen je missen je lach, je humor, je tolerantie, je wijsheid Ed de Kam Walter en Gerda Glansdorp Menno en Owen Glansdorp Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze vriend van het strand Ed de Kam Frans Schouten Jan Berendsen Frans de Keijzer Niek Bijkerk Bedankt voor je jarenlange inzet, steun en vriendschap. De waterleiding ploeg paalhoofd 31.2/31.5 Aan het einde van een mooie nazomerdag is op 78-jarige leeftijd overleden onze lieve moeder en fantastische oma Adriana Maatje de Koeijer-Slabbekoorn gehuwd geweest met Pieter Adriaan de ICoeijer, overleden 7 maart 1989 Wie zoveel respect en liefde nalaat is in vrede gestorven. Kapelle: Wilma en Piet Eversdijk - de Koeijer Hans-Peter Mare Yerseke: Erik en Miriam de Koeijer - Maessen Derek Joyce Tessa Pieter Yerseke: Kees de Koeijer en Jacqueline Sterenburg Lisa Nina 23 september 2007 Lepelstraat 10 4401 EB Yerseke De dankdienst voor haar leven wordt donderdag 27 september om 11.00 uur gehouden in de Hervormde kerk te Yerseke. Voorganger in deze dienst is Ds. S. van den Oever. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Onze moeder had veel contacten. Mocht u geen persoonlijke uitnodiging hebben ontvangen en u wilt bij het afscheid aanwezig zijn, dan verzoeken wij u dit als uitnodiging te beschouwen. Dag lieve oma Koekoek Lisa Nina Met verdriet in ons hart moeten wij afscheid nemen van onze lieve en gastvrije vriendin Jaantje de Koeijer Wat zullen wij haar missen. Wij wensen de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Mies Stobbelaar Trudy en Sas de Koeijer Ina van den Berg Lieneke en Peter Pekaar Koos en Ko de Koeijer Joke en Peter Filius Jenny en Rinus van Hoepen Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve tante Janny Wij zullen haar goedheid, zorgzaamheid en betrokkenheid nooit vergeten. Sonja en Leo Vogelaar-Slabbekoorn Cathy en Johnny Twan, Sarah Christian en Marije Leonard, Joost Erika en Adrie Visbeen-Slabbekoorn Patrick Kevin Uit onze familiekring is weggenomen onze gewaardeerde tante en oud-tante Jaantje de Koeijer-Slabbekoorn Yerseke: Kees en Annet Yerseke: Jan en Wilma Emma, Arjen Brasschaat (B): André Arnhem: Karin en Christ Bas, Floor Baam: Wilma en Robert-Jan Hidde, Daan, Merel Altijd betrokken bij en geïnteresseerd in ons bedrijf is overleden, mevrouw Jaantje de Koeijer-Slabbekoorn Wij wensen de familie veel sterkte toe bij het dragen van dit groot verlies. Directie De Koeijer Transport Yerseke Met leedwezen vernamen wij het overlijden van de vrouw van onze oud-directeur, mevrouw Jaantje de Koeijer-Slabbekoorn We wensen allen die haar dierbaar waren veel sterkte toe. Personeel De Koeijer Transport Yerseke wa Hand in hand zijn wij gegaan tot aan de drempel Door liefde omringd ben je van ons heengegaan Tot op het laatst betrokken bij alles om haar heen is overleden mijn lieve zorgzame vrouw en onze mama Marly Krijger - Dommisse Grijpskerke, 14 maart I960 Middelburg, 22 september 2007 Adrie Krijger Wilfred Jeroen Breeweg 34,4335 AR Middelburg Marly is thuis opgebaard. U kimt daar afscheid van haar nemen op dinsdag 25 september en op woensdag 26 september van 16:00 tot 17:00 uur en van 19:00 tot 20:00 uur. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op vrijdag 28 september om 13:00 uur in de "Michaëlskerk" aan de Kerkring 26 te Grijpskerke. Het aantal zitplaatsen in de "Michaëlskerk" is beperkt daarom zal ook de "Opstandingskerk" aan de Jacob Catsstraat 7 te Grijpskerke worden opengesteld om daar de bijeenkomst te kunnen volgen. De begrafenis zal plaatshebben om 14:30 uur op dé begraaf plaats aan de Loodholseweg te Grijpskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de "Opstandingskerk" Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze schoonzus, en tante Marly Krijger-Dommise Veere: Jan en Nellie de Visser-Krijger Biggekerke: Ko en Jannie Jakobsen-Krijger en neven en nichten 22 september 2007 Vanmorgen bereikte ons het bericht van het overlijden van onze collega Marly Krijger-Dommisse Marly blijft in onze herinnering als een lieve collega. Met haar positieve instelling probeerde zij haar ziekte, helaas tevergeefs, te overwinnen. Wij zijn haar dankbaar voor haar deskundige en betrokken inzet voor Emergis. Wij wensen Adrie, Wilfred, Jeroen en haar naaste familie heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens medewerkers, directie en raad van bestuur van Emergis, Leen van Leersum, raad van bestuur Rosette Wille, directie verslavingszorg Wij zijn verslagen door het, na een langdurig ziekbed, over lijden van Marly Krijger-Dommisse echtgenote van onze collega Adrie Krijger. Wij wensen hem en zijn kinderen Wilfred en Jeroen veel kracht om dit grote verlies te dragen. De collega's van de Reiniging van de gemeente Middelburg Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Marly Krijger-Dommisse Wij zullen haar blijven herinneren als een zorgzame en moedige vrouw en wensen Adrie, Wilfred, Jeroen en verdere familie sterkte toe met dit verlies. Namens collega's van Emergis ambulante verslavingszorg René de Wan, hoofd Na een ongelijke strijd hebben we nu definitief afscheid moeten nemen van elkaar. Marly, bedankt voor je betrokkenheid binnen de verslavingszorg. We wensen Adrie, Wilfred, Jeroen en verdere familie veel sterkte toe. Collega's preventie justitiële en sociaal maatschappelijke verslavingszorg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 28