REMS AfadtöÊAIakF Twente i /s* ITEAMPLAYERS GEZOCHT! O 1 1 Banen Verkopers TV en Hifi (parttime en fulltime) Baliemedewerkers Klantenservice (parttime en fulltime) JobTrack.nl Buitendienstmedewerker/ster Dan zijn wij opzoek naar jouw! twentejezelf.nl SPIJKERHARD DE BESTE 50 I Zaterdag 22 september 2007 PZC Kijk ook op www.mediamarkt.nl MBO werk- en denkniveau bij voorkeur werkervaring in een vergelijkbare functie en/of de branche klantvriendelijk enthousiast communicatief vaardig flexibel inzetbaar. Wij bieden je een leuke baan in een dynamisch bedrijf met veel doorgroeimogelijkheden en goede arbeidsvoorwaarden. Ben jij de teamplayer die wij zoeken? Stuur of mail dan je brief met CV naar: Media Markt Middelburg B.V. T.a.v. Natalie Sinke Postbus 7023 4330 GA MIDDELBURG sinkenia'media-saturn.com hier begint uw toekomst! .succes en groei begeleiden ons! ...al meer dan 90 jaar! Wij zijn een toonaangevende fabrikant van machines, elektrische gereedschappen en handge reedschappen voor de professionele buisbewerking met wereldwijde afzet. Voor spoedige indiensttreding zoeken wij een gemotiveerde voor ons verkoopgebied Zuid postcodegebieden 4000 - 6999 (Zeeland, Brabant, Limburg, gedeelte Gelderland) Uw taakgebied omvat de verkoop van onze producten bij de vakhandel, installatiebedrijven en in de industrie, alsook het adviseren aan bestaande klanten en systematische opbouw van nieuwe klanten. Wij wensen: een afgeronde commerciële opleiding of vergelijkbaar aantoonbare verkoopervaring vriendelijk en onderhandelingsgericht optreden hoge inzet- en overnachtingsbereidheid Er wacht u een functie met zekerheid en afwisseling, vol verantwoordelijkheid in een langjarig onderhouden verkoopgebied met een aanzienlijk marktaandeel. Na een uitgebreide opleiding in ons opleidingscentrum wordt u ingewerkt in uw taakgebied. U ontvangt een zeer goede vergoeding bestaande uit een basissalaris en provisie. Onze onkostenvergoeding is meer dan gemiddeld. Geïnteresseerd? Stuur dan uw complete sollicitatiegegevens met uw salarisvoorstel naar: Bob Schneider, Kostverloren 23, 3863 BA NIJKERK, tel.: 06 53 29 1008, fax 03 32 45 3039, e-mail: bob.schneider@rems.de Ben jij wel die enthousiaste Teamplayer die wij zoeken, maar spreken de genoemde afdelingen je niet aan, stuur dan een open sollicitatie. Ik ben toch niet gek. Denk jij ook zo'n enthousiaste verkoopmedewerk(st)er te kunnen zijn?! Ben jij in bezit van de volgende eigenschappen: spontaan verkoopiustig tussen de 20 en 35 jaar flexibel servicegericht en wil jij: een leuke job leuke collega's een goed salaris een nieuwe uitdaging Schrijf dan een brief vergezeld van een CV met recente pasfoto en mocht dit van toepassing zijn je gewenste uren, binnen 8 dagen naar: Jeans Inn t.a.v. Vincent van Dis, Walstraat 75,4381 GDVIissingen Twente is meer dan een droom. Je vindt er ware rust, in je hoofd en om je heen. Je beleeft er mooie kleine dingen die je raken. Zoals een welgemeende begroeting, gewoon op straat of tijdens een wandeling door het rijke coulisselandschap. Twente is een gebied dat voelbaar uitnodigt om te komen genieten van de rijkdom die het te bieden heeft. Welkom in Twente, Landgoed van Nederland. Twente is ook anno 2007 een streek waar het leven groen is. Dat gegeven, in combinatie met een authentiek cultureel erfgoed, vormt het ideale decor voor een heerlijk verblijf - en een verrijking van het leven. Want Twente is een eldorado voor de fijnproever. De moderne mens vindt er alles wat hij maar kan wensen. Zoals resorts, hotels en andere hoogwaardige faciliteiten waar het begrip 'verwennen' een bijzondere dimensie krijgt. Een Twentse dimensie, om precies te zijn. Want Twente combineert het aangename van hedendaags comfort met de warmte en de rijkdom van het landleven. Op www.twentejezelf.nl vind je naast aan trekkelijke arrangementen nog veel meer leuks. Maar... de beste manier om de regio te leren kennen, is natuurlijk door er zelf te komen kijken. Jeans Inn is nu al weer 30 jaar een begrip in Zeeland. Het is allemaal begonnen in Oost- Souburg wat later de broedplaats bleek te zijn voor expansie door heel Zeeland en Noord-Brabant. We hebben reeds acht filialen en zijn nog steeds groeiende. Als winkel zijn wij reeds vertegenwoordigd in Middelburg, Vlissingen, Goes, Oost- Souburg, Heinkenszand, Terneuzen en Steenbergen. Wij gaan uitbreiden in Middelburg Het assortiment voor dames en heren is in de laatste jaren steeds groter geworden zowel in jeans als in vrijetijdskle- ding. Ons assortiment omvat merken zoals: Pall Mall, Replay, Tommy Hilfiger, Lee, Pepe, Esprit, Jack Jones, xx by Mexx, Street One, Cecil, Ichi, Vila, Vero moda en Only. Naast dit ruime assortiment hebben we ook een steeds groter wordend team van leuke en enthousiaste mensen die mee werken aan het hoog houden van onze naam en service. ff •v m 1 TWENTE LANDGOED VAN NEDERLAND éëékiéë

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 52