Voor filialen Zeeland zoeke in wij: rTTm Filiaalleiders m/v Vervangend Filiaalleiders m/v Verkoop medewerkers m/v Banen Voorzitter en drie leden Toezichthoudend Orgaan nj00.G) Emergis f Assistent in opleiding ggz verpleegkundig specialist ALDI ROOSENDAAL B.V. 8 Zaterdag 22 september 2007 PZC Stichting De Okkernoot biedt sinds 1981 woonruimte en zorg op maat aan - thans ruim vijftig - volwassenen met een verstandelijke beperking in west Zeeuws Vlaanderen. De hoofdvoorziening is gevestigd in Schoondijke. Om te voldoen aan de transparantie eisen ingevolge de Wet Toelating Zorginstellingen (WTZi), de zogenoemde Good Governance code. stelt het bestuur van de stichting een toezichthoudend orgaan in. Het bestuur van Stichting De Okkernoot is om die reden op zoek naar: Kijk ook op JobTrack.nl De leden van het toezichthoudend orgaan dienen te beschikken over de volgende kwaliteiten: Brede maatschappelijke en/of bestuurlijke ervaring Onafhankelijkheid en onpartijdigheid Vermogen zich een oordeel te vormen over het strategisch, financieel, sociaal en personeelsbeleid van de stichting Beschikken over helikopterview en analytisch vermogen Kennis hebben en/of verwerven van relevante wet- en regelgeving Kennis en ervaring op financieel, bedrijfskundig, bestuurskundig en/of juridisch gebied. Deze kwaliteiten kunnen verspreid zijn over de verschillende leden. Beschikken over affiniteit en/of ervaring met en/of (globale) kennis van (de problematiek van) de doelgroep en/of de gehandicaptenzorg. De voorzitter dient bovendien te beschikken over (ruime) ervaring met het voorzitterschap bij bestuurlijke en/of beroepsmatige functies. Indien u belangstelling heeft voor de functie van voorzitter en/of lid van het toezichthoudend orgaan kunt u een informatiepakket opvragen bij de directeur van De Okkernoot, mevrouw A. van Rooijen, tel: 0117 - 401567. In dit informatiepakket is opgenomen de samenstelling van de wervings- en selectiecommissie, de vergoedingsregeling en de statuten, waarin onder meer beschreven de taken en bevoegdheden van het toezichthoudend orgaan. Het bestuur streeft ernaar het toezichthoudend orgaan in te stellen per 12 november 2007. Voor mondelinge informatie kunt u contact opnemen met de waarnemend voorzitter van het bestuur, de heer J. Ramondt, tel: 0117-401346, Lange Heerenstraat 50, 4507 KP Schoondijke. U kunt tot uiterlijk 7 oktober a.s. uw belangstelling schriftelijk kenbaar maken aan bovenstaand adres. Ook vrouwen worden nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Voor meer informatie over De Okkernoot zie: www.deokkernoot.nl MARKT Tot uw taken behoren met name de leiding over personeel en de personeelsplanning, de goederen- stroombeheersing en de benodigde administratieve werkzaamheden. Vanzelfsprekend weet u ook van 'aanpakken'. Een commerciële opleiding (MBO/HBO) en enige jaren ervaring zijn een pré. Heeft u in een ander beroep uw organisatietalent bewezen en laten zien dat u het vermogen heeft met mensen om te kun nen gaan, dan bent u voor deze positie geschikt. Om uw taken goed te beheersen, bereiden wij u intensief voor op uw inzet als filiaalleider. Naast een uitstekend salaris bieden wij u aantrek kelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, gebaseerd op het bereikte prestatieniveau. Wij verwachten naast leidinggevende verantwoor delijkheid en persoonlijke inzet en betrokkenheid ook, dat u klantvriendelijk bent en dat u waarde hecht aan een verzorgd uiterlijk. In het geval van vervanging, behoren tot uw taken het inzetten van personeel, de goederenstroom- beheersing en de benodigde administratieve werkzaamheden. Vanzelfsprekend weet u ook van 'aanpakken'. Een commerciële opleiding (MBO/HBO) en enige jaren ervaring zijn een pré. Heeft u in een ander beroep uw organisatietalent bewezen en laten zien dat u verantwoording kunt nemen, dan bent u voor deze positie geschikt. Wij bieden flexibele werktijden welke in overleg kunnen worden vastgesteld. Een planmatige en gedegen inwerkperiode is voor ons vanzelfsprekend. Naast een uitstekend salaris bieden wij u aantrek kelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Promotie tot filiaalleider behoort tot de mogelijkheden. Wij verwachten naast persoonlijke inzet en betrokkenheid ook, dat u klantvriendelijk bent en dat u waarde hecht aan een verzorgd uiterlijk. Wij bieden: - afwisselende en verantwoordelijke werkzaam heden in teamverband; - flexibele werktijden van 2 tot 5 dagen per week; - een goede werksfeer; - groeikansen tot vervangend filiaalleider of filiaalleider; - een gedegen en planmatige inwerkperiode. Geïnteresseerden die geen opleiding in de detailhandel hebben genoten of die langere tijd niet hebben deelgenomen aan het arbeids proces, worden uitdrukkelijk uitgenodigd om te solliciteren; - uitstekend salaris met aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een prestatie-premie. Wij verwachten: - klantvriendelijk optreden; - een verzorgd en net uiterlijk; - bereidheid verantwoordelijkheid te nemen. Bij Emergis maken we ons sterk voor de geestelijke gezondheid van alle mensen in Zeeland. Met preventie, behandeling (ook via internet) en langdurige begeleiding als dat nodig is. Deskundig. Betrokken. Dichtbtj. Met volledige inzet. Steeds met gevoel en respect voor ieders persoonlijke achtergrond. De optelsom heet vakmanschap. Daar draait bij Emergis alles om. In samenwerking met De Viersprong, psychotherapeutisch centrum in Halsteren, zijn per i januari 2008 drie plaatsen beschikbaar voor een pleegkundige (big-geregistreerd). op hbo-niveau werkzaam, met minimaal 4 jaar werkervaring in de ggz. Uw profiel: doorzettingsvermogen, visie op zorg. ondernemingsgeest, schrijfvaardigheden, affiniteit met onderzoek en kwaliteit en ambitie voor het geven van goede zorg. Uw functioneren op uw Al werkend leren, waarbij u, in overleg met de laatste werkplek maakt dit alles optimaal zichtbaar, opleider, de regie heeft over uw eigen leerproces. En Het gaat om een functie voor 36 uur per week, een tegelijk een volwaardig fulltime salaris verdienen. variant van 32 uur per week is bespreekbaar. Tijdens de 3-jarige opleiding werkt u op verschil lende werkervaringsplaatsen in de ctiëntenzorg Informatie en sollicitatie en voert u innovaties uit op projectbasis, beide Voor sollicitatiegegevens en verdere bijzonder- afgestemd op uw leertraject. Kortom, een gouden heden over deze vacature kunt u terecht op kans, een mooi carrièreperspectief! U bent ver- www.werkenbijemergis.nl. Ai (master of social health care) Uw sollicitatie met CV en diploma's stuurt u naar: T.a.v. mevrouw W.H.M. Hoornick, Postbus 1850, 4700 BW Roosendaal

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 88