amsiieberïchïert h.jobse 34 I Zaterdag 22 september 2007 PZC zv Algemene Kennisgeving Vol goede herinneringen, met veel respect en bewondering voor zijn levenswijze, hebben wij afscheid moeten nemen van een goed en uniek mens, mijn man, onze pa schoonpa, opa en overgroot-opa Adriaan van Cadsand echtgenoot van Yvonne Madeleine de Greve in de leeftijd van 90 jaar. Axel: Yvonne van Cadsand-de Greve Middelkerke (B): johan en Tanny van Cadsand Churchville (VS): Adri en Patricia van Cadsand Overslag: Rudi en Olesia van Cadsand Klein- en achterkleinkinderen 19 september 2007 Churchill laan 15 4571 HX Axel De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaats gevonden. Alleen schriftelijke condoleance. Met verslagenheid vernamen wij het overlijden van onze medewerker en collega Theo Coppoolse vanaf 01 mei 1996 was hij bij ons bedrijf in dienst. In de jaren dat hij bij ons werkzaam is geweest hebben wij hem leren kennen als een gewaardeerd medewerker en collega. Zo blijft hij ook in onze herinnering. Wij wensen Joke, kinderen en familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur, directie en medewerkers LétÉ Verdrietig zijn wij om het overlijden van Theo Coppoolse vader van Martine uit groep 8 en van onze oud-leerling Vivian Theo blijft in onze gedachten als een zorgzame, betrokken en hulpvaardige ouder. Wij wensen Joke, Vivian en Martine veel sterkte en kracht. De leerlingen en het schoolteam van samenwerkingsschool De Lonneboot Enige en algemene kennisgeving Niets is mij bekend, niet omdat ik het vreemd zou vinden, maar omdat ik niet weet wat het is. De wereld is verdwaald. En in het diepst van mijn ziel - als enige werkelijkheid van dit moment - heerst een intens en onzichtbaar leed, een droefheid als het geluid van iemand die weent in een donkere kamer Fernando Pessoa Toch nog onverwacht is overleden mijn dochter en onze zuster. Zij werd slechts 49 jaar en is nu onderweg naar haar moeder en broer Ally. Karin Snijders Echtgenote van Simon Jager Vlissingen, 10 april 1958 Vlissingen, 17 september 2007 Vlissingen: J.G.M. Snijders Allyt Eddy Ronny Corresponden t ieadres Boulevard de Ruyter 118,4381 KC Vlissingen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaats gevonden op vrijdag 21 september. Vroeger zat ik uren op de stoel bij opa, hij vertelde me dan altijd een verhaal. Of we gingen samen naar de golven kijken.. en de mensen kenden opa allemaal.. En zo liepen we vaak zonder wat te zeggen lange einde heel gezellig hand in hand. En dan keek ik om en zag m'n kleine voeten, naast m'n opa's grote stappen in het zand. Maar nu loop ik in m'n eentje $0 want me opa loopt niet mee, en ik breng m'n kleine tranen Éi' A- naar die hele grote zee. Ik zie nog m'n opa liggen als een stille witte pop, opa sloot voorgoed zijn ogen M' en hij slaat ze nooit meer op. (lied MB) Opa, tot de volgende keer! Andrea Vele fijne herinneringen, verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve schoonzus en tante Dina Jozina Capello- Verbart echtgenote van Herman Anthonius Capello 's-Heerenhoek f Goes, 2 november 1929 20 september 2007 's-Heerenhoek: Herman Capello Familie Verbart Familie Capello Burg. Timansweg 31 4453 CK 's-Heerenhoek De uitvaartdienst zal worden gehouden dinsdag 25 september om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Waarna aansluitend de crematieplechtigheid in besloten kring zal plaatsvinden in het crematorium te Middelburg. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 9.45 tot 10.10 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium naast de kerk. Gelegenheid tot schriftelijk condoleren, achter in de kerk. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Intens verdrietig maar dankbaar voor alle mooie herinne ringen hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vriend Theo Coppoolse Wij wensen Joke, Vivian en Martine heel veel sterkte toe. Gerda en Kees van Nieuwenhuyzen Wij vernamen het verdrietige bericht van het overlijden van onze sympathieke buurman Theo Coppoolse Wij wensen Joke, Vivian, Martine en verdere familie veel sterkte toe om met dit verlies om te gaan. Buren de Visser en Joosse "Je vader blijft altijd bestaan in je hart Wij zijn heel verdrietig dat de vader van Martine is overleden. De leerlingen van groep 7/8 van samenwerkingsschool De Lonneboot Soms is er zoveel wat we voelen maar zo weinig wat we kunnen zeggen Wij wensen Joke, Vivian en Martine heel veel sterkte en de kracht om dit verlies te dragen. Ouderraad samenwerkingsschool De Lonneboot Petra, Jolanda, Mirjam, Ard, Arianne, Mariska en Carina Ons bereikte het droevige bericht dat de man van onze collega Joke is overleden Theo Coppoolse Wij wensen Joke, Vivian, Martine en overige familieleden heel veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Directie en personeel van Dek Verkeersopleidingen Na een lang leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, eerlijkheid en liefde is plotseling van ons heengegaan mijn broer en onze oom Jan Dieleman in de gezegende leeftijd van 97 jaar. Oostburg: E. Willemsen-Dieleman Temeuzen: Meddie en Caroline Jelle Judith Eva Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle zorgen die hij in "De Burghtheeft ontvangen. Breskens, De Burght, 20 september 2007 Correspondentieadres: Frederik Hendrikstraat 8 4501 KG Oostburg De afscheidsdienst, waarvoor U wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op dinsdag 25 september om 14.00 uur in verzorgingshuis "De Burght" Ringlaan 4 te Breskens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Waterlandkerkje. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Burght". Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Altijd belangstellend en opgewekt. Je zult altijd in onze gedachten blijven. Verdrietig zijn wij om het overlijden van Frits Dieleman Wij wensen de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Je vrienden, Theo en Suzan Bram en Ina Peteren Mathilde Pieter Jack en Anja Matto en Rita Toni en Poldine Adri en Marian Peter en Daniëlla Hugo en Gonnie Jan en Anne-Marie Michel en Astrid en kinderen Na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis "Ter Reede", is zacht en kalm van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader, groot- en overgrootvader Gerrit Jan Kapelle echtgenoot van Maria Anna Elisabeth Danielse Echteld Vlissingen 15 maart 1917 21 september 2007 M.A.E. Kapelle-Danielse Margriet en Gerrit Prins Pieternella Kapelle José en Kenneth Lars, Sander, Justin Agnes en Jeffrey Jalaya Vlissingen, 21 september 2007 Van Reenenstraat 23,4384 CP Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 25 sep tember van 14.45 tot 15.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 16.00 uur de crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, worden gehouden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condo leren in de ontvangkamer van het crematorium. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden J.C. Hoekman Geldeloozepad 20,4463 A] Goes (0113) 227525 IV - Voor een volledige en waardige verzorging van uitvaarten in geheet Midden-Zeeland uitvaartverzorging bachweg 2 middelburg tel. 0118 46 22 05 www.hjobse-uitvaart.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 66